Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Svoje hodnocení jsem napsal do diskuze pod recenzi, ale napíšu i sem.

    EDIT: Tak nenapíšu, zdejší systém to vyhodnocuje jako SPAM. Tak snad bude fungovat aspoň odkaz http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/broken-age-act-2-recenze-250687
  • PLuto.petr
    Druhý díl už stažený, ale po zkušenostech z předchozích epizodických her (kdy si z předchozího dílu nic nepamatuju i při mnohem kratších intervalech), určitě mám v plánu začít znova. Snad už dnes v noci.
    • PLuto.petr
      No tak budu muset počkat na první patch, bohužel patřím mezi ty, co si to momentálně nezahrají...
      • Thorar
        Dneska vyšel patch.
        • PLuto.petr
          Jj, patch už vyšel a s ním to funguje. Ale Broken Age má smůlu, mezitím jsem rozjel Perils of Man, která mě uchvátila na loňském Gamescomu, takže to dohraju postupně...
          • Thorar
            Díky za info, přečtu si to :-)
          • Thorar
            Perils vypadá dost zajímavě, ale jak je to s těma kapitolama? Hra vyšla před rokem na iOS, teď na pc a pořád je jen chapter 1?
            • PLuto.petr
              Tak Perils of Man dohráno. Nakonec je to pro mě mírné zklamání, ale pořád je to slušná adventurka. Napsal jsem krátkou čtenářskou recenzi, tak snad ji brzy zaktivují.
            • PLuto.petr
              Na Gamescomu byla k dispozici jenom tabletová verze, kde byla funkční jen první kapitola. Verze, která teď vyšla pro PC, je kompletní, tzn. všechny kapitoly pohromadě. Ale ještě jsem se nedostal na konec, takže nemůžu potvrdit.
      • Thorar
        Jakto?
        edit:
        Tak jsem na konci druhého aktu a mám pocit že si ze mě celou dobu jen někdo dělá srandu. Snad konec bude dávat smysl. Dost mě bude zajímat tvůj názor.
        • PLuto.petr
          Dohrál jsem i druhý akt (respektive, dal jsem si oba naráz v kuse). Už je to víc jak 24 hodin a snažím si utřídit si myšlenky a pročítám si různé recenze, co, kdo a proč na to plive. Zkusím to nějak sesumírovat a vyjádřit se přímo pod recenzi a případně napsat i svou čtenářskou recenzi. Ale já zase tak zklamaný nejsem...
  • První část byla fajn, ale jak se Double Fine chovalo poslední dobou, tak dvojku oželím
    • GlaDOS
      Proč? Pokud máš první část, automaticky se ti stáhne druhá.
  • maros.goc
    druha cast asi taka pochvalna nebude...vzhladom na tie hodnotenia
    • Thorar
      Za mě teda Act 1 90%, Act 2 60%. Docela zklamání :-/
    • Jaké hodnocení máš na mysli?

      Game Informer 93%
      IGN 9/10
      Destructoid 8/10
      GameBeat 9/10
      • podplacený, nezapomeň kolik vybrali na KS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit