Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    Borderlands hráli všichni *7* ...at udelaji TWAU
  • Díky za info, ale já si raději počkám, až to bude kompletní. Už si ani pořádně nepamatuju jména postav a vzhledem k tomu, že další díl bude zase až v červnu nebo bůhví kdy...
  • Vegen
    Jupí... s Wolf Among Us nejlepší dílko TellTalu :)
  • Jack1947
    Pozdě ale přece, snad to tohle zdlouhavé vydávání hře jako takové neuškodí. *3*
  • nechápu, jak někoho může bavit tento epizodní model vydávání her. kdyby to vycházelo po týdnu, tak budiž, ale čekat tři měsíce... a u některých her se kolikrát ani nedočkat. podobný garbage jako early access a preorder...
    • Myslím si, že to sere všechny. Většina lidí si stejně počká až je aspoň 3-4 epizod. Pak to stáhnou najednou a kdyžtak si počkají. Ty hry nejsou špatné a prostě takhle vychází, to jestli si Telltale sám nesere do kapsy je další věc.
    • Jsi na dobrý cestě, dokážeš přiznat, že něco nechápeš. Ještě se na to odnaučit nadávat...
  • fallanga
    Konečně. V Telltale by se měli soustředit spíše na tohle, než na GoT.
    • Mně třeba Borderlands vůbec nezaujal. GoT je mnohem lepší.
      I když nejvíc bych asi ocenil novou sérii The Wolf Among Us.
      • fallanga
        Borderlands zaujme pouze fanoušky série, ale objektivně musím říci, že GoT není lepší. Je to natahovaná hra, kde se nic neděje, v každé epizodě byla pouze jedna zajímavá dějová linie, zbytek byl o ničem a originality se tam také moc nenajde.
        • Me se jako GoT jako doplnek do univerza libi, natahovany mi to neprijde a bavim se. Asi nedostahuje kvality WD a TWAU, ale porad je to fajn. Jestli neco vytykat, tak technickou stranku. Dnes sem rozehral Jurassic park: the game a prekvapive pro me ma asi nejhezci grafiku ze vsech her od telltale, ktery jsem hral.
          • fallanga
            Já proti GoT sérii nic nemám. Jsem velký fanoušek seriálu i knižní série a hry od Telltale se mi také celkem líbí, jen nejsou tak kvalitní jak jsem očekával.
            • fallanga
              Souhlasím. První série TWD se mi také líbila a je to asi nejlepší hra co za poslední dobu vyšla. Druhá série také není k zahození. TWAU se mi líbil, ale moc jsem se do toho universa nevžil, ale Borderlands (i přesto, že jsem nikdy žádný díl nedohrál až do konce) se mi opravdu líbí. Je to vtipné, je to akční a je to ve skvělém universu. Life is Strange jsem hrál a byl jsem nadšen, ale to zatím nehodnotím, protože mám rozporuplné pocity. Je to skvělá hra, ale uvidíme jak se vyvine příběh a příběhové volby.
            • U me zatim jednoznacne vede 1. sezona TWD, v tesnym zavesu za ni The Wolf Among Us. Tales from Borderland zatim vynechavam, zahraju si, az projedu samotny Borderlands, abych chapal o co go. V posledni dobe u me vitezi hry, ktery sou vic o samotnim prozitku nez o challenge, kdo by to byl pred 10 rokama rekl.
              Paradoxne nej hra z posledni doby na podobnym principu kterou sem hral neni od Telltale - Pro me necekana pecka Life is Strange.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit