Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto ani nemuseli filmovat ... fail
  • oni se až moc inspirovali hrou. Co si budeme říkat, každý WarCraft vždy vypadal jako pro děti, i když třeba obsahově to vždy pro děti nebylo. Celé to vypadá jako směs cosplayerů a digitalního šumu. Přitom mají Ragnara a sexy Paulu. Wau, tohle bude kvalitativně na úrovni Bohů egyptských...
  • oni se až moc inspirovali hrou. Co si budeme říkat, každý WarCraft vždy vypadal jako pro děti, i když třeba obsahově to vždy pro děti nebylo. Celé to vypadá jako směs cosplayerů a digitalního šumu. Přitom mají Ragnara a sexy Paulu. Wau, tohle bude kvalitativně na úrovni Bohů egyptských...
  • co sa stalo ragnarovi na fotke, stoji tam ako modry ben affleck v poslednom batmanovi *8*
  • Tak nejak mi je to volne. Urcite si to pozriem ale ci pojdem hned do kina, to asi skor nie. Viac by ma tesil film zo Starcraft univerza nez Warcraft. Osobne si ale myslim ze ten film bude skor priemer. Ale to nieje chyba tohto konkretneho filmu ako skor celkovy pocit z Holywoodskej produkcie, povedzme za poslednych 5-10 rokov. Dost vyrazne vydiet posun v technike a trikoch vo filmovom priemysle ale ako keby to na druhej strane kradlo reziserom, producentom a celkovo ludom od filmu kreativitu alebo obsah. Vsetky filmy ktore bud mali za sebou velku znacku alebo potencial nakoniec dopadli skor priemerne a tahali to skor fanusikovia alebo prave sila znacky. Technicky tie filmy byvaju vyborne. Minimalne dobre az spickove triky, epicke zabery, pompezna hudba ale tym to vecsinou konci.
    V momente ked clovek nema obmedzenia a nieje nuteny riesit problemy kreativne (dnesne moznosti vo filmoch) tak proste zlenivie a vidiet to na tych filmoch. Dnes sa uz moc neriesi ako natocit nejaky komplikovany zaber. Proste sa to spravi digitalne a bude sa len riesit ci su na to prachy a cas alebo nie.
  • Morraw
    Tak nějak mám pocit, že správný čas pro WoW film už je dávno pryč. Řekněme, že tak během prvních pěti let WoWka by byla ta doba nejideálnější. Takhle je mi to už nějak šumák. Ale třeba na AC film se těším, ptže je to pro mě nějak stále aktuální.
    A nevím proč, ale při traileru jsem si vzpomněl na Uweho Dungeon Siege. Ono vůbec se dnes do těch filmů podle her dnes už moc nikdo nehrne a když, tak se pořád mění režisér či scénář.
  • teraz som si uvedomil, aký mám škatuľkový pohľad na fantasy. orkovia sú proste brutálne mašiny, hory masa, svalov a zlosti, zakované v oceli a koži. kde sa ich armády/tlupy ukážu, tam ani tráva nerastie. a ľaľa. ono krásna sexy orkská deva, vedľa ktorej aj Arwen Undómiel bledne závisťou mláti "uvidíme koho" vo svete warcraftu. safra, nemal som sa púšťať do warhammeru :D
  • diskuze u blizzardich her vzdycky pobavi *1*

    to kazdej na potrebu vylit si srdicko o tom jak to hral od vanilly wow a pak od WOTLK to slo z kopce :-D uvedomte si ze uz to je par let! Kdyz jsem byl malej tak jsem hral na commodoru vajicko dizzy a jak jsem z toho byl vystriklej *1* a taky hlavne kdo z 30ti letejch lidi ma cas tyden farmit nejaky piticko tvl aby mohl jit dungeon nebo raid jako v TBC
    .
    Co se tyce traileru tak smisene pocity...ty orky meli udelat nazivo jako v LOTRO, ale to by asi vyslo draho.Ale do kina pudu stopro i kdyby to melo 20 procent na csfd
    • Rozdíl je v tom, že v Pánu Prstenů skřeti nebyli dvakrát větší a xkrát mohutnější než lidi.
      Nevím jak ty, ale na to bych kostýmy dělat nechtěl, a rozhodně bych je nechtěl nosit. Jediný kdo by si možná trochu oddechl by byli animátoři, protože by pak orky v CGI jen "zkrásňovali", ne kompletně vytvářeli podle motion-capture. Spousta prostředí, města a magie by se pak stejně musely dělat pomocí CGI.
      • tak hobiti taky nebyli ve skutečnosti tak malý jako v tom filmu *1*
  • Tak trailer mě děsí, jako Warcraft to moc nevypadá. Ale co si budeme povídat, je to kalkul v době největší slávy měl WOW 12M subscriberů? Kdyby přišla do kina byť jen třetina je to neuvěřitelný balík, aby na sebe byť i "propadákový" film vydělal. Zda bude za to stát se uvidí...
    • Tilwaen
      Máš pravdu, že to jako Warcraft moc nevypadá - k tomu by potřebovali zejména násobně větší přesaturované brnění a steroidová svaliska. Navíc by mohli dát prvních dvacet minut filmu zdarma, za zbytek bys už musel platit.

      Ne, za mě je vizuál celkem v pohodě. Kombinace CGI a živých herců sice v traileru vypadá nepřirozeně, ale třeba nám to v samotném filmu tak nepřijde; nezbývá než si počkat na výsledek. Víc mě tam děsí ty klišé psí oči, co na sebe pořád hází orčice s člověkem - tam čuchám největší problém, který s filmem nejspíš budu mít.
    • Tak ono to asi není zrovna moc jednoduché dosadit do postav reálné herce když postavy z Warcraftu vypadají jako reklama na steroidy ,možná se měli vydat cestou jako je natočen beowulf
  • Adam Homola se bude tvářit pořád, že to bude těžká pecka.
    • Adam bude v kině před pokladnou i spát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit