Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Hah, no to som zvedavý, naposledy čo si pamätám, tak som napr. v The Last of Us šetril a šetril a potom som išiel zachrániť Ellie do nemocnice tak som mal v inventáry 3 zápalné flaše, 3 nástražné míny a kopu nábojov v útočnej puške a snaiperke a ešte k tomu skoro plný plameňomet :D alebo aj v metro last light som šetril a šetril a v podstate som tú kvalitnú muníciu ani raz nepoužil :D
  • Ja som dohral Dark Souls 2 na NGplus8 s 30 milionmi dusi na konte...setrit par nabojov nebude problem
    • a kolik nábojů jsi při tom ušetřil? *4*
    • MickeyMutant
      Kde jsi ztratil ty zbylé? Každý člověk má problém trochu někde jinde, ale tipuju, že ty bys svoje chyby měl překonat hlavně trpělivostí. Nestyď se, když ti něco nejde, mrkni se na nějaké Dark Souls gameplaye na youtube, ať víš, jak na to. Nikdo učený z nebe nespadl.
  • rami.cz
    Kdyz si vzpomenu na klasicky RE, tak i kdyz jsem setril, stejne jsem byl furt v prdeli :D
    • Nejhorší na tom bylo to, že ti to nemuseli připomínat žádným trailerem ani formou zprávy. Byl to tehdy standard všech survival hororrů...
      • V tom případě spíš "Nejlepší na tom bylo...", ne?
  • Daniell605
    Moc často čtu o hrach jak je nutno šetřit náboji a všeho je nedostatek a musíš vynalézat nový a jedinečný cesty k přežizí a podobný chytý řeči a už hoodně dlouho sem nehrál hru kde by to byla pravda. Šetřím v každé hře možná až moc a vždycky mi to teče až z uší .. sem zvědavej jestli bude evil within konečně překvapení protože do tohodle měsíce vkládam velký naděje.. přece jen alien a lords of fallen.. uvidíme *13*
    • misho8723
      Mňa naposledy možno prekvapilo Metro 2033, keď som hneď naprvýkrát hru hral na Ranger obtiažnosti a aj keď som proti ľudským protivníkom používal stealth, tak nápojov som nikdy nemal toľko, že by som si mohol hru prejsť Rambo štýlom..
      A ešte možno som mal malé problémy s muníciou v Dead Space
      • Jenze to je umelotina, bakelit... proste nedostatek munice je zcela umele vyvolavanej, v metru trebas tim, ze do kazdyho enemaka musis naladovat celej zasobnik. Navic nejlepsi munice funguje jako platidlo. Nejlip mechaniku her poznas, pokud si munici nacheatujes. Pak snadno poznas, zda byla hra navrzena jako stealth, s tim, ze v nouzi nejvyssi muzes sem tam strilet nebo jestli je to jen pseudo.

        Navic treba zase skoncis u toho, ze ve hre je spousta zajimavych zbrani, ktery bys rad vyzkousel, ale dostanes do nich 10 naboju ... to uz je prijatelnejsi zadny takovy zbrane nedostat, tu mas pendrek a starej se.
        • vonTossis
          Ty jsi Metro asi na této obtížnosti nehrál. Právě včera jsem dojel Metro 2033 Redux na "ranger hardcore" a na většinu enemáku stačí jeden zásah do hlavy z brokovnice a přesto náboje často nebyly, filtry do masky často nebyly a byl to opravdu docela survival.
          • Metro má takovej zvláštní styl nastavení obtížnosti, na easy nepřátelé i Artyom vydržej hrozně moc, čim vyšší obtížnost, tím menší výdrž u nepřátel i u hráče, takže tady mistr X to hrál evidentně na easy, max na normal *4*
    • Za poslednich 10 let sem nevidel hru, kterou by neslo projit stylem rambo, nabehnu a vystrilim. Dokonce drtiva vetsina tzv "stealth" her k tomu primo vybizi, protoze jinak clovek 90% toho, co ve hre je, vlastne nanic nepotrebuje. Proc pak jsou ve hre tezky kulomety, kdyz se mam plizit, je ponekud mimo moje chapani. Dokonce to funguje vetsinou tak, ze cim vetsi rachot clovek nadela, tim vic munice (z mrtvolek) ziska. Takze projit neviden kolem = prijit o zasobnik.
      • Nesuhlasim, hra ti dava moznost volby. To ze si niekto vyberie tu lahsiu moznost je uz jeho problem. Rovnako ako quicksave, nikto nikoho nenuti ho pouzivat, ale ludia frflu ze kazi atmosferu. Kazdy kto ma obciansky preukaz sa snad dokaze rozhodnut sam za seba co mu vyhovuje.
        Zlaty Operation Flashpoint, kde som v misii Saboter, stealth misia kde som mal len nieco vyhodit do vzduchu, zostrelil tankom dotieravy vrtulnik, dve BVPcka, dalsi tank, asi 20 vojakov a este nejaku techniku. Mozem ubezpecit ze to lahke naozaj nebolo :D
      • Z poslední doby mě napadá jen The Last of Us. Tam jsi opravdu nemohl střílet na všechny strany a každá kulka byla dobrá.
        • Daniell605
          True, last of us je vyjímka ale to byla opravdová 10/10 ;) A to MetPo na težší obtížnost taky celkem pravda ale tam šlo jen o to se dostatečně přiblížit a trefit hlavu ale krysi davali celkem dmge tot pravda
  • Jack1947
    Že by konečně to co tady chybělo pořádnej survival kdy bez okolků ten co nešetří bude mít problémy? že radši použiju sekeru než brokovnici... to by bylo parádní. *4*
  • Loneck
    Upgradování na elektrickém křesle. Úlet. *7*
    • tak ono ide oto, ze vlastne sa to bude celel odohravat vhlave hlavneho hrdinu. teda spon si myslim :D
  • God-of-War
    Takže úplně to stejný, jako ve hře RAGE.. Na konci sem koupil všechny náboje do BFGčka a tisíc nábojů do rotačáku.. úplně k ničemu. *15* *1*
    EDIT: to měla být reakce na Miseriuse..
    • Heh ... nebo podobne jako trebas v puvodnich falloutech, tam sem sbiral vsechny zatky co kde lezely, ze si za to "nekdy potom" koupim nejakou uber vybavu.... no a nakonec sem mel zatek snad milion, a koupit za to nebylo co ;D. Vsechno sem totiz cornul, dokonce sem mel 2x power armor ;D. Bohuzel, kolega spolubojovnik ho parchat nechtel nosit jinak nez v baglu...
      • God-of-War
        Asi tak:D.. Tohle začíná být trend poslení doby. Těšíš se na závěrěčnej uber fight a nakonec na tebe nabýhá naskriptovaná vlna, dokud nezmáčkněš nějakej čudl.. Kde sou ty časy, kdy si stál proti mnohonásobně většímu bossovi a snažil ses ho nějakým způsobem ustřílet.. *9*
  • Já jsem opravdu zvědavý, jak to bude ve skutečnosti s těmi HW nároky..ale tipuju, že to pojede krásně i na x let starém železe...respektive na tom na čem jel Rage.
  • Miserius
    Většinou ve hrách šetřim... V RPG healing potiony, v FPS granáty atd a končí to tak, že to vpodstatě nepoužívám, protože si řikam ze to budu mit na těžší pasáže a dohraju hru s tunou potionu v báglu...
    • Jo presne. Vzdy si spomeniem ako som vo Fallout Tactics syslil M2 Browning a par nabojov z ochudobneneho uranu co mi stastnou nahodou padli z nejakych extra tazkych mutantov, za celu hru som ich nepouzil, hlavne ze mi to zaberalo pol inventara :D
    • oktavius66
      No přímo moje slova hele... *15*
    • God-of-War
      Nemůžeš přece jen tak hrát RPG a mít plnej bágl potionu..
      • Napsal jsi to blbě kare.
        • God-of-War
          No tak sorry, že už sem v náladě:).
        • no jo Gay-of-War... místní sony pako
          • God-of-War
            Gay-of-War? To sen tvůj mozek v anální oblasti nezmůže na nic lepšího? Že se vůbec divím.. *15* *1*
    • Presne tak, clovek si furt rika, kdy ze prijde ta pasaz, aby pouzil konecne ty nasporovany naboje do kulometu ... a pak je konec hry, a celou hru odehraju s basebolkou v ruce. Ostatne, v MMO se mi casto stava, se pousny/scrolly pro nizsi lv proste zahodim, protoze sem je nanic nepotreboval.
      • Lepší prodat nebo s někým vyměnit, ale jinak jojo, člověk toho s sebou tahá že až t obude potřeba a houby leda ^_^
        • Vetsinou ti ten low lv hrac, kterej by to trebas vyuzil stejne nemuze nabidnout nic, co bys vyuzil ty, a prodavat to za par drobnych nestoji ani za to, aby ses obtezoval dojit k vendorovi. Mozna tak kdyz ses v guilde, tak to vyhodis to banky a mozna si to nekdo veme, ale prevazne tam takovych veci jsou pak hromady a stejne se likvidujou.

          Ono to souvisi s vadnejma mechanikama her. Jednak ty scrolly/pousny/... maji mizivej efekt, aby melo smysl je pouzivat (navyseni DPS o 0,1 - 1% ... je proste hmm), a navic je tam takovejch itemu zcela nesmyslne mnoho (mas flakonek na silu, scroll na silu, jidlo na silu ... a vzdy muzes mit aktivni jen jedno, nescita se to ...) coz vede k tomu, ze to hraci proste nepouzivaj, protoze se v tom zacnou casem ztracet. Ostatne, kolik lidi si trebas na sebe hodi nakou ochranu proti jedu, kdyz dou na pavouky ... 00nikdo, protoze jim ten pavouk stejne dava smesnej dmg, otrava trva par vterin, a healer to pobere.

          Jo kdyby otrava byla na par realnych dnu, musela se draze lecit, a znamenala by trebas trvaly snizeni stats ... ale na to nemaj vyvojari kule.
          • Možná to bude znít skoro až kacířsky, ale mohl bys ty předměty hráčům na nízkém levelu prostě dát jen tak, z dobroty srdce. Odměnou ti budiž to, že jim pomůžeš v nelehkých začátcích *4* .
            • Hraci na nizsich lv prevazne maj plny bagly z presne stejnyho duvodu - porad si neco setrej na okamzik, kdy to budou potrebovat. Vubec nej je to pak ve hrach, kde mas bambilion ruznych men (za to bych vrazdil), s tim, ze za ... skleneny kulicky, si muzes kupovat veci lv1-5, za bronzovy 6-10, za stribrny .... zdravime nwno.

              Mimochodem, jelikoz je v mode vsechno bindovat, tak to dost casto nikomu dat nemuzes ani kdyby ses rozkrajel. Coz (trebas opet v nwno) potesi, kdyz si vemes mounta pro svyho alta, na kterym je napsany, ze se binduje na equip, a on se ti bindne na pickup. Samo nikoli na acc ale na postavu.
    • Mám to podobné, hlavně v Gothicu ke konci bývám chodící světová banka ^_^
      • Jo přesně, ve všech gothikách, dycky to dohraju a v inventáři můžu skrolovat půl hodiny :D většinou jsou tam scrolly/žrádlo/potky..který sem nikdy nepoužil.
    • Když si vzpomenu na Skyrim a potiony ...
    • BoB.2
      *15* *15* *15* to jsem myslel že jenom já jsem takovej exot.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit