Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Upřímně, nevidím jediný důvod kupovat tenhle port z mobilů, který je ve finále horší, než původní originál z minulého tisíciletí.
    • ...abych to dobře pochopil - jedná se teda o hru z roku 2000, portovanou/osekanou na mobilní telefony, aby byla následně ta "upravená, vyšperkovaná" verze znova upravena pro PC roku 2014? Tomu říkám praní peněz...!!! *1* *1* *1*
      • PLuto.petr
        Ano, jedná se o portovanou hru z telefonu. Jen bych upřesnil, že to není "kopie" prvního dílu, ale druhého. Na mobilních telefonech to možná může být zábava, na PC je to ale naprosto neakceptovatelné a původnímu Colin McRae Rally 2 to dělá akorát ostudu. *11*
      • Jack1947
        Grafika je rozhodně hezká - taková blyštivá lesklá a pěkné světelné efekty a souhra stínů...(skoro jak DIRT) přestože obsahu (udajně) tolik není. *4*
  • ještě pádla a maj to hotový
  • CMR jsem nikdy nehral, zacal jsem az s CMR2 a obcas si ho pustim i dnes. MP v 8 lidech, kdy po hodine hrani a projeti 10 erzet byl rozdil mezi 1. a 5. mistem necele tri sekundy, to byl proste herni orgasmus. Pustil jsem si intro a jako bych videl konkretni useky z CMR2. Jen to vypada hure, nez puvodni CMR2 a obsah je krapet chudsi. Takze na relax zustavam u CMR2. *5*
    • PLuto.petr
      Přesně tak, tohle je jen naprosto nepovedený remake CMR2 protažený přes mobily.
  • ....od tvůrců, kteří stáhli ze Steamu Dirt 2 protože je to stará hra a staré hry přece nikdo nehraje
  • Tak ať z toho udělají Multiplayer pořádny nějak obohatit a takovou hru zahraje každý no ne ? :)
  • Nevíte jak obtížný je předělat původního CMR 1 na dnešní PC?
  • Ristoro
    V téhle době už se dělá leccos, ale prodávat porty z mobilů za 7 Eur :D? To už je masakr.
  • Jack1947
    Nová moda, né portace z konzolí ale už i pory z mobilních her co bude příště... hry z hodinek a budíků? *7*
  • prudislav
    android port, jenom 4 auta :-D jo určitě
  • Tak ja nevim. V teto podobe mi prijde skoro nemoralni chtit za to vubec nejake penize. Kdyby se jednalo o plnou hru s alespon lepsimi texturami, particles, nasvicenim, pripadne nejaky postproces efektem, ktery by to trochu posunul, pak bych ani necek. A mozna bych si to z nostalgie i poridil. Colin2 byla sice arkada, ale slo to hrat i s volantem. Auto melo vahu, sice tocilo skoro samo, ale bavilo to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit