Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dá se koupit tahle hra v česku k kameným shopu aniž by jsem si ji musel kupovat přes steam ?
  • chtel bych poradit sem nastvany *16* *16* *16* nejde mi dungeon defenders (pres steam) napise to : tato hra je vsucastnosti nedostupna co mam delat ? ps:ostatnim normal. jede . Díky *14*
  • Prave ted je ve sleve na steamu za 2.99e z 12e .. ten kdo tomu neda aspon sanci je magor :D Je to fakt super hra, s kamosema je to jeste lepsi a prosedite u toho desitky hodin a ani nevite jak :D 100% doporucuju.
  • tadle hra je i na Android a pokud mate lepsi mobil tak si to zahrajete a krasen se u toho pobavite :) graficky je to stejny jako na iphone rozhodne doporucuju
  • Chtěl bych přijít s takovým návrhem, hry v kategorii indie hodnoťte ,číselně hvězdama prostě jinak třeba 1* hrůza - 5* super. Indie je prostě indie, a když pak vidím jak se dává takovým krávovinkám 8 (Bastion třeba taky) tak kroutím hlavou. Hry stojí na principu a prezentaci často podobné freewarovkám či online blbůstkám, a jsou prostě nesrovnatelné s "áčkovou" produkcí. Však tohle dostalo ocenění jako třeba Crysis 2!! A to prostě nejde.
    • tohle je tisíckrát lepší hra ;) .... už mě přestávájí bavit samé přetahování o to,kdo má reálnější grafiku a jestli mu můžu ustřelit hlavu nebo ne - tahle hra je originální a to se mi na ní líbí ! grafika nemá konkurenci prostě ! je to nejlepší on-line hra,když máte s kým pařit ... není to tak drahý jako ten tvůj Crysis a jak už jsme jednou řekl,je to tisíckrát lepší ... prostě kdo nehrál,nepochopí naše šílenství !!!
    • keigi
      Čili v přeneseném smyslu slova, film Opravdová kuráž si nezaslouží! být hodnocen stejnými měřítky jako třetí Piráti z Karibiku, protože stál jen 35 mil oproti 300 a je v něm několikanásobně méně postav a speciálních efektů.

      Jak můžeme jako hráči chtít, aby se hry staly společensky rovnocenou zábavou, když o nich přemýšlíme tak "elitářsky" ... tahle hra ano, tahle hra ne ... *7*
      • Já si třeba nemyslím, že je to nějaké přemýšlení elitářsky. Podle mě třeba jmenovaný Crysis 2 je taky úplně jiná liga v prezentaci a vyprávění příběhu než jakékoliv indie hry.
    • Upřímně řečeno, u hraní Dungeon Defenders jsem se bavil mnohem víc, než u celé Crysis 2. Tím rozhodně nepopírám její nárok na osmičku. Na druhou stranu nevidím důvod snižovat hodnocení tak špičkové hry, jako Dungeon Defenders jen proto, že se jedná o titul mimo mainstream.
    • Hodnoceni je v pohode,jen mam pocit ze indie hry jsou tu ta nejak casto. Neni to trochu na ukor 'ackovych' titulu? Co trea recenze na Anno 2070? Vysla vice jak pred mesicem.
      Vazne si myslim ze indie hry nezajimaji zase az tolik lidi
    • RavenHolm
      Indie tituly jsou často zábavnější a kvalitnější než některé současné "AAA" hry. Jako příklad stačí Bastion, Terraria, Cave Story +, Frozen Synapse, Dungeons of Dredmore a takto bych mohl pokračovat docela dlouho. To, že Indie hry nevypadají jako hry s miliónovými rozpočty neznamená, že se s nimi nemohou měřit.
      • Je to o názoru, ale víc než Crysis 2 a Bastion (demo) mě baví třeba šachy, neo i některé freewarovky dokáží zabavit - a freeware hry se de určitě neobjeví také. Ale objektivně Bastion má tupou AI, zbraňový a bojový systém nulový, žádné pořádné dialogy, a celkově je prezentace prostě na úrovni freewarovek. Souhlasím tedy s Michalem s tím, že indie hry by se měly hodnotit nějak jinak. Na mainstreamových 8/10 prostě DD nebo Bastion nemá ani náhodou.
        • RavenHolm
          Však já nikomu nenutím aby na indie nahlížel stejně jako na "AAA". Jen si skutečně myslím, že jsme dospěli do doby kdy rozdíl mezi Indie a "AAA" hrami zmizel. Bastion je velmi svérázná hra a ne každému se musí líbit, ale její pojetí vyprávění příběhu je něco co tu ještě snad nebylo a ten dabér by měl dostat nějakou cenu:)

          A tebou níže zmiňovaný Crysis 2?
          Hra je to graficky pěkná to ne, že ne, ale obyčejná. Je sice fajn mít "fotorealistickou" grafiku, ale ta hra pak vypadá jako 20 dalších. Naopak hry, které mají nějaký charakteristický vizuální styl, pomaleji stárnou a jednodušeji se zapamatují.
          No a příběh bych raději nekomentoval, protože v dosti pasážích jsem se musel smát tomu co jsem viděl a slyšel. Takže dle mého naopak Crysis 2 některým opakuji některým indie hrám nesahá po kotníky.

          Vše je to jen o názoru. Ty zastáváš názor, že hry do kterých se nalije x miliónů dolarů by měli být v hodnocení upřednostněny a já si myslím, že je to pitomost. Tak to prostě chodí.
          • Vypráění něčeho co už vidím na obrazovce mi příjde spíš jako předčítání audioknih do filmu, ale je fakt, že to je asi originální.

            Crysis právě ten styl grafiky má jednoznačně rozpoznatelný, ostatně jako celý CryEngine3. Já myslím, že Crysis 2 hrám indie přímo dupe po nohách. :)
            • RavenHolm
              "jednoznačně rozpoznatelný"? Dobrá tedy, ale obávám se, že dál to nemá cenu řešit.
    • smejki
      jde
  • ucho
    ironie osudu. dnes jsem na Steamu tuhle hru vyhrál... tak co teď s tím...
    dát tomu druhou šanci nebo někomu darovat?
    • Tohle je tak nadherny...
    • Kdyz jsou ty Vanoce, tak bys mohl darovat :-D a kouzelny sluvko: prosím

      lukinsons@gmail.com

      steam: lukinsons_czech

      *14*
  • OMG WTF FUUUU, takova blbost, zlatej skyrim!
    • LOL ses trapnej nejlepsi je CoD !!!!!!!!!1
      • walltar
        Vubec nevíš .... Baffletield 3 je da best ... *1*
        • ale, čo, piškvorky rulez :)
          • Ryba9
            Hledání min!!!!!
  • To jsem opravdu jediný, komu jakýkoliv náznak tower defense prvků ve hře leze uz značně krkem? Když jsem minulý týden hrál Assassins Creed Revelations, vyloženě jsem se musel plácnout do čela.
    (Dungeon Defenders jsem nehrál a ani nebudu, takže její kvalitu nemůžu hodnotit)
    • jindra.veliky
      tower defense v assassinovi je pekna traparna *4*
      • a neví nekdo jestli je to donekonečna v tom ac? já to taky nesnašim
        • Skus si davat pozor na templar notoriety, cize podplacaj uradnikov a zabijaj svedkov, aby ti to islo dole, a potom by ti na ukryt nemali zautocit.
    • Musim len suhlasit, este tak tri-krat to bolo dobre, ale potom som uz robil vselico, len aby som uz nemusel znova absolvovat Den defense.
  • Hru jsem koupil na steamu, je fakt super, ale muzete mi poradit DLC, ktere fak vyuziju? Treba nejake DLC na Thanksgiving day mi prijde uplne zbytecne :-). Diky
    • da se to hrat treba pres wifi s nahodnyma hracema a nebo musim znat vic lidi kteri to maji? premyslim totiz ze si to stahnu na mobil...
      • Oboje je možné. Jen musím varovat, že na mobilu se hra neovládá zrovna ideálně (výjimkou je Xperia Play). Verze pro Android (nevím jak iPhone) dokonce podporuje i hru přes lokální síť. Jinak se hraje přes servery Gamespy.
  • mám to na steamu,je to supr,akorát co nechápu,stahuje vám to taky pořád nějaký aktualizace? to je snad minimálně obden ...
    • Kr.Pa
      balance hry, uprava bugů a pár dobrých vylepšení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit