Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám rád retro hry a retro grafiku a obecně nesouhlasím s neúnavným hatovánim určité skupiny diskutujících nad články nových retro her a všelijakých pixel art počinů, co se tu (k mé radosti) čas od času zjevují. Nicméně zde musím dát za pravdu že DUSK po grafické stránce je už opravdu na muj vkus již silně za hranou. Retro grafika ano, i dnes se stále výsostně bavím u grafiky brutal dooma, či kupříkladu grafické ztvárnění nedávného Intrude mi přišlo ve své kategorii také povedené, ale DUSK z těch několika screenů a videa u mne spíše evokuje lenost/neschopnost vytvořit hezkou grafiku. V retro grafice platí více než jinde "Pro jednoho odpad, pro druhého poklad", nicméně grafická prezentace DUSKu je moc i na takového retrofila jako já... za sebe bych tohle nenazval retro grafikou, ale jen prostě hnusnou grafikou. Zajímalo by mne zda grafické ztvárnění DUSKu nějaký zdejší retrofil považuje za atraktivní??? PS: retrofil není urážka, skutečný retrofil ví, že se jedná o kompliment ;)
  • Proč to zatraceně musí zrovna dělat na tak letitém enginu jakým Quake je ? Ne ne , určitou úroveň člověk po nich musí chtít , jinak budou produkovat už tehdy neprodejné výblitky pořád dokola ...
    • Nie je to nahodou lithtech engine ?
  • I sra*ka se musí umět prodat a dobře nazvat. Tady to vidíme: Retrografika, inspirace, umění....

    Přitom to je pouze přikrývka pro sra*ku a omluva neschopnosti grafiků.
    • Já bych řekl, že je to právě naopak. Dneska se u většiny titulů totiž investuje tolik úsilí do grafiky, že se jaksi zapomíná na to ostatní. Co je mi platná super grafika, když je hra obsahově a hratelnostně dutá jak bambus. Samozřejmě i grafika v 21. století by měla mít jakousi hranici, ale tady se mi stylizace jako taková zdá slušná. Proto nebudu hned z fleku odsuzovat tuhle hru za to, že nevypadá bůhví jak nablýskaně a detailně...
  • Fakt nechápu ten dnešní trend dělat hnusný hry a označovat je retro grafikou *7* P.S.: Čekám, kdy mi zase redakce tenhle příspěvek smaže .... *6*
  • Tady je to inspirace, jinde je to líný grafik *1*
  • Ale jooo, proc ne :)....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit