Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to místo stěžování udělejte jako já. Nainstaloval jsem si původního Deuse, nahodil HD textury a jedu na realistickou obtížnost se specializací na zbraně na blízko. Parádní zábava a ještě si procvičíte angličtinu *3*
  • MrSanta
    Fajné, na základě dvou krátkých videií, které lákají na zbraně (a kupodivu ty zbraně ukazují v akci) někteří lidé poznají, že nový Deus Ex bude akční srágora *8*. Já na prvním Deus Ex vysoce hodnotím právě tu možnost hrát tu hru tak jak chci já a ne jak to plánuje programátor. Kdo chtěl, mohl hrát DE rambo stylem, a kdo chtěl nemusel. V (nejen) tom byla dokonalost této hry.
    • Hanzales
      Však taky díky bohu avizovali, že celá hra půjde projít bez jediného zabití nepřátel (nejspíše mimo klíčové osoby), takže my milovníci stealth si jistě přijdeme na své ;o)
  • Pro tuhle hru by bylo lepší dyby nesla jiné jmémo?A i pro jiné hry by to bylo dobré.Hned odpadne srovnávání s něčim co bylo.Ano přirovnávalo by se ,ale ne srovnávalo s nějakým dílem před tím.Bohužel prvni co prodává hru je jméno....
  • Hm, když vidím ten playstationovský křížek ve slově "Human", vážně pochybuju o tom, že to bude konzolové spíš více než méně *4*
  • Nevíte jak na tom bude hra s HW požadavky? Silně uvažuji prodat svůj dýchavyčný laptop s gf 8600M a c2duo 2ghz a koupit něco novějšího:-)))
  • Si můžou zkusit dát jen do US předprodeje , pokud v EU nebude vše , tak se vyplatí hru stáhnout od obvyklého dodavatele se vším i když za pět prstů :/ ...
    • Takze protoze nekdo bude mit o dve veci vic na hrani nez ty, tak hru ukradnes? To je skvela logika...spis vymluva, ne?
  • Si můžou zkusit dát jen do US předprodeje , pokud v EU nebude vče , tak se vyplatí hru stáhnout od obvyklého dodavatele se vším i když za pět prstů :/ ...
    • Safra když nefunguje upravit , tak to smažte ...: /
      • Seš divnej, přečti si " Proč se rigistrovat " máš to hned nahoře vedle chatu.
  • ajaj .. kazde nove video ve me zvysuje obavy, ze to nebude to, na co se hraci tesi .. zjednoduseni, vecsi akcnost, mensi rozvetvenost a mene moznosti, plytkost vicemene ocekavam ale snad to neprezenou ... si rikam, ze by mohli dnes radeji delat remaky starych her, hodit to do noveho kabatu, par addonu a novych misi ... usetri se cas, prachy a stoupne kvalita
    • No kdyz si vzpomenes na uvodni level DE1, tak to byla taky jen akce:-) Prijde mi, ze vsichni se tvari jako by puvodni hra byla bozstvo, kde se jen konverzovalo o smyslu byti...:-)
      • prvni level byl natolik akce jak jsi chtel aby to akcni bylo .. nikdy nebylo nutne bezet a palit od pasu davkami .. kdyz si chtel, nebo musel nekoho zabit tak se to dalo vyresit potichu a nanapadne .. to ze strilis neznamena nutne akcni pasaz :)
      • Eh na realistic obtížnost bys to asi netvrdil pokud de o akci a první level.
        A ano první level byl akční jenže on byl i stealth záleželo jen na hráči jak se toho ujme.
      • USER47
        No nevím nevím, já v úvodním levelu nikoho neodkrouhnul a ani mi to nepřišlo tak těžký...
        • A ja sundal vetsinu, at stunem nebo permanentne z nich a taky mi to neprislo tezky. Ale, ze to nebylo akcni snad nemuze rict nikdo pricetny. Akcnost nezavisi na zabiti, ale na designu.
    • Hanzales
      To je tak, kdyz neco (nejspise) hodnotis ze dvou videi ;o)
      Hra mela byt puvodne pouze PC exclusive a az casem se upustilo a doslo k mnoha kompromisum. I tak to bude ovsem paradni zalezitost, ne az tak zcela odlisna od prvniho dilu. Moznost vice cest a reseni samozrejme bude, stejne tak jako stealth, upgrady atd.
      Nasledujici prezentace je z konzole a na prezentacich zpravidla byva i lehci obtiznost. Ja myslim, ze PC verze v tomto pripade bude na tom lepe, nez jen obycejny "port". Na tezkou obtiznost si potom safra rozmyslis, jestli to hrat akcne, nebo stealth a najit si slozitejsi, ale tizsi cesticku.
      http://www.youtube.com/watch?v=TO5CnVvY_wE&feature=fvw
      PS: Jinak samozrejme souhlasim. Radsi bych si zahral SS1 a DeusEx1 na UE3 enginu, to jako ne ze ne ;o)
      • ja preci nic nehodnotim :) .. vyjadril jsem jen sve obavy a budu rad jestli se pletu :) nicmene hraci chteji akci, jednoduchost a nenarocnost tak jim to vydavatele davaji .. dnes uz nikdo nechce opakovat pasaz kuli narocnosti a zkouset jine postupy (krome nas asi 50 lidi :)) )
        • Ja spatne pojal tu pocatecni vetu ;o) Jinak samozrejme souhlas.
          Ted nezbyva nez doufat, ze se alespon polovina dostupnych informaci (eidos forum atd) stane realitou. Pokud se vam nekomu podarilo vystourat nejake info ohledne rozdiu konzolove a PC verze, sem s tim. Doufam ze inventar/interface a potazmo i obtiznost bude moznostem PC adekvatne prizpusobena (viz treba protivnici pomalu se sunouci do krytu, aby je bylo mozno stihnout sejmout s gamepadem. Nic proti gamepadu, samozrejme, napr. Assasin Creed 2 a pod. se na tom hraje urcite lepe i na PC) Ale tady by cistokrevny port s minimalnimi upravami dost bolel. Snad se ten prvopocatecni vyvoj ciste pro PC kladne projevi, neb jinak vse vypada zatim docela skvostne.
  • Začínám mít čím dál větší dojem, že tohle Deus-ex jak ho známe nebude. Pořád nás bombardujou videama čistokrevné FPS. Ať do boha už konečně ukážou trochu stealth akce a hackování. Nějak mi to začíná smrdět jako ostatně všechno, čeho se byť pohledem dotknul SE...
    • tak
  • Jestli tohle nebude bomba game tak se otočim na patě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit