Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když jsme u Sherlocka, který díl vás bavil nejvíce? Za mě nejspíš případ s Jackem rozparovačem, ačkoliv ani The Awakened mne nenechalo chladným (slabost pro Lovecrafta).
    • Tak mna bavili asi vsetky, ked teda neratam Mystery of the Persian Carpet ci ako, a este tusim Hound of the Baskervilles, co boli take tie klasicke hidden item hry. Ale naj asi bol ten Jack the Ripper a Awakened, aj ked aj ten doteraz posledny sa celkom dal.
  • Koncept vypadá dobře, jenom ta atmosféra.. je tam nějak moc slunečno a barevno. U Sherlocka čekám temno, sychravo, mlhu.. prostě ponurou viktoriánskou Anglii *2*
    • Tak to boli asi niekde na vidieku:) Daleko od smogom zamoreneho Londyna.
  • Z gameplaye mě utkvělo to, co se nakonec ukázalo v Murdered: Soul Suspect jako velké mínus. Když hledá Sherlock na té paní v zahradě u zavražděného nějaké spojitosti, ukáže se rozmazaný seznam stop, o kterých však zjistíte všechno, protože prostě na jedné obrazovce začnete hledat všechny. Chci tím říct, že se bojím, aby to nebylo jen o hledání věcí, které se vám přímo podbízejí.
  • deridon
    To bude víc Sherlock, než to od G. Ritchieho.
  • TheGGG
    Sorry bez Cumberbatche ani ránu.
  • misho8723
    Po technickej stránke to vyzerá dosť dobre, aj atmosféru to môže mať dobrú ale vyzerá to veľmi jednoducho
  • v přestrojení jako Sherlock Homeless
  • Když ty herecké výkony člověk neporovnává s filmovým zpracováním, dojem je ze hry moc dobrý. Obzvlášť ty Holmesovy speciální vyšetřovací módy se mi líbí.
  • Gambit92
    Na (na dnešní poměry) nízkorozpočtovou hru to vypadá moc dobře
  • Trochu se mi bude stýskat po klasických dedukčních tabulkách *9*
    • Dedukční tabulky byly na Sherlockovi asi to nejlepší, jinak jsem z těch her zase tak odvařený nebyl, připadaly mi hrozivě nevyvážené co do kvality psaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit