Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Medievil 1,2; Front Mission 3; Grind Session, Tenchu 2 a NHL 98 Face Off?
  • Syphon Filter 1,2,3 HD remake bych koupil okamzite,ja tu serii miloval! Uz hodnekrat sem premyslel ze si koupim PSX co sem kdysi mel.Emulatory sou fajn,ale ja chci tu sedivou masinku mit doma.
  • Sakra takovýho Medievila nebo Pandemonium bych si hned znova zahrál. Kam se na to hrabou ty dnešní "interaktivní filmečky". Vážně jsem rád, že jsem si jako dítě zahrál hry na ps1, a ne ty dnešní srágory.
    • Presne...Na PSX mam ty nejlepsi vzpominky.
  • Drtivou většinu titulů ještě pořád mám doma. Je mi ale líto, že tam nevidim pro mě nejlepší hru PSX a to Quake II. Jinak sestava výborná *5*
  • residentevilfans
    ted nedavno jsem ji pochoval ve skrini mechanika je slus *9* *5*
  • Syphon Filter ... tolik hodin u zadny hry doted nahrano nemam a to jsem docela naruzivej hrac :) Vynikajici multak, supr single .. vsechny dily byly skvost, Metal Gear Solid, Resident Evil, Medal of Honor, WipeOut, Tekken, NHL 98 to je moje mladi :))
  • Já jsem PS1 miloval. Hlavně Syphon Filter 2. Stále si vzpomínám na poslední mise v New Yorku, kde jsem musel infiltrovat podzemní základnu, a následně z ní uniknout za neustálého ryčení alarmu a rychlé techno hudby, přičemž mě pronásledovali vojáci, kteří "skoro" nešli zabít ( M-79 :).
  • Zrovna jsem si říkal,že když si to tak vezmu. Tak v minulém století bylo více titulů na které nezapomenu. Ikdyž některé z nich pokračují dál viz Metal Gear Solid,Gran Turismo a příští rok ABE :-) na toho se obzvlášť těším. A v téhle době je těch titulů u kterých si řeknu "Fakt dobrá hra a užil jsem si jí" je méně. Každý bere jiný titul,že je perfektní, jde o vkus. Ale teď jich je méně prostě. Škoda snad se to někdy napraví :-)
    Jinak jak zde někteří písou Legacy of Kain: Soul Reaver mi tam taky chybí. U té hry bych bral taky nějaký ten HD (jako to dělají u Abeho celý nový Engine atd., ale vše nechat jak bylo).
  • Legacy of kain: Soul Reaver je kde ?? *8* Co je to na tom konzolistovi za kacíře :D
  • Amylee.Anderson
    Tyjo, PS1... jediná konzole, kterou bych si docela ráda pořídila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit