Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se těším na objevování novýho města.
  • Tak to fakt ne. Jsem ochotný hrát za černocha, ale bez zažitých stereotypů. Stačilo mi chvilku slyšet gangsta rap a NE. Pak už je jenom krůček k "muthafucka bro" a skládám se. Dalšího Franklina bych nepřežil.
  • MickeyMutant
    We'll just pop open our phone and select our camera and take a picture of this giant crab. Let's make it a selfie and use the California Vibe Filter. Uploading the photos to the ScoutX app will give you more followers. And you'll need those followers to progress through the game. (7:53)

    No nazdar, doufám, že podobné fíčury snad nakonec nebudou povinné. Měřit úspěch supertajného hackera podle jeho internetové popularity je trochu zvláštní.
    • Řekl bych, že po neúspěchu WD (který byl podle mne dle zasazení cílen na hráče tak 18 - 25 let) se v Ubisoftu prostě rozhodli, že než něco podstatně měnit na konceptu, tak raději změní cílovou skupinu.

      No a pokud cílí na pubertální obyvatelstvo U.S.A. (i když nejen U.S.A.), tak bude produkt pochopitelně přizpůsoben jeho zvyklostem a trendům.

      Hacker s mírnou nadváhou (nebo naopak hubený jak vyžle), který vidí slunko jenom max hodinku denně není přitažlivý.
      Hacker, který se zpravidla snaží zůstat v utajení, protože nezřídka jsou jeho aktivity na hraně zákona (zdravíme Geohota a problémy, které si svou pupularizací způsobil) není přitažlivý.

      Ale "hacker" který je polobůh svého světa, který pochoduje po městě s telefonem a tím je mu magicky vše podřízeno, to je jiná. A navíc je populární, však sledujte, kolik lidí mu dává za jeho akce a fotky odběr.
  • mám snad vlčí mhu... on jedničku fakt někdo hrál dýl jak 20 minut?

    upřímě, když mě to donutilo řídit první auto, tak jsem po necelým kilometru řekl: díky ne, a milá hra putovala z disku ven. nehcápu jak tahle parodie na fyziku mohla kohokoli bavit..
  • hrat si na hackery je ok ale když nekdo shodí detem o vanocich ps+ nebo steam, jsou najednou ti zlí *7* trochu pokrytectví
  • Meow
    Ještě se bude vzpomínat na Aidena, když se tak koukám na tuhle opici...
  • Jinak co ten rasistický obrázek? Černoch dává K.O bělochovi? *1*
    • Zvyknisi. Tohle je totiž v pořádku. Kdyby to bylo naopak, byl by to rasizmus. *7*
  • No... já... ehm... ani nevím co si myslet. První WD bylo originální, svoje, zkrátka novej koncept, první gameplay záběry na E3 nás všechny odrovnaly, na což si moc dobře vzpomínám a hra samotná nakonec dopadla hodně povedeně, ale tohle... tohle je prostě jen pokračování s jiným hrdinou, městem a pár novýma fičurama. Zatím takový ten meh pocit. *6*
  • Čas 6:53.
    Hlavní hrdina: Metrosexuální černoch *15*
  • hrát za negra, ne díky
    • kéž by to byl největší problém tý hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit