zavřít
...

Dvanáct minut Hunt: Showdown ukazuje nutnost týmové spolupráce a naslouchání svému okolí

Crytek nám představil svou multiplayerovou kompetetivní kooperaci již na několika videích. Tři vývojářské deníčky se zabývaly historií a hratelností, smrtící výbavou a level designem, zatímco temné záběry z letošní E3 odhalily lov nechutného pavouka. Toho samého pavouka loví dvoučlenný tým i v nových...
 • Maho Jakotič (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  ciparna. žádný smysl pro detail, animace stupidní, prťavá mapa, AI jen jako tupá výplň, atmosféra nikde- protože ostatní hráči vás vždy najdou do 2 minut a strhne se klasický PvP zmatek.... mě to zklamalo, čekal jsem atmosférickou hru kde budu lovit příšery s kámošem a občas PvP, a né klasické PvP s občasným kilováním příšer... hlavně tak malá mapa, to je fakt k posrání, to mě dostalo do kolen.. *9*
  15.10. (3 dny)

  reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   PVP a PVe a to je jako nové ? kdyby to mělo jen 2 mody a ne mody které jsou vzájemně provázané přesně bude to nuda a budou tam trollové co to budou kazit.
   16.10. (3 dny)

   reagovat

 • jindra.veliky tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  s timhle se Crytek fakt pochlapil, konecne od prvniho Crysis *14*
  12.10. (6 dnů)

  reagovat

 • Karol (anonym)
  8 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Vyzerá to na svieži vánok do zatuchnutých vôd multiplayeru. Konečne niečo nového (aspoň čiastočne)
  12.10. (6 dnů)

  reagovat

 • Ježíš Kristus (inkognito)
  1 souhlasí, 10 nesouhlasí
  Nic moc tedy....ani ty zbraně a nepřátelé. A Engine... i amra 3 snad reaguje na to, když hráč prochází vegetací. oheň ve stodole (kde je suché seno) samovolně vyhasne.... Tahle hra už může jedině mile překvapit.
  12.10. (6 dnů)

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.10.56.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.