zavřít
...

Dvanáct minut Hunt: Showdown ukazuje nutnost týmové spolupráce a naslouchání svému okolí

Crytek nám představil svou multiplayerovou kompetetivní kooperaci již na několika videích. Tři vývojářské deníčky se zabývaly historií a hratelností, smrtící výbavou a level designem, zatímco temné záběry z letošní E3 odhalily lov nechutného pavouka. Toho samého pavouka loví dvoučlenný tým i v nových...
 • Maho Jakotič (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  ciparna. žádný smysl pro detail, animace stupidní, prťavá mapa, AI jen jako tupá výplň, atmosféra nikde- protože ostatní hráči vás vždy najdou do 2 minut a strhne se klasický PvP zmatek.... mě to zklamalo, čekal jsem atmosférickou hru kde budu lovit příšery s kámošem a občas PvP, a né klasické PvP s občasným kilováním příšer... hlavně tak malá mapa, to je fakt k posrání, to mě dostalo do kolen.. *9*
  15.10.2017

  reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   PVP a PVe a to je jako nové ? kdyby to mělo jen 2 mody a ne mody které jsou vzájemně provázané přesně bude to nuda a budou tam trollové co to budou kazit.
   16.10.2017

   reagovat

 • jindra.veliky tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  s timhle se Crytek fakt pochlapil, konecne od prvniho Crysis *14*
  12.10.2017

  reagovat

 • Karol (anonym)
  8 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Vyzerá to na svieži vánok do zatuchnutých vôd multiplayeru. Konečne niečo nového (aspoň čiastočne)
  12.10.2017

  reagovat

 • Ježíš Kristus (inkognito)
  1 souhlasí, 10 nesouhlasí
  Nic moc tedy....ani ty zbraně a nepřátelé. A Engine... i amra 3 snad reaguje na to, když hráč prochází vegetací. oheň ve stodole (kde je suché seno) samovolně vyhasne.... Tahle hra už může jedině mile překvapit.
  12.10.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.217.80.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.