Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně mě ze záběrů z hraní No Russian dost mrazilo. A to jsem si vychutnával Postal 2 i všechny Carmageddony. Asi stárnu, ale uvěřitelnost masakru v té hře je dost velká na to, abych si to spojil s realitou.
  • Postal 2 *3*
  • jsem docela zvedav jakou kontroverzi na sebe stahne Duke Nukem Forever. Imho to bude na hlavni proud "moc"
  • Jeste maly dovetek hodne me stve ze na TV si uz nikdo minimalne 10 let nestezuje a pritom byva nekdy daleko pro zucastneho horsim zazitrek (pocitacova grafika take nenhradi herce pred kamerou samozrejme to pusobi daleko silneji) to same se da rict o imagi nekoho kdo vypada jako bestie pritom muze byt naprostor fajn osobnost (priklad kdyz se na konci tohoto stoleti svadela brutalita na zpevaka Mansona a jeho texty - jeho image je opravdu desna ale je to jen vizualni vjem jinak je to spolecensky chlap ktery ma vetsi intelekt nez drtiva vetsina americanu - potvrdilo se to v testech co delal ) tim chci rict aby se kritizovalo ale na vsech frontach PROSIM STEJNE
  • Nektere hry nebo zazitky z nich balancuji na velmi tenke hrane nicmene nikdo neni nucen takove hry hrat a je to o vskusu tim spis ze existuje male procento hracu co hraji jen brutalni a uchylne hry (ted myslim hraji je porad) bude to vzdycky kontroverzni u nekoho tohle vyvola vetsi agresi a dalsich 50 procent ostatnich to zklidni rozhodne ale nehanit kvuli jednomu volovi dalsich 9 lidi z chumlu navic jak ja rikam radsi "sejmout" 100 panaku virtualne nez pak jednoho doopravdy......
  • No mě teda No Russian neznechutil spíš naopak velmi jsem si ho užil.
    • Tak, tak. Chtěl bych si to vyzkoušet na živo, ale na to máme malý letiště. :(
      • smejki
        hlavně mi nelez do školek, ty jsou moje!
        • ale jen školky, žádný jesle, ty mám já! *1*
  • Core
    Jaký je, prosím pěkně, charakter mise No Russian? Nehraji FPS, ale tohle by mě zajímalo...
    • V tej misii ide o to že si vládny agent ( alebo niečo také ) a infiltruješ sa do teroristickej skupiny a si nútený zúčastniť sa teroristického útoku na ruskom letisku. Zabrániť tomu nemôžeš , tvoji " spoločníci idú a všetkých nevinných civilistov na okolo masakrujú a ty k tomu môžeš ( alebo nemusíš ) prispieť.

      Celkovo je zaújmavé ako k tomu jednotlivý hráči pristupujú , ako vidím vačšina to bere len ako možnosť vyblbnúť sa na strelnici s pohyblivými terčami ktoré majú podobu polygonových postavičiek ktoré po zásahu umierajú v hrozných bolestiach *4* Ja osobne som to v kontexte príbehu vzal vážne a zanechalo to vomne fakt dosť silný dojem ( asi ako jediný moment z celej hry ).
      • no jasne ale jeho otazka mi prisla blba(me muj nazor) tak sem na ni blbe odpovedel *3* pochopil sem proc to delas samozrejme to ve em taky neco zanechalo jak rikas prispel sem k dilu a zaroven byl zklamany kdyz te na konci msie streli ze te poznaly a vedeli to ale stejen te nechaly ty lidi strilet *8* je to krutost ano vzil sem se do postavy i dkyz je to cod v nektreych hrach z tim mam rpoblem a svete div se vic se vziju do hrdinu v cod nez v jinych hrach *1*
    • Spades
      A kdyz je roztrilis vsecky, tak nedostanes zadnej achievement :(
      • xD jaka skoda *1*
        • nevim co resite ze sou to nevinny lidi ? ze zabijime? AI nepratel je asi takove ze mi rpipominaj ty lidi akorat ze lidi utikaly pryc nepratele vam bezi na ranu :D
    • a je to naramna zabava *3* jak se snazi utikat a stejne je dostanes *1*
      • Core
        Už vím proč takovou pí***** nehraju *12*
    • Jdes s kulometem po letisti a strilis vsechny civilisty policajty mysi atd proste vsechno co se jenom pohne:)
  • Jsem si zrovna zahrál No Russian a mám obrovský nutkání vzít lehkej kulák a jít s ním do Kauflandu rozmasakrovat lidi. A cestou bych zašlápl pár štěňátek.
    • Na důchodce, jo? *1*
    • zirafcatko
      Joo:D:D:D
    • Core
      *1*
  • Tohle vše jsou možná tak kontroverze pro moralisty, co sedí ve své zlaté klícce a namlouvají si, že svět je přesně takový, jaký oni chtějí, aby byl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit