Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádný stupidní kecy ohledně útěku před lavinou na skútru? Teď myslím přehrávající strašně úplně mocinky zaryté fanoušky prvních tří dílů. Žádný kecy typu ,,Tohle už není RE, to je něco naprosto jiného, blablabla, jsem vypíčenec atd..."?


    Za mě osobně to vypadá božsky. *14* A druhý říjen je ještě tak kurevsky daleko. *16*
    • Sám jsi vypíčenec. *6* Nauč se respektovat názory ostatních. Až někdy vyjdeš základní školu/učiliště, tak se ti to bude hodit a přestaneš mlejt konečně sr4čky jako třeba teď... *6*
      • Si to vzal až nějak moc osobně, ne? *6* Tzn. že budeš nejspíš jeden z nich. *6*



        Prej "Nauč se respektovat názory ostatních". Kdyby to tak na diskuzích, kde je spousta trollů šlo... *6*
        • Trollit a nadávat na ostatní je rozdíl, pro mnohé fanoušky série RE ( staré i nové ) jsou nejlepší první tři díly a představ si, že pak hrajou i díly nové, jako já a mnoho dalších i zde přispívajících např. ZvacA. Takže ty nadávky si nech příště od cesty. *6*
          • A to bylo něco jako rozkaz? *6*
  • MidnighT91
    Zrovna znovu hraju pátej díl v kooperaci, je to paráda, no a tohle ?! Víc hratelných postav do propracovanějšího coop než byl v pátém díle, víc zbraní, víc zombie (včetně těch pomalých *14*) , víc horrorové atmosféry, a jako třešnička možnost dělat při míření úkroky takže boje budou mnohem plinulejší a efektivnější (přeci jen už to není starej horor s puzzlemi a fixní kamerou) jak to vidím já ? pětka je fakt dobrá tohle může být jen lepší... Moc se těším... Navíc jestly používají upravenej engine z pátého dílu tak to bude tak krásně optimalizované že to pojede na kdejaké šunce...
  • Masa-san
    Je možné, že jste do článku přidali 2x to samé video ? Obě byla totiž totožná od začátku do konce. A proto jsem tedy shlédl a reaguji pouze tu akční část , kterou tu máme 2x.
    (edit: ^již bylo napraveno^)

    Mě osobně nejde styl hraní RE a akce dohromady. Na akční části je to dobře vidět. Hlavní postavy jsou přepadeny početnou skupinou po zuby ozbrojených nepřátel, kteří se ještě přemění v jakési monstrum ale přesto, že nepřátelé mají automatické zbraně a ještě "druhý život" v podobě přeměny, téměř nikdy se netrefí(nebo to tak působí) a nejsou nebezpeční. Jeden by řekl, že v podobné situaci se nedá něž se před přesilou stáhnout, místo toho naši hrdinové volí frontální útok a přímý střet s nepřáteli. Celé mi to připomíná jeden fotbalový zápas s obraceným dalekohledem na očích hráčů, který jsem kdysi viděl mezi vtipnými videi. ( http://www.youtube.com/watch?v=oeMKmQ2gStg )

    Jsem zvědavý na video z metra, od toho již očekávám positivnější dojmy *3*
    edit:
    to ZvacA děkuji za linky na Leonovu část *3* http://www.youtube.com/watch?v=YO1MPEVggBI&feature=youtu.be
    http://www.youtube.com/watch?v=Sshj-lbag5w&feature=youtu.be
    Leonova část opravdu vypadá přinejmenším slibně. Tma+hra světel a stínů, opravdové zombie, jejich pomalé, ale hororové reakce, nevěnující pozornost poškození těla a následný boj s nimi pěkně funguje v RE hře. Trochu to kazí zmíněné quick time eventy, ale například část s aktivním prohledáváním automobilu nebyla úplně na škodu a navodila pocit, že je třeba zbrkle spěchat na okraji paniky, protože jinak z vás bude potrava pro nemrtvé. *5*
    • ales.smutny
      Pardon, z Kolína se valí tuna videí a občas se tohle v tom žonglování stane. Napraveno :)
      • Masa-san
        Nic se neděje. Hlavní je, že už je to v pořádku *3*
    • ZvacA
      http://youtu.be/Sshj-lbag5w

      Tahle část byla už jednou prezentována po E3, teď je gameplay trochu jiný. A jinak pro zajímavost z jiné části Leonovy kampaně a ukázka jakési menší interakce s prostředím, ovšem bacha na spoilery http://youtu.be/YO1MPEVggBI
      • Masa-san
        Zrovna jsem se chystal na Youtube, děkuji *3*
  • ZvacA
    Je problém jen u mě nebo jsou obě videa z Jakeovy kampaně?

    Každopádně, co jsem viděl, Leonova kampaň nejslibnější, jak se předpokládalo. Atmosféra je zajímavá, sice má daleko k dokonalosti a smrdí umělinou, ale nepůsobí věru zle. Zvuk taky hraje slušnou roli - náraz pohozené tyčky kdesi ve tmě by mohlo člověka donutit zamířit ke zdroji zvuku, aniž by věděl co bylo jeho příčinou a pomalá reakce zombíků s jejich chroptěním při vizuálním kontaktu hráče a jejich vystoupení kdesi ze stínu má svý kouzlo. A než se Leon přiblížil k soupravě, tak šumění zvuku mohlo sice simulovat vítr, ale dalo to vzpomenout při trocha fantazii i možnosti, že se to ozývá stovky nakažených v tunelu nebo z ulic města, obdobně jak člověk pamatuje zvuk těch tisíců zombií v pozadí během hraní v Raccoon city. Jakeova část už tak zajímavá nebyla. Je sice pravda třeba pochopit, že se odehrává v jiném místě a za jiných podmínek, než Leonova účast, ale i tak je zvláštně podaný. Uvidíme, osobně však mám strach hlavně z délky vůbec celé hry pro jednoho hráče, zvláště té za Leona, protože podle odtajněných achievementů to vypadá na tři kapitoly pro každý charakter, což se mi nezdá příliš a obava, že zajímavé momenty budou jen ty, které vidíme na videích a zbytek sklouzne jen k stereotypním vybíjecím pasážím, přetrvává.
    • Tvůrci prohlásili, že za všechny tři postavy hra zabere až třicet hodin hraní. Navíc teď ještě bonus mise za Adu Wong. Myslím, že to bude dostatečně dlouhý. *3*
      • *6*
      • Za Adu to zas tak bonus mise nebude ale plnohodnotna kampan z 5 kapitolami jako u vsech ostatnich takze cca na 10 hodin
        • To jsem nevěděl, ale je to příjemná zpráva.
    • Za kazdou kampan je 5 kapitol takze 20 celkem
      • ZvacA
        Yep, máš recht - 5 - ani nevím, proč jsem se zasekl u té trojky, díky za opravu. Tak, či tak, pořád se mi zdá, že to bude málo. :)
        • Jo pokud te zajima jen kampan za Leona tak to asi bude malo i kdyz za Adu to ma stylem bliz k Leonovi nez Crisovi a Jakovi.Me se libi vsechny styli takze bude co hrat
          • ZvacA
            Leonova kampaň je samozřejmě nejzajímavější tématikou a to opětovné virové epidemie v městské části a tak nějak zpracovanou atmosférou, přestože nazývat to jako survival-horor bych se neodvážil. Kampaň Ady bude už jen doplňující chuťovkou k celkovému komplotu, nejspíše kombinující obě sféry v závislosti na lokaci, kde bude hrát svou roli. Byl by asi nesmysl neuvažovat o zahrání si zbývajícíh kampaní za Redfielda a Jakea, už právě k celkovému příběhu to bude nutné a přinejmenším kampaň za Chrise vypadá pro mě osobně zajímavě právě z aspektu vidět konečně BSAA v akci proti bioorganickým zbraním ve válečné zóně, tedy kvůli věci, pro kterou byly tvořeni. A přestože je to jedna velká pif-paf věc, neprojdu si to zase s tak velkým odporem.

            Jinak, ještě rozšiřující věcí se může stát tzv. Úvod ( objevilo se v ukázce menu RE6 ), který by při troše štěstí mohl nabídnout alespoň krátkou hratelnou verzi kampaně ještě před událostmi RE6, pokud se nebude jednat jen o video se sumářem celé Biohazard historie.
            • Jestli myslis kampan prelude tak to by mela byt kratka cast a forma tutorialu co vim takze hrat se v ni urcite bude jen nevim za koho mozna za nejakou nedulezitou postavu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit