Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si osobne myslim, že neměl dostat permanentnej BAN, když to bylo učelově vyprovokovano, i když si to možna zaslouži, admin ho měl nejak potrestat ale vymazani učtu je moc, na druhou stranu, když začne od začatku a rekne, hele lidi to sem JA, tak nekeri za nim pudou a udela ješte diru do světa EVE.
  • Ja vim ze je to jen hra, ale stejne, prijit o sve, a v tomto pripade znacne mocne, alter ego po 10ti letech to se musi na cloveku psychycky znacne podepsat (a rozhorceni jake predvedl "temperamentni srb" bych nemel za zle ani budhystickemu mnichovi)... stejne jako musi mit clovek kachni zaludek na to aby takovej backstab realizoval a byl s tim moralne OK, ostatne kdyby to ty lidi tak neprozivali tak tezko v te hre budou tak dlouho a budou hrat tak vyznamne role v ramci hry i v ramci komunity...

    Kazdopadne palec nahoru za dalsi super clanek ze sveta, kam se z duvodu zachovani zdraveho rozumu pravdepodobne nikdy nepodivam *4*
  • Něco podobného se stalo před lety s Band of Brothers. Tehdy v tom byl taky Goonswarm, hlavně jejich velitel Mittani. Několik let měl alta v BoB, až se dostal do velení BoB, tak je zničil. Eve jsem hrál, vím jaký to je žrout času. Jak se dá velet takové velké alianci jako je (byl) Goonswarm a ještě k tomu s altem intrikovat u stejně velké aliance nepřátel a postupovat tam ve velení, a mít nějaký reálný život, nechápu. Příběhy z EVE jsou super. Jen tak dál.
    • Ja chapu ze z business hlediska nedava smysl multi accounty zakazovat, ale nejaka pravidla o tom ze s nima nemas hrat za protichudne strany bych ze strany CCP teda ocekaval... *7*
    • Rejsek
      Hlavně když člověk čte ty příběhy, jak z filmu, a pak vidí ve videu o komunikaci mezi aliancemi, či co to bylo, ty staré sešlé fotry :-D
  • pekny clanok, som rad ze sa niekto rozhodol pisat o EVE online *3*
  • Možná jsem něco nepochopil, ale tohle mi přijde jako svinstvo. Neřekl bych ani popel kdyby The Judge udělal nějaké spiknutí a přidal se na druhou stranu v nějaké rozhodující bitvě. Ale počkat si až bude "velitel" spát a převést majetek korporace na někoho jiného, prostě proto, že engine neumožňuje tohle pohlídat a zamezit tomu … no jako nic, čím by se měl chlubit on nebo CCP.
    Celkem se nedivím, že gigX byl naštvaný, skoro bych řekl, že to bylo dost spravedlivé naštvání.

    Jo a opět díky autorovi za skvělý článek.
    • "engine neumožňuje tohle pohlídat..." on by ten převrat v reálu asi proběhl dost podobně, nemyslíš :-)?
      • Áno, úplně to vidím - to se stává běžně, že jednatel akciovky (kterému nic nepatří) prostě akcie přepíše na někoho jiného. ;-) Nebo jednatel firmy prostě zruší vlastnická práva stávajícím vlastníkům a převede je za úplatek na konkurenci. Přesně jako v reálu. ;-)

        Obvykle bývají nastavená pravidla jako „převod nad XXXX musí schválit 2 členové vedení, převod nad YYYY celé představenstvo/ředitel/vlastník“ a přes to vlak nejede. Jako když účetní ve škodovce dneska vydá dobropis na 3 miliardy, tak zítra se ta fabrika fakt zavírat nebude, takhle to v reálu nefunguje. ;-)

        Bral bych, kdyby The Judge něco opravdu vykonal. Vedl nějaký odpor, vyhrál nějakou bitvu, zradil s jednotkou svých věrných v klíčové bitvě. Ale nastavit si budík na 1 ráno, přijít do korporátního manažera, dát -> -> -> a zapnout nahrávání zvuku, až budu tu sviňárnu oznamovat …. no, to vyžaduje spíš silný žaludek, než taktickou genialitu.
        • Jasně, v klidu, já přeci neříkám, že to nebyla sviňárna. Souhlasím s tebou. Ale pobavilo mě tvoje rozhořčení nad tím, proč to udělal až ten druhý bude spát. :-) Nic ve zlém.
      • v realu na prevrat musís mít víc než jednoho vysokého dustojníka. potřeboval by jsi 2 až 3 a spolu s tím i aspon tak 10-15% klanu. kdyby to fungovalo takhle nikdo neřekne ani popel.
        • Jasně, to máš pravdu. Mě spíš pobavila ta věta, že by měl engine hry nějak tyhle pokusy kontrolovat, a že měl počkat až nebude velitel spát. Převrat taky budeš asi dělat až to protivník bude nejmíň čekat, nebo bude nějak rozptýlený. Nikdy jsem převrat neplánovaně, ale přijde mi to logické :-D.
    • Despoticka guma dostala, co zaslouzila. Vic bych v tom nehledal.
  • Co2 Znovu povstanou jednou se jim už stala podobná věc. Ale tyhle zrady zatočí komunitou.
  • Skoro nikde jinde se nepíše tolik o tyhle blbosti jako tady,,,
    random video na youtube :))
    https://www.youtube.com/watch?v=wtco4JxYz_o

    nechápu *1* *1* *1* *1*
  • Tak tohle bylo epické..strašně rád bych se někdy tak obřího eventu zúčastnil, protože být tam a nasávat tu megalomanskou atmosféru skutečné virtuální války kde tisíce hráčů proti sobě jdou a intrikují a vy jste jeden z těch článkům tam co to může sledovat..to musí být nezapomenutelné a pro ty EVE hráče to nezapomenutelné určitě bude.
    • Hezky se o tom čte, ale v reálu je z toho pak slideshow/tahovka, kdy se čas serveru zpomalí až skoro zastaví, aby stihl zpracovat tolik lodí v reálném čase.
      • njn mají slabe servery a slaby engine
        • slabý bob
      • to jo, kéž by podobné "války" a intriky kdy opravdu ta politická rozhodování mmají stejnou váhu jako v real life, šly naroubovat i do jednodušších her, třeba MMO FPS Destiny
  • "Doslova otrasl"? Opravdu? Doslova? S kazdym hracem zvlast nebo nejak hromadne?
  • Tak ono Goonswarm jsou v podstatě sluníčkářské veprové svou povahou, však v podstatě za to že odmitl vykrváčet pro bandu hovad provedli Takovou malou Internetovou Genocidu.
    • A teď to zkus česky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit