Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řekl bych uplný opak. Hra skvělá, hraju jí už podruhé a fakt paráda. Otevřených lokací by sice mohlo být víc, ale stále je to suprová řežba třeba i na vybití vzteku :) Dávám 8/10 až 9/10
  • Vážené tiscali games. Už nikdy nenechte tohoto člověka cokoliv recenzovat. Dík
    • Souhlas
  • Presne tak ako autor opisuje hru v recenzii,ju ja tak vnimam po 40h hrania.Recenzia jednoznacne kvalitne a pravdivo napisana,opisuje presne nedostatky ako fadne nezaujimave mesto,sprostu AI,takisto combat je joke chlapik dostane 2 rany so sekerou do tvare aaaa co ide sa dalej akoby nic,jedine sa cudujem ze sa autor nezmienuje o najhorsom a najidiockejsom hlavnom pribehu aky som kedy videl v hrach,cisty fail,total garbage kvoli tomu tuto hru nedokazem jednoducho dohrat.Ked sa tam s vami Rais hra ako s mackou miesto toho aby vas jednoducho odpraskol a ked k tomu dojde tak hlavny hrdina zazracne unika kazdej jednej gulke od nepriatelov,paneboze to je nieco tak trapne az som si kladol otazku preco toto hram?

    Skoda,tejto hre jednoznacne chyba logika a uveritelnost v hlavnom pribehu,pridal by som urcite nejakych bossov,otrasny konzoloidny inventar nechcem uz v zivote nikdy vidiet.
    • Jack1947
      To měl vlastně s ním začal Dead Island který byl taky zajímavý ( tady přidali jen parkur) ze začátku ale po 100hodinách z toho všechno vyprchalo nebo kolika. Oproti tomu tady se to hrálo nezajímavě aspon pro mě až do konce takřka.
    • Tato recenzia iba dokazuje ze cesi vedia lepsie recenzovat hry ako nemenovany server
      • ALHAZRED
        Zaujimalo by ma, kolko v tom recenzent stravil hodin, podla mňa 5...ty si to tiež hral 40h a je to take zle...tak asi nie si v poriadku :-D BTW ta misia s Raisom, kde ti zobral vybavu a hodil ako psa do areny nas*ala aj mňa...ale ideme ďalej, vybava je hneď speť, konečne riadne kvery, nabojov je dosť, a hra nabera grady ...vyskušal si hak ? Vyskušaj...
        toto je to dobre namiešany koktejlik alternativneho sveta, ktory je dospelacky uveritelny, nechcite tu žiadnych 5 metrovych bosov typu Dark Souls OMG... *2*
        ...combat je joke ? Ja sekačom, ked dobre trafim, odtnem zombikovy hlavu, alebo ho skopnem a rozdrtim mu ju ťažkou topankou.
        mizerna AI ? kde si toto nabral ? Zombici su zombici, ale taky nakazeny vedia riadne zatapať...
  • Potřeboval bych pomoc, Hned po zapnutí Dying Light hra spadne (Tento program neodpovídá) Nevíte co s tím ? *13*
  • Recenzista je imbecil, hra je skvělá.
  • Recenzi psal zaujatý bambula, který stejně jako většina kritiků dokázal v životě pouze poplivat práci druhých. Za mě celkem dobrá hra.
  • Dohrál jsem asi před půl rkem enhanced edition a nikdy jsem se u hry tak nebavil jako u daying light, grafika, zombie, parkour, zbraně, expy, všechno to šlape jak má, hratelnost 95%, zábava na x večerů, autor recenze je asi Minecraft maniak a baví ho víc kostičky, ma g2a.com se dá hra pořídit za slušné peníze, jedna z mála her u kterým mám pocit, že stála za koupi
  • Vidlevkrku
    Bože!! Recenzent je totální p..a !! *12* *12* *12*
  • Absolutny nesuhlas s recenziou ...vyborna, neskutočna hra, ak existuje peklo, je v tejto hre.
    Dead islad je oproti tomuto zabavička pre deti, nudna mlatička oničom, slaby odvar, ale spojte to s parkourom, akčnymi zombikmi, vo vybornom spracovani a mate to.
    Zombici zďaleka nie su jeden, ako druhy, niektory za vami vylezie aj na strechu, a je pekne hbyty a agresivny, no a prečo parkour ?!
    pretože často vam nič ine neostava, musite jednoducho zdrhať, kade sa da.
    Grafika nadherna, neviem kolko hier sa da zrovnavať, ale zratal by som ich na prstoch...
    vinikajuca atmosfera, neustaly boj o prežitie, a pribehove zvraty vytvaraju v tejto hre brilantne namiešany horrorovy koktejl pre dospelych, a takychto hier je naozaj malo !!
    Za mňa poctivych 9/10
  • Zdar,chcel by som sa spytat na hru DyingLight,všetko pohode nainštalujem idem spustit hru a vyhodimi tabulku ze verze suboru neni kompatilibni a bla bla bla....co stim??požiadavky mi sedia pc mam vymakany...neporadi dakto???dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit