Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "A grafika bohužel kráčí ruku v ruce s nulovým prokreslením prostředí. " Tohle nechápu. Grafika vypadá fakt skvěle.
    • N0isy
      Tady s nima musím souhlasit. Hraju hru na "Best Settings" a tak úžasný mi to opravdu nepřijde. Jo, textury, obličeje jsou úplně v pohodě, ale to by mělo být v dnešních hrách základ. Nechápu, že se u toho všichni na fórech rozplývaj.
      • nebud tak rozmazlenej ty grafiko
      • Mne to příjde luxus, ale asi jsem vyrostl na něčem jiném než ty *4*
        • Veskoslav
          Tak to by mě zajímalo na čem jsi to vyrostl.
  • Děkuji! Konečně normální recenze a normální hodnocení! Jen tak dál !

    !
  • flash789
    proste další hra se zombikama, kdyby aspoň ten proklamovany parkur byl intuitivni a fluidni, jenze kolikrat nekam skocit je pomalu o zlamani prstu. třeba když chce clovek skocit z rimsy na rimsu která je 45 stupnu od nej..musí zmacknout dva knoflíky a k tomu ještě natocit pohled tim smerem, když chce skocit na rimsu nahore musí se na ni koukat..tudíž si nevidi pod nohy atd atd..Kdyby to aspoň obslehli poradne z toho Mirrors Edge...
  • Asi takhle jsem to očekával. Prostě další Dead Island, akorát s jiným názvem, novější technologií (aspoň ta se posunula výrazně kupředu), střídáním dne a noci a parkourem. První DI byl fajn, protože to byl nový koncept a i přes nedostatky působil dobře. DI:R bylo spíše zklamání, protože nepřineslo skoro nic novýho. A tahle hra? Jak jsem už psal, prostě další DI. Dobře, že ten coop zůstal docela dobrej. Závěr: Techland je prostě Techland a změna vydavatele jim nijak neprospěla. Takže jsem zvědavý na DI 2 od Yageru a na jeho Unreal Engine 4.
  • nebo miluju
  • hru miliju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit