Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak čo pán Kremser, nemal si za recenziu dobre zaplatené, že si dal takéto hodnotenie?
    Ta hra ma veľké grády než tu tvrdíš vo svojej recenzii. Je hanbou to, že niekto taký "hoňo" dá hodnotenie 6.
    *16*
  • Začínám mít pocit že singl s kvalitním příběhem a solidní herní dobou se stává jen zbožným přáním které tvůrci odmítají vyslyšet. Buď se hráč musí smířit z jízdou která vydá stěží na jeden víkend nebo dostane 20 a více hodin které jsou však z poloviny tvořeny nevalným vedlejším obsahem provázaným s fádní příběhovou linkou. Dying Light na mě působí stejně rozpačitě jako FC4 kde kvantita zvítězila nad kvalitou a prvotní nadšení rychle vyprchalo a dostavil se jen ubíjející stereotyp. *6*
    • Jack1947
      Tjn, hra ve které sleduješ příbývajixí procenta asi není úplně taková kterou zamýšleli sami tvůrci. Na druhou stranu aspon ten masakr je dobrý.
  • Další z řady nic neříkajících "recenzí". To co jsem teď četl byly názory jednoho člověka evidentně zrovna trpícího nějakými depresemi, rodinnými problémy, nebo úzkostnými poruchami.... O zaujatosti ani nemluvím. Má li být článek nazýván "recenzí", musí obsahovat zákonité prvky, popisovat fakta bez vlastních názorů a dalších osobních výblitků. Pokud to dotyčný nemůže vydržet a má pocit, že někoho jeho názor zajímá, má prostor na konci článku ve zvláštním odstavci pod názvem: "můj osobní názor". To co zde "recenzent" předvedl nepatří sem, ale na nějaký jeho vlastní blog, nebo do rubriky "můj milý deníčku".
    • Vogon
      Mám tu pro tebe recenzi dle tvého gusta : https://www.youtube.com/watch?v=eMU1_-_4WKg
    • Ale recenze je o vlastním názoru, bez toho by je přece nemělo smysl psát. Jinak by to byl prostě výčet herních prvků.
      • Radši si nejdřív najdi co to vlastně recenze je. Teda má být. Tohle je špatnej vtip.
        • Nebreč.
    • pokud se chcete dozvědět ještě něco o herních mechanikách, tak tady. Házel jsem to sem i do uživatelských, ale než to někdo hodí online tak to bude zase měsíc.

      http://www.databaze-her.cz/uzivatele/dfcz/komentare/dying-light/
  • Děkuji autorovi recenze že se nenechal pohltit mediální masáží a dal hře hodnocení, jaké si zaslouží. Pouze bych doplnil jedne podstatné a nezmínění negativum hry. Optimalizace, resp její absence.

    Na I7-2600K s GTX 970 si hru na maximální detaily zahrajete pouze v prvních dvou misích, které jsou optimalizované. Dále už ale ne. Je o tom docela dost videí na youtube. Podle mě se jedná až o podvod ze strany vývojářů.
    • ono taky GTX 970 není nic moc karta, pokud je tedy nemáš 2-3 v SLI.
      • Jasně. 3,5GB VRAM, 56ROPs, 224bit sběrnice pamětí, 0,5GB "VRAM" ultrapomalé paměti a tak. *3*
      • Not sure if trolling or...
  • Morraw
    Přes víkend jsem si znova dohrál v co-opu Riptide, takže mám s čím srovnávat. Prvnímu DI bych se nebál dát devítku. Bylo to něco nového, a i přes chybky mě to hodně bavilo. U Riptide mě hlavně nebavila první polovina, ale pak se to zase pěkně rozjelo. Čím podle mě obě hry vynikaly, byl soubojový systém, atmosféra a coop. Všechny tyhle věci se přenesly i do Dying Light a hra přinesla i zásadní změny.
    Parkour
    Jednou ze zásadních změn, na kterých hra staví, je freerunning. Ovládání je plynulé, rychle přejde do krve a celkový pohyb po mapě je dynamičtější. Díky němu se mění i taktika soubojů a častěji budete volit právě cestu přes střechy, než po chodníku plném zombíků. Tohle je zásadní změna oproti předešlým DI hrám. Můžete se tak dostat k vašemu cíli vícero způsoby, které vyhovují vašemu stylu hraní. Podle mě zvládnuto na jedničku.
    Den a Noc
    Další výborně zvládnutý prvek. Zatímco ve dne jste králem města vy, v noci se karta obrací. Vzpomínáte na "Já Legenda" ? Tak přesně takhle na mě střídání dne a noci působí. Vylezl jsem si tak na nejvyšší věž a pozoroval, jak se město tvoří do tmy. Když začla noc, dole se začaly ozývat skřeky..a vůbec se mi nechtělo dolů. Atmosféra by se dala krájet. Noc představuje pěknou výzvu a hraní v noci je diametrálně odlišné od toho ve dne. Vydržíte venku celou noc a naberete více zkušeností nebo se půjdete schovat ? Volba je na vás.
    Prostředí je interaktivní stejně jako v DI s pár možnostma navíc (hořící věci, kůly, UV lampy). Za hlavní změnu beru třeba to, že se dá na spoustu budov a věcí vylézt. Ikdyž neříkám, že by nebyla sranda házet květináče či přepravky na dole stojící zombíky.
    Souboje se povedly, jde krásně cítít zásah i tíha zbraní. Hlavně moje oblíbené sečné zbraně působí slušný masakr. Rychlé ničení zbraní - zcestná fáma, kterou pár lidí rozšířilo a ti hloupější ji opakují. Základní se ničí rychle, zelené modré už méně + je tam perk + se dají vylepšit. Nevím, kde mají někteří problém. Já ho neměl.
    Dying Light na mě určitě působí jinak než Dead Island a jinak se také hraje. Hra je dostatečně odlišná a příchází s prvky, které dost mění hratelnost. Také menší změny v soubojích, vývoji postavy a craftingu zajišťují odlišný zážitek. Za mě 8/10 hlavně i díky co-opu.
    Osobně jsem ještě zvědav co předvede Deep Silver s Dead Island 2.
    • S tím rozbíjením zbraní je to stejná fáma jako u DI. Ano, ze začátku se až nesmyslně rychle rozbijí, ale postupem času už výdrž zbraní nebudete téměř řešit a člověk už si na to ani nevzpomene.
    • diky za vecny prispevek
  • Skvela hra oproti DI to hodne vylepsili ten parkour nema chybu, hodne to nakoplo hratelnost.Grafika o dost lepsia , optimalizacia ale horsia. Zo zaciatku je to dost tazke ale postupne jak sa odomykaju nove a nove vlastnosti sa vam otvaraju nove moznosti jak sa vysporiadat so zombii.Skveli napad striedania dna a noci to sa fakt podarilo. Ak ste sa bali v Alien-isolation tak tu je strach v noci omnoho silnejsi. Kto ma rad zombii tituli bude nadseny nic lepsie som nehral.
  • Keyz
    Strašná hloupost *11*
    • Ještě,že vychází Apotheon. Zde bylo před vydáním tolik keců a skutek utek. Rubačka v neuvěřitelném městě kde se navíc 10kg kladivo zničí po 10 máchnutí...Kvalitní návrh hry. Zde někdo myslel. Jakoby to nešlo udělat jinak aby to nevypadalo tak trapně...
  • Koupím to a docela se na to těším. Počkám si ale na krabicovou verzi. digitál je alespoň na PS4 dražší a velký držák to asi nebude.
    holt ty podělané digitálky no http://zabitcas.cz/lesk-a-bida-digitalnich-kopii/
  • Vegen
    Jen můj poslední střípek do debaty. http://youtu.be/Is46hMhW2l0 Asi tolik k odolnosti zombie :D Kolem levelu 10 každý vendor prodává zbraně, které zajistí taková jatka :-)
    • ta ikonka vpravo dole, co s každým seknutím ubyde tak o 5%, je výdrž zbraně?
      • Pokud myslíš ten průhledný přechod co překrývá ikonku zbraně tak to je poškození zbraně.
  • To se divím, že hra dostala 6/10 jak tak čtu text recenze tak co odstavec to hate *15* podle textu by hra měla dostat tak 4/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší