Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to nejlepší zombie hra ! Těším se na všechno co k tomu udělají. . Kupuju i trika kdyby toho bylo více, vůbec bych se nezlobil. Pral bych si další mapy a další misse
  • Nevím kde vycucali 200k.. když to není ani 20k http://steamcharts.com/app/239140
  • Jack1947
    Já stále čekám na Dead island2
  • Snad jediná hra kde mě DLC bavilo možná malinko víc než hlavní kampaň :) Kdo by prostě nechtěl krosit v buggyně bez mozky :D
    • Kuše byla taky super přídavek v tom DLC. S koncem souhlasim, byli dva a oba divný a na nic.
    • Až teda na konec toho DLC který byl podle mě až moc za hranicí normálna :D ale L4D 1/2 a Dying Light jsou nej zombie akce které už asi nikdo jen tak nepřekoná.
      • Mě se první mapa líbila víc než Following, ale vytáčelo mě jaký je Crane tupý dřevo a v cutscénách dèlá přesný opak toho, co bych udělal já, jak spálil ten antizin, nebo neodstřelil Raise už cca ve třetině hry když měl prvni z mnoha příležitostí, ale vždycky když ho máš na mušce, tam skočí cutscéna a hra tě nenechá *1*
  • deathfish
    To se cenní, když vývojáři po tak dlouhé době podporují hru *4* A navíc zdarma. Klidně by z těch 10 DLC mohli udělat jeden placený datadisk, ale neudělali, takže super!

    P.S. Souhlas s Carnagem *15*
  • Za mě jedna z nejlepších zombie her a krok dopředu oproti Dead Islandu, ale zase bych byl radši kdyby byl druhej díl místo DLC do prvního, ale je fajn že to chtějí rozšiřovat.
  • To je super, zrovna hrajeme v co op a je to opravdu mega zábavné, hra v recenzích trochu nedoceněná, ale hráče evidentné baví a to je hlavní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit