Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěl bych se zeptat proč my nejde zpustit ta konference.Děkují
  • můžu se zeptat, jak je to s videozáznamem? 'záznam celé konferecenze včetně našeho komentáře vás čeká ještě v průběhu dnešního dne'. Mám dojem, že stanovená lhůta už padla. Nechci vás nějak příliš honit, jen mám obavy, aby to vůbec dopadlo. Záznam z tiskovky Microsoftu se mi velmi líbil - opravdu zábavný komentář.
    Děkuji
    • Erien
      Taky stále čekám.
  • Hmm a jak je to s gaikai? Divim se, ze tu o tom neni ani zminka.
  • Malleth
    Tahle konference byla pro mě trochu zklamání. Byla sice o moc lepší než ta Microsoftu, ale čekal jsem víc oznámení. Třeba nový hry od Sucker Punch, Media Molecule nebo Guirelly.
    God fo War je pořád stejný. Už by to chtělo restart nebo nový IP.

    Beyond a Last of US Vypadá famózně *14*
    I scéna na lodi z ACIII zapůsobila i přesto že tu sérii moc nemusim.
  • Ja jsem naprosto unesen z the last of us. To vypada jako hodne promyslena a dotazena hra se super konceptem a atmosferou... a beyond vypada velice luxusne . God of war jede ve svych starych kolejich, takze na zadek neposadi ale porad je to neco co vlastniky ps3 nesmi minout. Pro me byla prezentacka sony zatim bez pochyb nejlepsi, a to hlavne diky the last of us ^
  • last of us vypadá hodně dobře, asasin, tam taky neni o čem.... ale ten zbytek, takovýho okecávání ke všemu.. co-op far cry jsem musel "zamjůtovat", to se nedalo.. kniha kouzel, nebo co to bylo, pro děcka určitě pěkný, ok, ale mohli to sfouknout za 5 minut a ne takhle. Jako moc se nepředvedli teda, jak bylo řečeno, takový zoufalý, utahaný...
  • Tak Sony konference taky zadna slava .Krom Beyond,AC3 a The last of us nic extra nepredvedli.
    • Izmæl
      Ale musím uznat, že počkat si na ochutnávku The Last of Us se vyplatilo.
      • To jo. Tie ukazky hier/gameplaye boli imho najlepsie zo vsetkych konferencii (ked neberem do uvahy Watch Dogs), ale Sony zobralo samotnu tu konferenciu skor ako business prehliadku, nez ako nejaku show. Na jednu stranu fajn, na druhu nuda. Ale som rad, ze vlastnim PS3, kvoli vsetkym trom - Last of Us, Beyond aj GoW.

        PS: Ten chlapik co to uvadzal (CEO Sony America ak si pamatam) nielenze vypadal, ale aj rozpraval/spraval sa ako Jack Donaghy z 30 Rock...
  • To move,to vypada porad strasne,jak nejaka ruzova zarovka *1* .
  • Beyond vypada dobre,skoda ze podobne propracovane mimicke animace obliceju nejsou dnes snadart ale spise vyjimka.
    • Přesně tak - řeší se furt nějkaý počty polygonů, podrobnost modelů, ale na animaci se kašle. Jen mi teda přijde, že v tom traileru to trochu přehnaly s odleskama kůže - trochu to vypadá, jako by byli všichni dost upocený.
  • Nejde mi chat :( To je Alžběta? :D ta jediná slečna mezi chalanama? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit