Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    To se tu sešla zase pakáž. Buď trollové nebo šílený fanboyové. U některých, kteří se tu ohánějí inteligencí ostatních a rozumem nabytým bych spíš očekával klidnější postoj, protože se tu hádáte o HŘE. O něčem, co vám vyplňuje chvilky mezi důležitýma povinostma. O ZÁBAVNÉ části života. Každýmu vyhovuje něco jiného, každý má jiné preference a to, že se netrefuje do těch vašich *mkr* Rhulade *14* , tak je hned nemusíte ponižovat.
  • Ahoj trochu offtopic, ale zrovna jsem před soubojem s Lord of Cinder a z bossů mi chybí Dark sun Gwyndolin a Crossbreed Priscilla a chci se zeptat má cenu tyhle dva zabít, tedy stojí předměty co z nich lze získat za to, protože vzhledem k tomu co jsem pochopil o těch dvou bych je radši nechal být, obzvlášť Priscillu, té je mi spíše líto.
    • Já jsem Priscillu za čtyři dohrání ani jednou nezabil, nepřijde mi to fér. A budu muset, když chci platinovou trofej (což normálně nechci, ale u téhle hry o ní uvažuji)... Gwyndolin je mrcha, směle do ní/něj.
      • Malleth
        Momentálně se o platinovku taky pokoušim, ale čeká mě tam ještě hodně práce.
        Hlavně se mi pořád nedaří na NG+ useknout ocas Seithovi, abych získal Moonlight Greatsword
        • Zrovna Sethův ocas v NG+ není žádná sranda... Já jsem pro změnu šel v NG+ poprvé datadisk, protože mi to přišlo jako dobrý nápad. Nebyl. *3*
          Ale Moonlight sword je super. Hraju INT build a nemám rád veliké meče a "neforemné máchání", ale tenhle jsem si nějak zamiloval a s +5 verzí jsem prošel celý NG+ (včetně právě datadisku). Dává pekelné šlehy *14*
        • Seathovo ocas je v poho, potíž je v tom, že se musí sekat do úplné špičky na konci, je ten hitbox docela malej. Nejlíp se to dá udělat když si stoupnete k tomu jeho krystalu nesmrtelnosti a počkáte až k vám přijde a potom když se začne chystat k útoku ho začnete obýhat (je třeba mít váhu pod 25% aby bylo dost času), on si ten krystal zničí sám a to ho na chvíli ochromí ... a to je Vaše šance. Jinak klidně rád pomohu, akorát asi nemám teď projíté ještě archívy, ale to je chvíle. Kdyby byl zájem hraji na PS3, Nick: TomasK23, postavy mám SL 175 SRT/FAITH build a SL asi 125 DEXera
          • Malleth
            Díky, za tipy. Už sem to ale pořešil jinak. Všechny zbraně si posbírám se svojí druhou postavou, s kterou sem ten ocas setnul už na NG. Teď už to jen dvakrát dohrát, abych měl všechny boss souls weapons a bude to. Naštěstí to jde celkem rychle, když člověk ví co a jak.
        • Ja jsem nedavno vsech 41 achievu neboli platinum (no na GfWL za to nic neni xD) splnil. Jelikoz svuj prvni charakter jsem mel uz v NG++ a dalsi 3 chary v NG+, tak jsem vytvoril zcela novy char a na nem jsem za nejakych 48 hodin splnil vse co jsem potreboval. Dobre jsem si to rozvrhl a naplanoval, protoze prave sekat ocas v NG+ a nebo farmit v Dukes Archive Channelery v NG+ pro trojzubec je opruz, tak jsem si to radeji splnil na zakladnim NG. Co se tyka Seathova ocasu, tak me se to podarilo asi na sesty pokus. Mel jsem Demons Great machete +15 s power within a 2handed a ten ocas sezral peknych par seknuti a hlavne myslim musis trefit spravne misto (kdyztak mrkni na YT do jakeho mista sekaji ti co se jim to povedlo). No nezbyva nez experimentovat. good luck
          • co tahle dojit do ng+7? %)
            a bez namaceni
        • Draken69CZ
          Tak ten je ještě v poho si myslím, ale zkus tohle v NG+ u Kalameet
          • Malleth
            To už sem udělal. Nebylo to tak hrozný, když sem si přizval phantoma na pomoc, aby ho zabavil :)
      • Rhulad
        Gwyndolin je muž vychovaván jako dcera a neřekl bych, že je "mrcha" prostě chrání hrobku svého otce.
        • Tak jsem si o obou něco vyhledal a je dost možný, že je největší mrcha z celé hry
    • Díky za odpovědi, asi do nich půjdu, přece jen, naživu je můžu nechat v NG+.
    • Malleth
      Z Duše Priscilly je taky skvělá kosa. Navíc samotnej ten souboj stojí za to. Jeden z nejlepších.
      Za zabití Gwyndolina dostaneě skvělej miracle a z jeho duše si můžeš udělat special luk nebo catalyst.
    • Rhulad
      z obou je achiev .) no a z dračí dcérky padá dobrá dýka.
  • Ja sem dohral Dark Souls i Skyrim heč *12*
    • A já hraju Diablo na volantu.
      • kennyB
        *15* *15*
      • *8* *15*
    • A to vse na PC
  • Dark Souls je hra. Je určena hráčům. Věci jako třeba Mass effect jsou telenovely určené pro buny a ženy v domácnosti. Je to hezké když si na trhu každý může najít to svoje.
  • Možná nejde o to vzávat to hned ale vidět , že cesta kupředu tam je .....jen ještě trošššku jinak ... a třeba po sté :DDD
    A takové byly i staré scrollovací automatovky , těžké ale pokořitelné . Divím se že něco takového mohlo prorazit i dneska , když v kdejakém FPS koridoru svítí neonové šipky na podlaze :/
  • Tahle partička Dark Souls fanboys je vážně směšná, "hardcore hráči" na konzolích - *15* všude byli všechno znají běda tomu kdo bude kritizovat tuhle nesmírně "těžkou" rubačku s velmi originálním příběhem a lore. *1*
    • God-of-War
      Dej si pár facek.
    • Rhulad
      Směšní jsou jenom dnešní hráči a hlavně zdejší komunita. http://www.youtube.com/watch?v=Balq4yCcAJg&feature=c4-overview-vl&list=PL4825DBA198EBE9B9 Tady máš rozbor lore.
      • Ano ještě zde napiš dalších 150 příspěvku jak je tahle hra úžasná *7* ale vážně takhle fanatická sebranka se jen tak nevidí.
        • Rhulad
          Klidně dalších 300 jelikož tahle hra si to zaslouží. Ti hráči co tu trolují to z 95% nedohráli jelikož píšou lži a já ty lží vždy odhalil. A pokud ti ten šílený Slovák napíše na originální RPG Mass Effect tak já prostě nevím kolik dnešní hráči mají iq a to jsem ještě akceptoval Mass Effect jako RPG, jelikož tahle hra má do rpg zpropadeně daleko
          • Clovek, co se snazi posuzovat IQ ostatnich, se pri tom vyjadruje stylem "Další ubožák co neví co je originalita. Prostě ten kdo napíše Mass Effect je pro mě infantilní ho*ado bez názoru.".
            Precetl jsem si hodne tvych komentaru a stale si nejsem jist, jestli jsi jen nejaky rozhnevany fanousek nebo troll, co se tu hru snazi vyzdvihovat do nebe, protoze takovych tu byva taky dost.
            • Rhulad
              Ano člověk co odpoví na otázku co je originalní rpg a odpoví Mass Effect je pro mě idi*t na entou a o jeho iq mám opravdu starost. Je velice smutné jak herní scéna za poslední léta zdegenerovala na hlupce bez názoru řídicí se jen hypem. Na daný problém se dívám z patra a jsem jeden z mála, který tu dokáže určit co je originalní jelikož moje znalosti literatury jak fantasy nebo scifi či poezie i znalosti Eddy a dalších jsou opravdu obsáhle.
  • Ta hra je neskutecna nuda! Mrtvy svet a to doslova! A to vase slavne lore nesaha Zaklinacovi ani po paty!
    • Zaklínače miluji, dohrál jsem nejednou obě hry, přečetl všechny knihy a nemůžu se dočkat hry třetí. Ale přesto s tebou nemohu souhlasit. Dark souls má opravdu jeden z nejlepších a nejoriginálněji podaných příběhů, v herní branži vůbec. Vyvolat tak silné emoce v hráčích bez jediné cutscény (nepočítaje mini cutscény před bossáky) je dle mého názoru mistrovství. A prostor, který nechali vývojáři k hráčově fantazii je také úžasný. (Proč Artorias nemůže používat svou levou ruku? Zranil si jí při souboji s Manusem? Pokřivila ji propast? ...)
    • TheGGG
      Jsi Le Chiffre nebo Mantor, nebo je to všechno jedna zakomplexovaná osoba. Dark souls je ve všech ohledech jedno z nejlepších RPG a to je nezměnitelný fakt. *1*
  • tak toho ritire v zlatavým brnení jsem zachranil ale pak mi dal jen nejakou honor badge za odmenu, tak možna pozdeji zada nejaky quest. Jinak hra je to dobra a mozna to i rpg je, jen jsem si chtel rypnout. (ale me to stejne prestalo bavit pred londem, dostal jsem se po nejakeho motyla co plival jed) Jinak težko se mluvi o nejakem poradí protože lokace mužete delat v libovolnem poradi
  • "bez neoficiálního patche byla hra na PC nehratelná?"...tohle my musí někdo vysvětlit...koupil sem hru, nainstaloval, připojil Xbox gamepad a od té doby hraju...sem tam je vidět FPS drop (dost třeba v boji se Sethem) ale to jest tak vše...fakt netušim kdo tuhle fámu začal šířit...a to podotýkám, že do té doby sem hrál jen na klavesnici a myši takže to i byla zárověň moje první zkušenost s gamepadem a hrou konzolového původu..no hraju už půl roku a pořád se královsky bavím..hlavně při pvp:)
    • pokud si pamatuju tak nešlo pořádně nastavit rozlišení
    • Nehratelná kvůli debilnímu ovládání přes klávesnici a myš (na PC). Ano, přes gamepad (controler) byla hra v pohodě. Resp. mizerně udělaný port na PC, nebrali v potaz vůbec kvalitu ovládání přes klávesnici a myš.
      • Nezapomeňte, že v popisku hry je napsáno : Xbox controller strongly recommended, takže se tady nemůžeme vůbec bavit o klávesnici... Jinak pravdou je, že mód dsfix byl naprosto nezbytný ať už kvůli nastavení vyššího rozlišení, nebo kvůli lepšímu grafickému nastavení
        • Ve starych hrach byl taky doporuceny Joystick, ale dalo se to obstojne hrat i na klavesnici :) Takze to, ze nekdo chce ovladani jinym (standardnim PC) zpusobem, neomlouva vyvojare.
  • Já chápu, že tu hru někdo nemusí mít rád z mnoha různých důvodů. Ale srovnávat to s Call of Duty, tomu už nedá než jenom smát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit