Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle traileru jsem čekal serióznější závody a nakonec taková arkáda, takže nic pro mě, ale ti co to mají rádi, nic proti nim.
  • já myslim, že pro děti to bude dobrý. Tak hry jsou přece určený pro děti.....a pak pro ty zastydlý )))) je mi 26 a jsem částečně zastydlej, ale třeba ve 30 dostanu rozum a přestanu
    u toho krámu sedět uplně
  • trochu mi to pripomina hru fuel
  • jsem na to zvědavej... závodní hra o takový rozloze (jasně, že to nebude velký jak celá amerika, nechtěl bych vidět, kolik by to v tom případě sežralo místa na disku *1* ) by se mi líbila a proti arkádě nic nemám, občas si rád prostě zablbnu... jízdní model z videa zdaleka nemusí být a určitě ani nebude finální, pokud jo, asi bych to taky dokázal překousnout, pokud by se to dalo rozumně ovládat... hlavně, aby to bavilo, pak jsem ochotnej tomu nějakou tu chybu odpustit..
  • Lawliet
    Tohle bude takový World of Cars jak koukám..
  • Tak tímto titulem získal pojem "arkáda" úplně novou dimenzi. Tady už ty auta ani "neplavou" jak bylo u podobných titulů zvykem, tady prostě letí jak raketoplán.
  • Miserius
    Vše zní a vypadá parádně, než člověk vidí ten jízdní model...
    • jak se da jizdni model "videt"
      • InvisiblE182
        Podle toho jak moc brzdí, podle toho jak moc koriguje směr v zatáčce, podle stopy kterou jede a podle tisíce dalších věcí jsi spokojenej?
  • Pokud splní to čím se teď prezentují, velmi rád si zahraju. Ale mám pocit, že si vzali moc velké sousto.
  • JustinBieber
    No vypadá to hrozně... *11* DriveClub vypadá 100x líp, než tahle rychlokvaška od Ubishitu.
    • Je to pro tebe moc chlapský co Justine?
  • vypada to slušne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit