Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • metal gear?
  • division a destini
  • ringmancz
    ten hrdina z Infamous je mi nesympatickej, jinak hra vypadá zajímavě
  • God-of-War
    Jo a jeste ten Order.. To je graficky zradlo!!. CGI videa ve hrach, se konecne stavaji skutecnosti *14*
  • Ten Kilzzone vypadá suprově! musím mít
  • Vidlec
    Tranzistor vypadá fakt výborně. A ten soundtrack je pecka!
  • Tak zrovna u Sony o kvalitni exkluzivni hry obavu skutecne nemam.
    Az se do toho obuji ty nejvetsi Sony studia, tak bude her dostatek, stejne jako na PS3.To u MS bude zase vetsina exkluzivni jen docasne, tak jako kdysi Mass Efect a Bioshock, ostatne uz ted vyvojari Titanfall naznacuji budouci PS4 verzi a podobne se suska o Dead Rising 3 od Capcomu.
  • Ps4 ma slabej lineup jako caj. Kdyt na E3 neukazali vubec nic novyho a oRDER 1886 je na zacatku vyvoje, kdyz se podivam kdy Sony ukazala Last Guardian, tak hru neuvidime stejne driv jak za 6 let *1*
    • Malleth
      Protože narozdíl od MS ukázali hry na revealu v únoru.
      Krom toho má pořád mnohem silnější linup než měla PS3 a na tý pak vyšlo mraky skvělejch exklusivních her. Narozdíl od konzole jejíž jméno nesmíme vyslovit.
      • Tak silnejsi lineup nez mela Ps3 meli snad i vietnamsky trhovci *1* Ja porad cekam na ty mraky exklusivit jako Agent a Last Guardian. ale co zase je oznamili teprve 2009 co je to pro Sony fans par let? *15*
        • Ah, koukám, že budeme muset opravit význam hovorového označení kvantity "mraky" na nový a to na číselnou hodnotu "dvě" *3*
        • Malleth
          Sony fans alespoň letos dostali/dostanou pár pěknejch exklusivit (Last of us, Beyond, Pupeteer, Sly 4, Ni no Kuni...).
          A pořád je větší šance že vyjde Last Guardian a Agent než Milo, nebo dobrá hra na kinect :))
          • Sorry, ale vytahnout Milo, kdyz se tady bavime o hrach, to je hodne slaby i na tebe *15*
            • Malleth
              Vytánout zrovna Last Guardiana a Agenta, když jsou na PS3 mraky jinejch her, který dávno vyšly, taky není úplně ok.
  • Hodně jsem teď sledoval ten jízdní model u Watchdogs no nevím teda....jako nehrál jsem to ale pochybuju že bude lepší jak v GTA4 potažmo 5
  • kks ten watch dogs je pefektny ako vyhodil manik prud v celom chicagu ked ho chceli fizli zatknut...malo co ma v hrach nadchne ale toto bola pecka
    • presne u tohohle momentu jsem taky cucel jak pero z gauce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit