Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten Sony Boy byl hroznej, pořád jen řešil dokola exclusivity a jak se cítí být lepší že může mít PS a exclusivní věci které si může hrát jen on a nikdo jinej a cokoliv oznámili tak hned doufal že to bude exclusivně jen pro něj ... tyhle lidi jsou mi proti srsti, ať se mu daří *16*
  • S tim Bulirem to sledovat nevim nevim jestli bych ho nezabil.. nee, sranda *1* jinak PS4 dobre oni! Vzivote sem konzoli nemel ale ted kvuli last of us a tyhkle konferenci budu muset kupovat hned dve *7*
  • zdeeneek
    Design konzole je podle me horsi nez u xbox1, ale jinak se mi celkove libi vic ps4 - jak ukazanyma hrama, tak informacema o moznosti bazarovych her, nevyzadovani neustalyho pripojeni. Navic nizsi cena - no zatim u me vede Sony.
  • eroror
    tak už je asi jasno co bude čekat letos pod stromečkem *1*
  • Malleth
    Trocha trollingu ze strany sony :)
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kWSIFh8ICaA
    • God-of-War
      Mocny:D!!
  • mdkGT
    xbox one is dead
  • Hahahaha, Microsoft zničen.

    Ale je funny jak Sony obtančili to, že za multiplayer teď bude potřeba platit.
    • Klidně jim ty peníze dám, za levnější konzoli a drm free hry... si těch 5 dollarů za měsíc zaslouží
      • Drakersss
        Zaplatit si Plusko na 1 rok za 1390kč není zase tak moc a navíc máš rok pokoj a můžeš vesele hrát multiplayer jak je libo :)
      • A netrklo tě, že konzole je levnější protože za dva roky placení 5 babek se jim těch 100eur vrátí?

        Jinak sem teda neviděl předváděčku PS4 ani Xboxu ale podle toho co čtu sem fakt zvědavej čím si jako chce Xbox získat zákazníky (pominu-li vyloženě věrné fandy některé xbox exkluzivky) protože dle faktů nemá xbox proti ps4 absolutně žádný trumf..
        • No jo ... za dva roky se dostanu na cenu xboxu, ale to už budu mít plno her z PS+, a tím nemyslím starší hry jako Assassins creed 2 nebo Halo 3
  • God-of-War
    Já to řikal:D!!!! DO HOME MICROSOFT !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit