Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou Division vypadá graficky moc pěkně, doufám, že to bude i normální single, to by byla škoda bezduchého mulťáku na takový svět zajímavý. (Pro trotly - MP nemá příběh, proto píšu bezduchý).
    • Division vypadá podstatně hůře, než loni. Opět osekané "current-gen" nasvícení scény, které v dnešní době dělá největší rozdíly v celkovém vizuálu.
      • Jenže ta loňská ukázka jela na PC, teď na Xboxu, takže klid.
        • Podívej se na vývoj Watch Dogs...
    • Ano to ano WD vypadalo taky moc pěkně nicméně už jsem od teď hodně opatrný a nebudu zatím moc jásat.... zas ty kecy, že to vyvíjej zvlášť na PC no nevím nevím. Nicméně dělají si vlastní engine s pořádnýma fičurama, takže šance by tam mohla být, že nelakujou :)
    • Mato1987
      Súhlasím, aj keď musím podotknúť, že tento smer, kde všetko je online, "seamless" a prepojené sa mi vôbec nepáči, ja som zo starej školy a dobrý singleplayer taktiež očakávam, aj keď som opatrný, lebo vidno, že polavili, čo sa týka tých grafických orgií. Bolo aj vidno otrasný aliasing a miestami mi to pripadalo ako keby hrali watch dogs. Na druhú stranu ale tie animácie a ui sa mi fakt lúbili
      • Tak grafiku do detailu neřeším, bylo to jen z konzole, na PC to bude samozřejmě jiná liga trošku. Stejně tak ten gamepadový otřesný pohyb. Ale ta hra jako taková vypadá fakt slušně od pohledu. Akorát mě vyloženě se*ou ty online pitchoviny jak píšeš, kooperace a další bordel...
  • Mato1987
    No fakt sa microsoft polepšil ale z ponúknutých hier ma zaujali len ten prezentovaný titul Ori a samozrejme hra Inside od playdead a nesmierne ma potešil nový tomb raider a celkom sranda vyzerá byť Sunset Overdrive, aj keď prezentácia bola viac než úsmevná, ten pán čo to prezentoval bol fakt iný :D
  • Tedy, nabouchané to bylo solidně, je vidět, že někdo z MS četl loňská fóra a haty na nich.
    • Ty jsi jeden z těch, co nechápou, že ty prezentačky nijak nereflektují realitu?
      • flash789
        On někdo mel klobouky/cepice? haty haty :)
  • Division vypadá taky podstatně hůře, než loni.

    Watch Dogs syndrom se opakuje...
    • A ty rádoby "reálné" kecy "živých" spolubojovníků...

      předskriptovaný prezentačky....to nemá žádnou vypovídající hodnotu.
      • jak se tam schovával za to plexisklo a všichni do nej šili a on nezemrel
        • Je to jen audiovizuální divadlo. Pak to dostane 7/10 a za měsíc po tom neštěkne ani pes. Prodá to ale určitě kvanta...
  • Witcher v pohybu nic moc...

    možná proto, že ten trailer byl tak bombastický...
    • Ta plovoucí animace běhu byla fakt hrozná...
  • Magister_Peditum
    Jediný, co mě zatím zaujalo byl AC...

    EDIT: Teď k tomu samozřejmě přidávám Zaklínače. *3*
    • To te zaujalo jak cd projekt pracuje na zniceni zaklinace? Hodnej kluk co pani v lese povida jak se radsi pride podivat jestli je v poradku, az odevzda hlavu gryfa? To je Geralt jak vino. Spravnej americkej hosik.
      • Magister_Peditum
        Nevím, přečetl jsem všechny knihy o Zaklínači, hrál obě hry a nějak mě tenhle rozhovor nevede k názoru, že CDPR pracují na zničení Zaklínače...
        • Tys nehral ty hry? On ti ten Geralt pripada normalni? Clovicek, kterej resi problemy statu a kamaradickuje se s krali? Precti si to znova.
          • Magister_Peditum
            S králi a královnami se "kamarádil" už v knihách (Callanthé a Ježek nic?) a ve dvojce řešil hlavně svoje nespravedlivé obvinění z královraždy.
      • chce ji vošoustat, je to v souladu s lore
        • Magister_Peditum
          Hlavně aby ho při tom nepřistihla Yen. *15*
        • Nastesti nemusi resit zadny nemoce, vsak je "immune".
  • Indie tričko šéfa Xboxu...

    už se vezou na vlně...
  • jsem znechucen mírou násilí v dnešních hrách a není to trolling, konkrétne napr. jinak dragon age vypada pekne
    • souhlas 100%, občas je to fakt zbytečný a nechutný...
  • Viděli jste to?! Viděli jste nové Call of Duty?! *8* To bylo... to bylo... to byl koridor jako už dlouho nic. Jediné, co vyvolalo náznak úsměvu byla ručička na konci...
  • Ty prezentačky jsou jako prezidentské volby. Spousta dramatických keců a zfanatizované stádo aplaudujících idiotů...

    Velkohubá prohlášení, teoretické sliby a pak v praxi vystřízlivění z reality.
    • Vždycky si představuju, jak ti prezentující stojí před zrcadlem a trénují ksicht a projev...
      • A k tomu rizek, ktery ma prekladat a u cloveka co mluvi viktorianskou anglictinou rekne: "to se spatne preklada s timhle dialektem". Takhle dobre sem se nezasmal uz dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit