Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby byla ukázka z uncharted 4 render, tak je delší a akčnější.
  • Zase se tu maze!Jen se clvek zastane spickove hry jako uncharted!Proste to neni tunel,je to pecka!Nemam rad hry typu skirym,nebo neco podobneho je to strasne dlouhe a stupidni ukoli.Typu najdi zelezo jet 30 min prez celou mapu na koni a tam to prodej carodejnici.Dik fakt nemam zajem.10 az 15 h mi staci a k tomu paradni multak a jem spokojen.
  • GTA V pro PC - Podzim 2014 je vám málo ? :)
    • Tilwaen
      Položme znovu Milošovu původní otázku: "Koupili byste teď si herní konzoli nové generace?" GTA V pro PC tomu moc nepřidává :-)
  • Drakersss
    tak pokud je to pravda tak se na to těším ještě víc ale prosím hlavně dobrou hratelnost http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=uncharted-4-a-thief-s-end-hra-bude-vypadat-jako-vcerejsi-trailer-180206
  • ucho
    Za mě jsi odpověděl špatně (jinak velmi divoce napsaná první věta), koupeno minulý týden. už jen kvůli tomu GTA V a Last of Us to stojí za to, oboje je za dveřmi. Plus jako třešnička na dortu LBA3, proč ne :)
    Jinak No Man’s Sky bude podle mě pěkně nafouklá bublina, která nakonec praskne. Moc nechápu, jaké zázraky od toho všichni očekávají.
    • Kozy
      Za sebe můžu říct že zázraky nečekám, alespoň po stránce gameplaye. Mě bude stačit lítat z planety na planetu a kochat se :)
  • ceto: Moulo, když se podíváš na srovnání s předchozími díly, tak to není nemožné po tom, co dokázali dostat z PS3. Doufám, že příští rok sem hodíš omluvu. http://www.gamepur.com/news/15041-uncharted-4-thiefs-end-character-model-comparison-screens-show-startling-im.html
  • pepan= wallet warrior= farář - pozor na něho.. pc iq nula...
    • tvl Sherlocku, jsi to ty? *1*
      • a ještě ke všemu jsem farář, já, takový kovaný ateista *7*
      • jj Wallete jsem jako Sherlock vždy tě objevím .)
  • Slabota. Jen samá pokračování, kde většinou ty hry vypadají stejně, akorát zasazené do jiného prostředí. Žádná nová hra, která by fakt překvapila. NEdávno tu hodně lidí mrčelo nad Watch Dogs, jedno plus se opomíjelo. Je to nová značka, bylo to něco jiného a čerstvého i proto mě to nejspíš tak bavilo. To totiž dnes začíná být celkem unikum, dražší hra + nová značka. Všichni Ti Assassíni, Battlefieldi, Cody, Far Crye a nevím co ještě.... pche.
    • mikezz
      Minimálne tých assasínov sa musím zastať, AC Unity by som bral všetkými desiatimi pred novými Watch Dogs, aj keď je to len pokračovanie..
  • Bloodborne, MGSV, Uncharted IV - to pane nevím, co chcete víc? Nejlepší herní studia součastnosti, které mají za sebou většinou dokonalé hry tě nedokážou přesvědčit??? To mě teda ANO!!
  • fakt sa smejem na retardoch co si myslia ze uncharted boli ingame zabery a nie CGI. :D
    • Proč by to nemohlo být ze hry? Je tam jedna postava na scéně. Když děláš hru jako film, tak si můžeš dovolit věci líp ofakovat a ušetřený výkon vložit do lepších xichtů atd. Proto ty hry na konzolích vypadjí tak dobře i s tím HW co tam je. To netvrdím jako zastánce konzolí.
    • z tech stinu de poznat, ze nejde o raytracing. To celkem jasne dokazuje, ze tu scenu vykreslily algoritmy co se pouzivaji v realtime grafice. Takze je to pravdepodobne ingame
    • "Uncharted 4 trailer je snímán z reálného běhu hry na Playstationu 4. Jde o ingame úroveň grafiky. Máme zkrátka báječné animátory postav." - Psala grafička a animátorka Uncharted 4 na Twitteru

      takze tak
      • PR kecy, že jim to ještě věříš
        • Je to Nauthy Dog! Ti přehánět v PR nepotřebujou…
          Pro mě, a mnohé další hráče, je Nauthy Dog pro PS to samé jako CD Project pro PC = záruka kvality a zábavy. Koneckonců s Last of Us se předvedli víc než dost.
          • v tom připadě je to win win situace, protože jestli to takhle bude vypadat při realtime hraní, bude to hra s nejlepší grafikou všech dob a všichni si z toho sedneme na zadek, že si konečně můžeme zahrát hru co vypadá líp než animované filmy v kinech, pokud ne, bude mě hřát pocit že jsem měl pravdu.. tak jako tak budu spokojený :)
        • Pilgrim66
          ND má historii NElhaní co se týče E3 záběrů. Narozdíl třeba od Ubi a dalších.
        • zrovna u tehle hry PR ani moc nepotrebuji...ti kdo hrali predesle dily si koupi i tento vcetne me *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit