Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na toto jsem se docela tesil ale zatim to vypada jako tuctova fps strilecka
  • Kdyz pominu to, ze to vypada hur nez na videich pred rokem, tak to na me cely az moc sviti a blika. Nic pro me.
  • o dost horsia grafika ako minuly rok :D inak si myslim ze tato hra bude prehypovana blbost rovnako ako watch dogs. hlavne ze maju "SHARE WORLDS" hahaha
    • Taky mi prijde horsi nez minule. Uvidime
  • Hele nezdá se vám že na těch nových záběrech prodělala grafika taky určitou korekci k horšímu? Mě to prostě při prvních ukázkách úplně dostalo a teď jak na to tak koukám tak se mi to zdá takové nějaké graficky ořezané nebo jsem už tak rozmlsaný? Nevím
  • TheGGG
    To dá rozum, přece nebudou na E3 ukazovat celou hru, to neudělal nikdo a nikdy. Zbytečný negativismus.
    • nebo jeste lip, na E3 ukazou neco, co pak v realny hre ani neni, nebo to funguje uplne jinak
    • cumpi3
      hlavne nezapomen podepsat petici, at to nevyjde na pc
    • ved hej, naco budu ukazovat realny gameplay so vsetkymi nedostatkami,hlavne nech si to kupi co najviac ludi...
      • MrSanta
        Tak určitě. Proto taky není zakázáno nahrát gameplay videa z alphy na YouTube *7*.
        Chovat se jako de*il se dneska vyučuje na školách?
        • Pokud máš na mysli ninja cam přímo z E3, tak nahrávání tam zakázaný je, akorát to prostě neuhlídaj...
          • MrSanta
            Ne. Myslím ty Youtubery, co dostali možnost to hrát na E3 a svoje hraní si nahrávat a po zrušení embarga (tuším to byla středa) to smí pouštět na Youtube. Žádná ninja cam.
            Viz třeba tady: https://www.youtube.com/watch?v=IIux7ZINUO0. Ale je jich tam víc. Nevím přesně jestli to může dělat každej, kdo se dostane do alphy (a nemám potřebu to zjišťovat).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit