Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně!!!! Tak dlouho jsem na to čekal. BG,BG2,Icewind Dale 1,2 Planescape Tourment...nádhera ...a teď PoE no konečně se vracíme opravdu ke kvalitním rpg hrám. Že to trvalo, než vývojářum došlo, že graficky přetuněné hry, mají takřka poloviční hratelnost a jsou velmi rychle ohrané a bez kvalitního příběhu. Poslední dobou to potvrzuje i to, že nejenom Project of Eternity, ale i připravovaný Planescape Tourment 2 nebo již vydaný Legend of Grimrock a následně chystaná dvojka, či Might and magic legacy avizují navrat do starých dobrých devadesátek, kdy vznikla hromada kvalitních rpg, na které se neprávem zapomnělo. Je dobře, že vývojáři použijí moderní technologii jen zčásti aby přitom zachovali tvář starých rpg. Nejzářnější příklad je opravdu Legend of Grimrock. Čtverečkový dungeon - stará klasika (pamětníci si snad vzpomenou na dungeon mastera, či Ishara, nebo eye of the beholder) hozený do nového kabátu. A pak, že to nejde. Velmi se na Pillars of Ethernity těším. Teď už tu chybí vzkřísit Bullfrog a jeho Dungeon Keepera.....
  • Jak backer jsem leda nasranej. Díky mě a tísícům dalších hra vznikne a nám nic neukážou a vym*dany herní nivinařský jebky si dávaj na E3 dvě hodiny gameplaye! !! *16* Ať se jdou Obsidiani vycpat! *10*
    • Tak to napiš na forum ne? Od toho funguje Kickstarter, aby jsi mohl napsat, když se Ti něco nelíbí.
    • Tohle mi taky přijde jako dost blbej přístup.
  • Keyz
    Doufám, že při tvorbě povolání anebo v manuálu bude nějak podrobněji napsáno co která vlastnost dělá atd. U podobných složitějších RPG to je důležité.
    A nestačí jen napsat, že bod do síly zvedne tohle, když nevíš o kolik atd. Pak to je dost na náhodu a v pozdější fázi hry, hráč může čumět co jsi to vlastně vybral za zbytečnosti.
  • archie777
    Do tohohle a DD Original Sin vkládám největší naděje. Hrozně mi chybí u her pocit HRANÍ. Naposled jsem si ho užil u Fallout New Vegas ve chvíli, kdy jsem v obchodě uviděl plazmovou pušku. V 99 procentech "RPG" bych si na ní musel našetřit zabíjením stupidních NPC monster. V New Vegas jsem prostě do obchodu vběhl, pušku štípnul a se štěstím a pár procenty HP celý obchod kradenou puškou vykosil a vykradl. A tomu říkám hra. Ne lineární mačkátko pro idioty *14*
  • Jakto ze nieje video. Ani na youtube som nenasiel.
    Rad by som si pozrel ten gameplay co popisujete.

    Co zakazali natacat. Ooch :)
  • Este epicky zvukovy podmaz ako v bg a kupujem.

    vyborna sprava premna. Kupim si ms surface a zahram si to aj na tablete fajnovo :)
  • Novodoby baldur gate yeaaah !!!! Ze ich to napadlo konecne
  • Této hře věřím daleko více, než-li Wasteland 2. U něj se naopak obávám toho, že nám může připravit rychlé vystřízlivěni z fenoménu, zvaného Kickstarter.

    Je to neskutečný fantasy kýč, ale přesně pro takový kýč mám slabost *14* .
    Neskutečně se mi zamlouvá ta paleta barev. Nevím proč, ale izometrické 2D a pouze textové dialogy, mi v rámci RPG žánru připadají jako doposud nepřekonaná formule.
    • A ten system zapauzovania a rozdavania prikazov.

      V 3d to neide moc dobre a hras len sam za seba co sa mi nievzdy paci.
      Celkovo aj grafika vyzera perfektne, ten vodopad. Detailne ostre. Nejake nove aktivne prvky, a nic tomu nechyba

      To je vyhoda ze taku krasnu grafiku supnu aj na tablety ak by chceli. Narozdiel od 3d dragon age ktory by tablet nerozchodil.
  • Těšim se jak malej kluk. Konečně po dlouhý době nefalšovaný RPG. :D
    • ano bude to rpg ze stary školy se vším všudy, i starou grafikou
      • Tvoja hlava duta :) grafika je nova len inspirovana starym dobrym konceptom.

        Ved sa nato pozri

        http://im.tiscali.cz/games/2012/10/12/305934-pillars-of-eternity-2560x1440.jpg

        Podla mna to vyzera na fantasy nadherne malebne a detailne. Krasa
        • vidím tam snahu o realističnost, co kontrsastuje s použitou starou technologií. jinak delat hru na tablety považuju za podpasovku pro pc hráče
          • Maxi, zkrátka jednoduše. Podívej se na všechny 3D izo hry. Pokud nevypadají průměrně, tak vypadají přímo strašně a jestliže si je pustíš řekněme 5-8 let po vydání, tak už vypadají přímo příšerně, tedy pokud nejsou silně stylizované. Tady máš krásnou kreslenou grafiku, která vypadá, jako by odpadla od ruky nějakému malíři fantasy obrázků a pokud jsi fanda fantasy literatury, tak chceš koukat na něco podobného a ne na polygonové paňáce. I když se podívám na Neverwinter nights 2, který pokládám za poměrně dobré RPG (protože se tam objevily Githyanki a Githzeraiský meč - škoda že ne tak efektní, jako ten který nosil Dak'kon), ale po vizuální stránce žádná sláva, právě díky 3D.
            • nwn2 prave hraju a s grafikou jsem spokojený, navic dneska už grafika nezažíva takový technologický boom jako kdysi. príklad crysis 1 - hra stará 7 let (to tak beží) a porad nema konkurenci
              • Reakce na příspěvek:

                Takze tebe vadi len ze sa neda tocit kamera a nema to ten vytuzeny 3d efekt.

                Ja mam rad aj nwn a dungeon siege ale rozhodne vyzera poctiva detailna fantasy grafika lepsie ak nieje 3d.

                Ten screen s vodopadom je proste nadherny
          • Jaka podpasovka.

            Akurat by si ju zahral aj mimo svojej izby. Co je len nieco navyse. Plus nejaky kooperaticny multiplatformovy multiplayer. Islo by to dokopy
          • Nechapem ta. Vsak vysledny efekt je taky ze to vyzera vyborne. Staci ked tam bude par novych dynamickych prvkov.

            Akurat mas iny pohlad. Predstav si ze si boh, divas sa zhora a ovladas postavy.
            Taky isty pohlad na svet mam aj z vrtulnika a nezda sa mi ze by bol svet zastaraly :)

            Jednoducho pozrem na to a vidim krasne fantasy prostredie. Ci to vycucali zo stareho enginu alebo noveho crytech mi je uplne jedno :)
            • zkus se zamyslet nad tím jestli by mohla postava v te hre vyskočit, nebo jestli by bylo možný rotovat kamerou. nebo se zkus zamyslet jaky je rozdíl mezi koulí a kruhem, koule porad zustane koulí i když se na ni dívaš z výšky. ale už na tebe nebudu reagovat protože si nekdo kdo ani nezná učivo základní školy *13*
              • Reakce na příspěvek:

                http://im.tiscali.cz/games/2013/07/02/317076-pillars-of-eternity-1920x1200.jpg

                Chces mi povedat ze realne ak by si sa na tych 3 ludi pozeral zhora zo stromu by si videl tu kouli (prilbu) inak ??

                Ci na zakladnej skole maju taku knizku ktora vidi viac ako moje oci??

                Preco vymyslas veci aby si nemusel pripustit ze sa mylis a radsej napises ze sa nema cenu otom bavit.

                Mas vobec viac ako 15 ? :)
              • Reakce na příspěvek:

                Ucivo ?? Serem na cele ucivo lol. Lietadlom som nalietal od azie europy az po stredny vychod a viem ako vyzera svet zhora.
                Mrdam nejaku zakladnu skolu a knizky lol :)

                Kouli som v hre nevidel ale podla screenshotov bude vyzerat rovnako.
                Skus si zobrat sachovu figurku a pozri sa nanu z rovnakej perspektivy ako v hre. Bude vyzerat rovnako ako tie stlpy. Rotovat kameru ??? Za akym ucelom. V aom taka funkcia bola ale nikdy som ju nepouzil. Vies preco???
                lebo zbytocne rozhodila nerealne situaciu a dezorientovala. To iste ako futbalovy fanusik ak by sedel na nejakej sedacke ktora by s nim jazdila okolo stadionu.
                Zbytocne riesis zbytocne veci.
                Nenazyvaj to skaredym a nemodernym ale pre teba nezaujimavym.
                Co je podstatny rozdiel.
                To ze tebe unika zmysel pohladu zhora neznamena ze napises ze to vyzera hnusne. lebo tak to vobec nieje ak sa na tie screeny pozres.
            • chápeš vubec rozdíl mezi 2d a 3d? asi ne. ale jestli se ti to líbi tak je všechno v poradku
              • Reakce na příspěvek:

                Odporucam ti let lietadlom alebo helikopterou a zistis ze svet existuje aj z inej perspektivy. A je to stale ten isty moderny svet. Ci sa pozeras na hongkong z ulice alebo z lietadla
              • Reakce na příspěvek:

                To co si napisal snahu o realitu.

                Vsak ty sa nevies zamysliet.

                Pozri sa na svet v ktorom zijes. To mas to iste. Ak hras airsoft so zbranou v ruke. Alebo ak stojis niekde nad hriskom ako pozorovatel a taktik mas 2d:).

                To iste futbal ;):):) len zmena uhla pohladu.

                Chapes to ?????!! Divaci na tribune su zastarali . To je to co ty pises :)
              • Reakce na příspěvek:

                ??????

                Tym chces povedat co?? Ze 2d je zastarale a 3d moderne ??

                preco potom starcraft, diablo 3, age of empires, dota 2 su tak uspesne a stale 2d ???

                Jednoducho strategia sa neda hrat ak by vyzerala ako call of duty 1st person :)
                Takisto aj 2d rpg ma urcite prvky ktore sa v 3d nedaju moc dobre pouzit.

                Preco je novy mortal combat stale klasicky 2d ??? Jednoducho to su herne principy a styl hry ktory by 3d pokazil. Chapes to ?
  • mohli si vyžádat na ks víc a pak by mohli dodelat do hry i grafiku. tragedie. ješte bych to akceptoval u začínajíciho studia ale obsidian? vzdyt si vydelali dost na south parku, alpha protocolu a dalších hrách *7*
    • Největší sranda na téhle celé hádce je toto: https://eternity.obsidian.net/news/update-34-first-art-update. Tady je vidět na jednom obrázku proces tvorby herní postavy v Pillars of eternity a opravdu mi to jako 2D model nepřipadá. Mimochodem v tom článku je přímo napsáno, že hra je v přerenderovaném 3D enginu. Jen je tam blokovaný pohyb kamery. Takže tady ta hádka je naprosto bezpředmětná.
    • Co??? Vsak to vyzera vyborne.
      Ty si cela tragedia

      Neviem co viac by mala ta grafika mat. Mozno este nejaka ciastocna destrukcia prostredia.

      Nechapem ludi ako ty. Ak to nieje 3d tak mate pocit ze to je zastarale. Co je blbost. Hral som plosinovku trine 2 a ta vyzera krasne.
      • A este takato hra im dovoluje multiplatformove hranie a na tablety je izometricky engine vhodny. Ak z toho spravili aj multiplayer bolo by to skvele
    • Kriste maxi, říká ti něco spojení slov "autorský záměr"? Pokud chceš nějaké third person naleštěné RPG, tak pláčeš na špatném hrobě. Toto nebude nový Mass Effect a ani jím nikdy nemělo být.
      • Cele je to o uhle pohladu.
        futbal. To iste.
        Ak by bol tv prenos cisto len z kamier na okuliaroch hracov tak by divak prisiel o takticky pohlad na herne situacie.

        To iste 3d rpg ktore je zamerane na akciu ale straca takticky pohlad pretoze len tazko budem vidiet za sebou dalsich 5 partakov.

        Jednoducho max je asi mladsia generacia ktory to vobec nechape. Je vychovany na akcnych jednoduchsich tituloch.

        Baldurs gate nebol jednoducha hra a boje boli dost tazke. A prave tam prichadza vhod ten taktickejsi pohlad na bojisko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit