Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem se posral. *8* posral jsem se! jsm to ale čuňík *12*
  • Vecer vozralej, ruky plny igelitek s reklamnima predmetama a sklizenejma svedskejma stolama a na prezentacich rve?!? Co za svoloc nas to tam jezdi reprezentovat?!?
    • frag.ment
      To popisuješ sebe?
  • No evidentně se nebudeme jenom schovávat...tady je vidět i akční pasáž při boji s nějakým androidem ( nějaká horší verze Bishopa :-) https://www.youtube.com/watch?v=N9dzdh-P71k, každopádně akční pasáž mě moc nezaujala....a pokud vetřelec opravdu slyší všechno a je tak inteligentní...tak asi není moc dobrý nápad tam střílet pistolí....
  • Z dojmů autora to vypadá dobře, ale lepší bude počkat spíš by mě zajímalo zda bude ve hře dost diverzity aby to nebylo pořád jen plížení před Alienem chce to více zaměření. Třeba aby to nebylo jako Outlast který mně osobě tak nebavil neustále se opakoval stejný scénář uteč/propliž se oblastí kde hlídkuje padouch střídaná atmosférickými oblastmi mezi těmito sekcemi. Doufám že Alien Isolation to trochu okoření a přidá to co v Outlastu chybělo k dokonalému horrovému zážitku.
  • Přeskinovaný Outlast?
    • GlaDOS
      To neznáte žádný jiný horor? Vizuálně to má spíš blíž k Routine.
  • Škoda, že to tak dopadlo, hra měla velmi slušný potenciál.
    • dopadlo? už jste to hrál?
  • TheGGG
    Zase jedna z těch her kde se člověk nebude moc bránit? Pfff Nějak se nám to množí, ale aspoň to dává smysl, né jak v Outlast.
  • Fakt uvidíme. Ta ukázka je z tzv. Challenge módu, takže bych to neviděl až tak dramaticky. Zatím to nechci nijak hodnotit, ale vypadá to parádně. So far, so good.
  • http://www.youtube.com/watch?v=yGYUU3kQLFU

    Tohle je ono, katastrofa.
    • luxusní video *4*
    • Blue.Shark
      Nedokážu identifikovat, jestli je to sarkazmus, nebo ne, ale mě se to video líbí...
      • Je to hrůza, takhle jsem si teda tuhle hru vůbec nepředstavoval. Ten Vetřelec je vyloženě trapný, je to zbytečně akční.. fuj. Začínám si taky myslet, že to bude ptákovina. Colonial Marines taky vypadalo super zezačátku....................
        • Nevím, co ti na tom vadí. Vetřelec se chová přesně jak v prvním filmu. Kdyby to bylo jak říkáš, žádná hra by nevznikla a nikoho by asi nebavila, kdyby byl ten vetřelec pasivní. (viz dříve názor C-beama o starém dědkovi, čímž se to nyní krásně vyvrátilo.)
        • Kdybys poslouchal co tam rikaj a nekoukal jen na video tak bys k tomu mel kontext. Zadna strilecka to neni, Vetrelce nemuzes zabit, maximalne zpomalit. Zbrane delaj hluk, hluk vabi Vetrelce, Vetrelec znamena smrt. Zbrane jsou tam maximalne na reseni urcitych situaci, krere se ale daji resit bez zbrani, jenom davaji jine moznosti, ale na zvysuji sanci ze te Vetrelec najde.
        • Blue.Shark
          Jediné, nad čím se zatím musím zamýšlet je to, jestli tam bude dostatek tmavých prostorů. Třeba oproti Outlast je tam tuze moc světla, na druhou stranu je ale Outlast trochu jiná kategorie. Jinak se mi každopádně moc líbí prostředí a chytrý vetřelec. Jestli bude opravdu tak chytrý, jak vývojáři říkají, tak to bude pecka.
  • Viděl jsem gameplay asi 10 minut skrze kámoše na E3, ta hra vypadá strašně, uplně to ztratilo auru Vetřelce. Pobíhá tam mezi lidma jakýsi šedý skript, je tam hromada zbraní, bojujete tam s androidama .. no hnus. Není náhodou vetřelec zabiják, který se vynoří nečekaně odnikud?

    Nenechte se oblbnout PR videama, uvidíte sami až ta hra vyjde.
    • sice mas hodne minusek.. ale me tvuj prispevek pomohl podivat se na to z te strany co se obvykle divam.. nejdrive jsem te chtel ukamenovat, ale ted si tak rikam, ze to co pises jsem vlastne v tom videu videl take.. kdyz si ho pustim podruhe a zacnu krome slintani, ze se jedna o vetrelce premyslet nad celkem tak proste ano neco na tom je.. diky.. +ti nedam protoze bych ti kazil auru ;)
    • Blue.Shark
      Můj strejda, který je shodou okolností vývojář, astronaut a konstruktér vesmírných lodí v jedné osobě, říkal, že to hrál a je to dobrý! Tak už se chlapi dohodněte, kdo se v tom pak má vyznat!
    • To bude tím že to není "ten" vetřelec z filmu ale jeho nevlastní 264 bratr František který není tak smrtící jako jeho herecký bratr a trvá mu trošku déle než někoho sežere protože jeho vajíčko bylo špatně nakladeno a bylo celou dobu než se vylíhlo nakloněno o 24,6 stupňů do boku víš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit