Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agonyforme
    Pane Bohoněk proboha proč? Komentář zde přidám jednou za uherský rok a vždy mne to vyburcuje k něčemu, co vypadá jako remcání nebo nadávání. Ovšem musím. Proboha k.... koho to zajímá, jak se někde věší plakát? To opravdu nic jiného nemáte. To už je taková bída? Koho zajímá, jak věší na halu plakát? Koho zajímá, jak vypadá v americe automat na to, či ono. Tohle se už začíná úplně hroutit. Zprávy o všem, jen ne o hrách. každopádně já si z nějaké výstavy na zadek nesednu.
    • Cocra
      Fakt je štěstí, že s těmi komentáři tak šetříš. Při své hlouposti a aroganci jsi též velmi ohleduplný *3*
  • Proč já mám nemalý dojem, že ti francoužtí assassíni budou francouzští tři mušketýři? :D Jméno toho prvního hlavního protagonisty stále nebylo potvrzeno, jako Arno, je možné, že to bude Aramis :D vím, blbost, jen že jsem je nedávno četl a teď tohle.. :D Každopádně by to byl zajímavý námět, a vlastně by ani tolik té historii nevadilo, když už tam Ubi vrznul piráty
    • Řekl bych, že spíš ne. Tři mušketýři jsou z období 1625 až 1673. Velká franc. revoluce je v době 1789/99. Což mi příjde docela velký skok i na částečně smyšlený příběh. Nehledě na to, že by v té době byli už ti mušketýři mrtví *1*
      • XorxoxTalarius
        A nebo je tam zvrat a Templari dokazali vyrobit zombie (to prece frci) mutanty (ti frci taky) z puvodnich 4 musketyru (ty zna kazdej) ale ti se jim vzepreli a bojuji za svobodu sveho lidu, proti jejich utlaku (na to se chytne kazdej amik) ...
      • Jack1947
        Jejich potomci? *7*
  • Ty jo škoda, a já dle nadpisu myslel že Inkvizice si konečně na toho čarodejníka posvítila.
  • Jack1947
    Je to pecka no 4 postavy! to bude sakra dlouhá hra. *3*
  • K čertu s A$$a$$inem mi chceme vidět zaklínače *14* , to bude ten pravý nextgen *5*
    • 1.Nic jako nextgen neexistuje
      2. Já se těšim na oboje *5*
  • unvisible.hologram
    Přemýšlím... jestli ještě stihnu letenky... *1*
  • MrSanta
    ...rozsekne pondělní konference Ubisoftu, kterou, stejně jako ostatní tři (MS, EA, Sony, Nintendo), můžete sledovat živě i u nás... koukám, že vás ta ukázka manuální práce fakt dost ohromila, možná až ochromila *1*
  • Co jsem viděl, Tak na Asasín plakátu jsou dokonce hrdinové 4 a má to znázorňovat hodně diskutovanou kooperaci.
    • gert
      Kooperace v assaínoj je blbost na entou.
    • Ristoro
      Kooperace by byla bomba. Ten MP v AC mě od trojky přestal bavit. A myslím, že kooperaci by uvítalo mnohem více lidí, než dosavadní multiplayer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit