Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mne sa najviac pacil Noir spider man ten mal grady
  • Malleth
    Prijdou mi ty hry se Spider-Manem furt stejny...takovy nedom***ly. A vychazi celkem dost casto. Uz se z toho stava tak trochu sonic
    • no oni vetsinou vsechny ty hry co byli byli z volnou hrou otevrenym meste a tak takze to bylo furt to sami z lepi grafikou a vice misema dokonce i nepratele se furt opakovaly akorta byla lepsi grafika ale SD a tohle jsou vylozene spis bojovky a rychlej presun v lvl z mista na misto zadnej free roam
  • Pete.palis
    no mě se tá futuristická část v SD nějak nepáčila....
  • zajimavý já se rozhodne tesim a vypada to ze po shattered dimensions uz nebude po kazdym kole boss (kdo by to furt vymejslel pro 2099) ale pro ty kteri nevi kdo je ten co dava na frak spideymu je to pravdepodobne Anti Venom (Venom tudiz Eddie Brock v jinym symbiotu ale v komiksu z timhle kostymem byl jeden z tech dobrejch tak nevim proc je tady zlej) trosku me mrzi ze uz tam nebude Noir universe ten byl bomba a to sami i Ultimate (i kdyz ten byl vicemene jen uplne vymejsleni) ale Noir komiks uz nepokracuje takze se neni cemu divit ze uz tam neni ale bojim se ze to bude stejna hra a korat bez dvou dalsich pavouků *1* stejna komba nic noviho jen urovne no uvidime i tak se tesim *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit