Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Takže Batman, Witcher3, Alien: Isolation, Metal gear... Far cry4 .. no a možná Evolve i když nevím no. Jinak nic moc *9*
  • Ristoro
    Far Cry 4 mezi best of E3 jo? 100 lidí, sto chutí, ale to, co ukázali, je zatím dost slabé..
  • Netusi prosim nekdo jak se jmenovala a od koho byla pisen z lonskeho E3 specialu?

    Uz jsem ji nasel - https://www.youtube.com/watch?v=x8jca8ZATfA&feature=kp
  • Hnisavec
    žrať počas natáčania a hovoriť i bez plnej huby šušlavo je vrchol buranstva....
    • Nebuď takovej hnisavec, vždyť říkali, že na jídlo skoro neměli čas.
    • ...v podstate si napísal, že aj keď sa pri reportáži venoval konzumácii potravín, vedel čo sa patrí a nerozprával s plnými ústami...ako, pekné, že chváliš, len by to chcelo zapracovať na prejave, niekto by si to mohol zle vysvetliť, predsa len, nie všade sa rozpráva ako u vás doma, v jaskyni...ale úprimne - priznaj, že aj taký dobrák ako ty mu trocha závidel, že sa mohol nažrať v júesej na etrojke...
    • Blue.Shark
      Na to se hodí snad jen hláška z prvního Zaklínače: "Tys ožratý!"
    • Kozy
      Hlavně že mu chutná.
    • Tak ještě že tě tu máme aby si nás osvítil!
  • Magister_Peditum
    Díky hoši za spoustu vtipných videí. *3*
  • ...dobré E3 blogy, pozrel som všetky...čo sa ocenení týka, niektoré mi prídu ako povinné ocenenie masoviek :)...Far Cry 4? ctrl+c ostrov, ctrl+v Himaláje, pridať slona...
  • misho8723
    Prosím vás, neviete v ktorom videoblogu hovoria niečo o Zaklínačovi 3?
  • Děkuji hoši za pokrytí všeho co se dělo na E3 vaše komentáře ke konferencím videoblogy nebo články ať už vtipné či objektivní dávali smysl a mnohdy i doplnily moje znalosti. Tak zase příští rok a ještě jednou díky!
  • A co třeba The Division a AC:Unity? Rozdohně nejlepší nejlepší hry co tam předvedli. A vy oceníte takové blbiny...
    • Z blbín im tam trčí to ten Witcher, ale inak máš recht, inak aj to čo spomínaš sú blbiny a som rád, že sa na všetky nedostalo :D
      • Já bych Witchera moc nepřeceňoval... To co ukázali tak by utřel i jaký koliv Assassins Creed. Souboj trapný, běhá jak postižený a víc vlastně neukázali. A pro mě ještě bonus... nemám rád příšery a různé další mutanty. Když příšery, tak aspoň třeba z nějakých bájí, kdy mají už nějaké ustanovené kořeny např. Minotaur.
        • milos.bohonek
          Běh ti přišel postižený proto, že vývojáři museli zrychlit Geraltovy animace. Od Microsoftu dostali 5 minut a strašně špatně se do toho vcházeli. Za normálního běhu už vše vypadá přirozeně.
        • Tož študuj: http://www.databazeknih.cz/knihy/bajeslovi-slovanske-45665 *8*
          • :D Tím hůř... protože jsem nepoznal, že to má být kříženec lva a orla... A ta hlava orlí fakt není :D
            • Jeslti je to na mě, tak nejsem :D. Ani nevím kdo to je.
            • Nejsi nahodou Jack?
            • sk: Pěkně jsi to napsal. Dal jsem ti +. Ale stejně si myslím, že Zaklínač 3 nebude žádná bomba...
            • musis to brat tak, ze zaklinac nezije ve svete ,,vytvorenem podle mytologie, ale mytologie vznikla podle sveta ve kterem on zije,, ....tzn. gryffin neni krasne stvoreni s bilou a vznesenou orli hlavou a lvim telem...takhle si ho az potom prebasnili heraldikove a vypraveci pohadek...Gryf je bestie s ptacim zobanem a telem pripominajicim kockovite selmy, ktere te rozsape na potkani. Casem je zaklinaci vsechny vyvrazdi a lide zapomenou jak doopravdy vypadal, jeho podoba se nakonec ve vypraveni ustali na orli hlave a lvim tele a podle toho popisu zacne byt vyobrazovan ikdyz od opravdoveho Gryfa se bude odlisovat.
        • Ted jsi opravdu nejsem jistej jestli to co pises myslis vazne nebo jen tak trollis ale bojim se ze to bude to prvni...
    • Asssasins Creed má hype ten žádné ocenění nepotřebuje.
  • No Man's Sky nič, ale nejaká DA:I kde ukázali iba tunely oplieskané textúrami .... Evolve, za čo?
    Proste LOL, ale aspoň WD už vyšiel, takže som masáže ušetrený.
    • milos.bohonek
      Z DA:I ukázali za zavřenými dveřmi nečekaně hodně a Aleš byl unešen, brzy tu o tom vyjde text. Co se Evolve týče, viz dojmy co tu už vyšly. Naopak No Man's Sky se tu představil vlastně jen na konferenci Sony a udělit ocenění na základě párminutového traileru není košer. Peace.
    • No na IGN ukázali na videu z DA:I něco co minimálně na pohled vypadalo dost otevřeně a žádne tunely

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit