Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fifa 15 na x box 360 stoji skoro stejně jak na x box one a moc se mi nelíbí
  • ikdyby takhle vypadala current gen verze, tak bych si to stejne nekoupil.. to ze to je jiz druhy rocnik pro nove generace mne prijde jako hroznej vysmech.. hodnotim teda jen jak to na me pusobi pri sledovani
  • Na tuto FIFU jsem hodně zvědavej na PC, podle gameplaye konzolové verze ty animace vypadají mnohem-mnohem lépe než ve 14ce, gólmani se opravdu chovají "chytřeji", tak doufám že to dopadne.
    • To víš :D A potom jim přihraješ a balon jim projede buď mezi nohama a nebo ho oběhnou.
      • Pokud se ti toto stává, tak je to tvoje chyba...to je všechno o ovládání hráčem.
        • Hraju na PC a ještě jsem nezjistil, jestli jde brankáři ovládat něco jiného než vybíhání. Já nehraju PRO za brankáře.
  • 100 percent ze si tu fifu tento rocnik kupi najmenej hracov,uz im prekukli tie skripty, o ultimate mode ani nehovorim, ze sa ztoho stal marketing kde sa len rozbaluju karticky.Samotny gamplay je sice zabavny kde vyhra o 4 goly v 1 divizii aj moja 10 rocna sestra bez ohladu aky "skiller" je na druhej strane.To iste aj hokej od ea . Hrajme to kym nam to nepride podozrive motto ea *12*
    • Ajéje...v ústavu vás pustili na internet?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit