Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posrany herni studia z jejich CEOs. Kdyby nemeli nasrano v hlavach tak by davno existoval officialni torrent 66 percent ceny pres paypal a zadne disky, krabice, navody a plastove obaly. Kto to potrebuje? Platit vsechnu tu distribuci a packaging a jeste to delaj high security protze ty podelani pirati to nekde skopirujov a seberou zisk. Cest vinimkam :) ale fakt nechapu kto to ridi, kde zije a proc proboha nehraje trochu svych vlastnich gamesek. . .
  • a co kdyby tak ty hry zlevnili o to co tam nebude ten manuál co? to nikoho nenapadne.
    • Myslíš o ty 1-2 koruny?
      • koruny? se podívej na sběratelské edice her, přihodí se k nim pár pouťových cetek zanedbatelné hodnoty, ale cena takové edice hned stoupne o stokoruny
        • xMort
          To znamená, že mají ty cetky onu hodnotu.
  • Spades
    Kdyby dělali manuály jako kdysi (50 - 80 stran), tak bych nadával, ale když teď ke hře dostanu 10ti stránkovej hnus, ve kterém se dočtu max 3 řádky příběhu a ještě špatně přeloženého...

    Typické přiklady: Warcraft 3 měl nádherný manuál. Hezky popsané všechny jednotky příběh atd... (40 stran z 60ti příběh a jednotky)
    a Starcraft 2 ? 15 stran z 23 je eula + technicke kecy a 8 stran blbe napsaneho a jeste hur prelozeneho pribehu...
    • Nemáš kupovat český hnůj, ale originál.
    • Zaklínač: 2 brožurky (manuál + průvodce hrou), Manhunt CZ verze - Nádherný barevný manuál ve stylu katalogu, Vampire: Bloodlines - víc než 100 stránkový barevný manuál. HalfLife 2 - papírek s aktivačním klíčem a L4D to samé
    • Drom
      jako by manualy byly dnes potreba? Kazda hra ma propracovany tutorial a vetsina hernich mechanismu je beztak uz zazita.
    • No právě, na jednu stranu je tam chamtivost EA, ale když v podstatě není o co přijít.
  • Myslím, že je jím ekologie úplně ukradená,ale pokud to mluvčí EA říká...:)))
  • Není to krok, který by kdovíjak překvapil... eko zástěrka je dneska moderní a patří k současné době (BMW pod touto záminkou úspěšně zabíjí odkaz svých starých motorů a nahrazuje je papírově výkonnými šicími stroji).

    Přesun na digitál je nevyhnutelný a ač nechci dělat proroka, za pár let už po fyzickém médiu štěknou možná tak audiofilové. My ostatní budeme asi dál brblat, ale adaptujeme se a budeme si stahovat hry ze Steamu přímo do širokoúhlých televizí
    • Já brblat nebudu, nemá to moc smysl. Prost nebudu kupovat drahé stahovatelné verze a raděj sáhnu po tom "nejlevnějším", ať mají argument dále snižovat ceny her *1* Prostě jim ukáži prostředníček a mám vymalováno. Buď krásnou krabičkovou verzi za nízkou cenu, nebo digitální verzi za extrémně nízkou cenu. Jinak mi mohou vlézt na záda. *12*
  • Amylee.Anderson
    Zachvíli se bude platit za disk v papírovym obalu tisícovka. A aby se neřeklo, na tom papírovém obalu bude ze slušnosti název a aktivační klíč jak ke hře, tak i k bonusu, který si lze stáhnout, aby neplýtvali diskem.
  • Hry diky tomu levnejsi asi nebudou, takze skutek utek. Eko/nano/bio. Triada slov, ktere dnes zvednou popularitu a prodejnost. Chce se mi blinkat.
    • davidBray
      a čtvrté slovo je vláknina!! .))
  • Mi vyhovuje kompletně digitální distribuce. Hromadění médií, krabiček, manuálů... nestojím o to. Kde to má člověk skladovat ;-)

    PDF verze manuálu mi bohatě stačí. Stejně ho zpravidla nečtu.
  • když chce byt tak šetrný k životnímu prostředí, tak očekavám že okamžite přestanou vyrábět hry, cely majetek ea prodají, peníze věnují na záchranu planety a přestehuji se do lesa, kde budou žít pouze z plodů matky přirody...v opačnem připade je jejich argumentace naprosto nevěrohodná...o ušetrených nákladech a z nich vyplývající nižší ceně hry není v tom prohlášení ani slovo, proč asi?!
    • Myslim, ze ty manualy, co se ted delaji, se na cene nemuzou nijak projevit, pokud se usetri ciste jen tisk, protoze napsat a vysazet to nekdo musi stejne.
      • nám to nedá nic, EA tím ušetří miliony
  • davidBray
    například Olympus taky nemá papírové manuály, ale jsou ve fotoaparátu a stáhnout se do PC při prvním připojení. tady to vidím jako mnohem větší problém, než manuál ke hře.
    Nepřítomnost papírových manuálů zamrzí - nastavení grafiky a tlačítek mě fakt nezajímá, když si to stejně předělávám. Není tam na co koukat. Velké krabice sem neměl rád, zavazelo to, ale člověku bylo líto to vyhodit .))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit