Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    zase EAcces? tak jsem se zasmal koukam asi uz kazde studio zacne tvrdit ze bez EA by to neslo a nevznikla by hra.. zajimave ze pred par lety to slo uplne normalne. a jak rad rikam za nejaky cas si budete misto alfy nebo co to je kupovat textaky a knihovny:D prece pro podporu je treba obetovat posledni svobodne mozkove bunky. a ja jsem rad ze jim to lidi plati konec koncu proc ne. hlupaci jim púoslou penize a ja si pockam na par procent her co jsou hratelene stim ze si je koupim ve sleve:) jo je to dobrej deal.
  • Stale si nemozem pomoct ale vyzera to neuveritelne hnusne. NIekto by im mohol uz povedat, ze je rok 2014.
    • Ty asi budes konzolista nebo dite, ze? Nebo opravdu cekas od hry za necele 3 mio USD grafiku jako ve Skyrimu za 80 mio USD?
      • A nie niesom konzolista a ta grafika je naozaj hnusna. Necakam tam grafiku ako v skyrime. Ale cakam, ze ked nemaju nato aby tam spravili taku grafiku tak tam aspon spravia nejak pekne stylizovanu grafiku a nie ten hnus co tam maju. Napriklad taky shelter tiez nema milionovu grafiku ale vyzera dobre. Ale toto je proste naozaj hnusne. A vyhovarat sa nato ze nemaju peniaze je picovina, Ked taky Warhorse dokazu v kingdom come spravit grafiku aku spravili tak preco by to nemali vediet oni.
        • bože nejdementnější méno a stejný kecy, nechceš račí zustat i virtualne raci na tom slovensku, myslíš že tu sme zvedavi na takovy tupce?
  • DeDy
    Tuhle hru mám nyní na prvním místě ve svém seznamu zajímavých her, které vyjdou. Je tu někdo, kdo to má a hraje? Prosím nějaké info. Díky moc.
  • Děkuji, ale early access verze (=alfa verze či ještě horší) bych zakázal zákonem.
    • Ja jsem za early access rad. Sice si EA pristup nekupuju, kupuju vzdy az hotovy produkt, ale jsem rad za ty hrace, kteri zaplati za to, ze muzou delat testery a daji tak sanci vyvojarum vydat kvalitnejsi produkt.
    • ses seknul o 25 let komousi
      • Ano, dnes se asi už zákonem nic nezakazuje a nepřikazuje, že? A máme se jako v ráji.
    • DeDy
      Omezenec omezuje.
      • A ještě větší omezenec dělá blbce neschopným vývojářům.
    • Protože nikdo nemá nárok na to podpořit vývojáře ve vývoji? Zahrát si hru v rozpracovaném stavu a dát vědět svůj názor - co by se mělo změnit, co funguje nebo ne,jak udělat hru lepší?

      Ano! Zakážeme early access! Oni nás nemají co NUTIT si kupovat nedokončené hry! Ať si svoje hry testují sami MÍSTO vývoje důležitých částí hry! My chceme jen hotový produkt, protože pak se CÍTÍME, že máme PRÁVO nekonstruktivně kritizovat! *7*
      • Platit vývojářům za to, že jim můžete dělat zdarma betatesting a podílet se na vývoji hry (=opravování chyb a vymýšlení nápadů), to může pouze hlupák. Správně by měli platit oni.
        • ogami
          Tak a ted jeste tu o zlem monopolnim Steamu, ktery nas nuti mit v PC roootkit :D
        • Morraw
          Jsi mimo. Hráči jim platí především proto, aby ta hra vznikla. Přístupy do bety, alfy a jiné věci jsou jen bonusy navíc.Navíc tě nikdo nenutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit