Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady ctu jak jak kazdej rika ze gw2 je hra spise pro deti. A wow neni? Hral jsem wow 6 let a prestal to hrat prave zduvodu ze hra se zacina zamerovat na deti. Kdyz jeste byl lvl 60 to bylo neco a ted uz je to jen bida a divim se ze to jeste nekdo hraje(krom deti).gw 2 se nechce rovnat wow. Gw2 je neco jinyho a pro me urcite lepsiho. A vsem wowkarum preju peknou zabavu s pandou.ps:za chvili vam tam daj jeste pokemoni
  • Podle tech kecu tady, bych to tipoval, ze GW2 bude dalsi vyzyvatel WoW v boji o pocty hracu, ale pod lupou je videt, ze tuhle hru bude opet hrat jen miziva komunita GW1 + pvp hraci jelikoz pve ma GW2 naprosto o nicem, coz je obrovske minus pro dnesni MMO.
    • walltar
      No zase tak mizivou komunitu GW1 nemá ... prodalo se ho kolem 7M kusů. Ale s tím že se říká, že nějaké MMO se vyrovná předplatiteli wowku už bych dneska ani neregistroval .... spíš pokud se to o MMO neříká tak bych se začal bát.
  • vzhledem k tomu že ta hra ma asi ne celkem bezny koncept a nekteri tvrdi že tam pve je, jine že ne, nekteri ze se gear farmi, jini ze vsichni maji stejny gear (jsem z toho docela zmaten), by nebylo od veci kdyby tiscali zverejnilo nejakej clanek, neco jako prvni dojmy po par hodinach hrani, kde by tu hru laespon trochu priblizilo.
    pokud si dobre pamatuju tak prio swotr to tak bylo.
    • swtor je mrtva hra diky ignoraci BW a nenazranosti EA a vydanim nedodelaneho paskvilu.
  • FM Lomoz, walltar:
    http://i48.tinypic.com/mhrh9v.jpg

    True story. *3*
  • najvačším problémom pre mňa je to že mám len 5 slotov pre charactery a nemôžem urobiť viac ani na iný serveroch len na 1-ej čo zvolím na začiatku. viem že sa dá kúpiť ale keď dobre viem 10eur je troška veľa za 1 slot
    • walltar
      tak zase je to vyvážené tím, že neplatíš měsíční poplatky a když si zafarmíš tak si ty sloty můžeš koupit za prachy ze hry .... Takže když si odložíš 15€ měsíčně tak za chvíli máš slotů, že nebudeš vědět co s nima ... já to tak osobně budu dělat.
  • me by zajímalo jestli tam je nejaký pve end game obsah, raidy nebo dungeony a jestli maji ti bosove propracovanou taktiku jako v jinych mmo. včera mi nekdo rikal že tam nic takoveho neni...
    • Dungeony v GW2 jsou - zatím celkem 8, což je mimochodem více, než bývá obvyklé při vydání nového MMORPG.

      Bossové svou taktiku mají. Někteří např. nemohou být stunovaní a když jim hráč zkusí dát stun, okamžitě přivolávají addy. Nějaká strategie v boji proti bosům tedy být musí. Těch záludností je tam daleko více.

      Po odběhnutí dungu hráč získá tokeny a za ně si může koupit u příslušného vendora různou výbavu (tedy klasika).
  • Už jsem zažil několik hype kvůli MMO a viděl několik her které měly být WOW killery. WHO, Aion, Rift, docela nedávno Star wars a jistě jsem na nějaké zapoměl. Ve Warhammeru (bohužel hra dojela na hrozné bugy) se objevily public questy a byla to dobrá zábava, přetahovat se o quest s enemy. Nejsem si jist, jestli to bude zábavné s NPC. Zajímal by mne smysl této hry. V L2 jsme se snažili o ovládnutí serveru, ve WHO o dobytí nepřátelského hlavního města a všude šlo o level, equip, build. Tady nic takového není. Tedy je, ale dostane to každý a všichni to samé (takový fantasy Counter Strike). Na hře se mi líbí, že má vlastní grafiku a nekopíruje WOW (jako WHO, Rift...). Doufám, že u toho lidi vydrží déle než u Star Wars. Já asi radši počkám na nějakou pořádnou placenou hru bez shopu, která nabídne opravdu něco nového. Uvidíme jak dopadne ArcheAge
    • walltar
      Jo na archeage sem taky zvědavý ... ale s tím, že mají všichni to samé zase tam neplatí .... je tu WvWvW kde bojují 3servery proti sobě a všichni nemají to samé. Equip si doneseš z PVE.

      sPVP kde mají všichni stejný eqip je variace moba her .... 5 lidí proti 5 kde rozhoduje čistý skill.

      Takže bych řekl, že obě skupiny si můžou vybrat ..... ale GW2 se nikdy neprezentovala jako hardcore hra imho je to casual jak jen to může být. Pochybuju, že vydrží lidem co sou zvyklí hrát MMO 8h deně ....
      • jak to myslíš casual? sice nehraju 8 hodin denne ale od mmo čekam jakousi dlouhodobou motivaci k hrani. premyslim o koupi ale ted nevim
        • walltar
          No tak záleží co chceš hrát ... pokud chceš dlouhodobě hrát PVP tak máš možnosti, ale PVE je dělané hodně pro solo hraní a dungeonů je tam myslím 10 nebo nějak tak s tím že každý má několik možností jak se dá projít ale potřebuješ skupinu 5 lidí. Pokud chceš větší PVE tak jediná možnost je chodit velké eventy, kde se sejde půlka serveru a řekl bych že pro organizovanou guildu nebudou nic moc (nevím jak to bude v high level oblastích s populací)

          Jinak ale nevím co je pro tebe motivace k hraní ... pokud to je epic gear tak ten tu není pokud vím všechen eqip ve hře má porovnatelné staty. Pokud je to porážení bossů tak bych řekl, že nebudeš mít problém, pokud sou to dungeony a stačí ti, že sou pro 5 lidí tak jich taky pár je. Hra je imho hodně zaměřená na PVP takže pokud je tvoje motivace PVP tak bezevšeho ... ale zase gear z PVP je srovnatelný s normálním. A sPVP má jenom vizuální změny v eqipu ( ale to nevím jistě ).
          • moje motivace hrani mmo je treba progress v pve, s tim že je treba farmit gear abys mohl porazit narocnejsi bosse, narocna taktika - co se tyce pve. Treba neco jako ve wowku nebo tsw.
            Tuhle hru jsem nesledoval tak nevim jaky ma koncept jen me tohle docela zarazilo. jinak pvp mam rad ale taky treba ve wowku me v pvp motivovalo farmeni treba ratingu nebo gearu. takže tohle si moc neumim predstavit. ale neni to kritika tehle hry, jen se ptam
            • Podle tvých příspěvků bych spíše řekl že GW2 pro tebe prostě není. Ale uvidíme, kam se GW2 časem posune.
  • no som zvedavý koľko krát budú pridávať a pridávať aj tie najnepodstatnejšie informácie o wow pandaria predtím ako to vyjde. nehovorím že to bude zlé ale teraz by mohlo byť viac k guild wars 2
  • Pro Lukase proc se vubec o tuhle hru zajimas kdyz je tak odpudiva?To wow je odpudivy.
    • no vidíš, a me zas 6 let drží a nepustí a naopak podle hry co nevypadaj tak "pekne" mě odrazjí, ja když jde o fantazi mám naopak rad barevnou malbu a ne co nejvetší reališčnost, líbí se mi WOW, LOL, W3 a nejkrasnejší grafikckou stylizaci co sem kdy vyděl je Diablo 3, a naopak někomu se tady ty stylizace hnusí, a davají přednost te realne, nemužeš to rict všeobecne nekdo ma rad to a nekdo zas ono...
      • tak zrovna GW2 je hodně stylizovaná a od realističnosti má dost daleko...
      • 100 ľudí 100 chutí, ale 6 rokov WoW? ani neviem prečo čítáš iné informácie o iných mmo :D
  • No jsem na to zvedav jak to dopadne, hraju wow už par let a cekam kdy prijde neco co se mu aspon trosku přiblíží. SWTOR sem hral asi týden než sem zjistil že tomu chybý polovina veci co wow ma a šel jsem z5 na nej...

    To GW moc nesleduji, odpuzuje me ta ohavna grafika (stylizace, samotnej engine je standart na dnešní dobu), ale samozdrejme sem zvedav jak to zamava s populací wow. Vsazí to hlavně na to že se neplatí poplatky, a pozdeji je hra živená mikrotransakcemi, ovšem, pochybuji že to bude stačit na to hru uživit i dal.SWTOR trpí na nedostatek obsahu a to je placene, nevím jak zaplatí vývoj zde, uspech wow je také dost v tom jak se stale posunuje dál a dál bez prestavky.

    A jinak me zajímá par vecí ? Jak je resne PVP ? je tam aspon naký arena system s ratingem za který se pak nakupuje EQ ? jako ve wow ? (jedina vec co me u wow drží jsou prave areny). A pve, jsou tam desítky dungeonu abych se nenudil ? Nikde v gameplaych nemužu zadne dungony najít.
    • no na to aby si videl dungeon alebo pvp musíš hladať guild wars 2 dungeon alebo pvp lol
      • Ja tam teda taky o zadnem poradnem Dungeon systemu neslyšel, doufam ze tam bude, jinak to bude peknej propadak, jako ve wow tam ocekavam desítky rozmanitých dungeonu, raidu pro velké zkupiny a hlavně vymakanej PVP system, eventy me nezaujali, nehlede na to ze od MoP budou World eventy i ve wow
        • walltar
          Očekávat můžeš to ti nikdo nezabrání *1*
          Dungeony sou pro 5 lidí, pokud chceš víc musíš eventy nebo WvWvWvWvWvW
          Takže kdo chce raid dungeony tak u GW2 vostrouhá.
          Podle mého názoru GW2 není dělaná pro hráče co má rád hodně organizované PVE .... všechno je tam udělané aby to šlo i bez toho.
          • Takže pro děti, kam se to sere na wowko kde 25 HC mody některých raidu jsou opravdu pro hardcorehrace, a ne jen mimina co mackaj 111111... o PVP nemluvě, baví mě číst ty nazory "wow je pro děti" ale poslal bych je do areny proti TOP hračum :-D :-D neni lepšího a tezshio CO-OPu než WOW areny
            • no možno ale nie každého baví arena
        • no budú eventy ale nie tak spracované ako v guild wars (aj ja hrám wow) a sú tam dungeony len menej ako vo wow a raid pre velké skupiny sú heroic eventy keď dobre viem
    • Přejdi na MOBA žánr. Třeba na SMITE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit