Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bethesdu mam rad kvuli singlum, ale nenavidim kvuli portum..
  • Já bych všechny ty MMO zakázal.
    • Z jakeho duvodu? Protoze je nemas rad?
      • Ano.
        • já bych zakázal tebe, protože nemám rád tvé názory. Ale to se nestane a je to dobře! Každý má právo na svůj názor a každý má právo hrát, co chce. Vedle toho, kolik těch MMO znáš? WOW není jediné a už rozhodně ne nejlepší MMO. *3*
          • Ano *5*
          • smejki
            perception, invest in it on the next level.
  • máš tam řeklep :D "Já osobně nejsem na MMO hry. Respektuju je, sleduju je>>d<<, ale nehraju je." Kdyby sledoval jed, tak se příští hry bojim...
    • ty tam máš taky ŘEKLEP :D
  • S tím souhlasím, také moc nemusím onlinovky a čistě multiplayerové hry. Multiplayer nemusím. Singleplayerová hra s dobře propracovaným příběhem je 100x hratelnější než multiplayerovka která je v podstatě o ničem. To je můj názor *4*
    • Zkus si někdy zahrát nějakou onlinovku s přáteli. Dát takhle dohromady raid jen z lidí, které člověk zná a vydat se na výpravu je docela zábava. Ale SP hry jsou taky fajn a k TES SP podle mě patří... i když MMO ze světa TES by nemuselo být špatné. Snad jedině díky MMO bychom se totiž mohli podívat do všech zemí Tamrielu - to se přeci vyloženě nabízí. V SP se to nejspíše nikdy nestane (tedy aspoň ne v jednom díle).
      • Mozes skusit Arenu http://www.elderscrolls.com/arena/
    • Jsem rád, že má někdo podobný názor na věc *4* Mám ale pocit že nás ubývá... *13*
  • zx_spektrum
    "Z pohledu komunity si uvědomuju, že by spousta lidí něco podobného (online prvek) v takové hře chtěla"
    Hlavně by si pro jistotu měl z pohledu komunity také uvědomit, že další spousta lidí by něco podobného nechtěla ani za nic.
  • Není čas na Elder Scrolls MMO, teď je nejdůležitější zadupat do země všechny snahy o Fallout MMO!!!
    • jediny fallout mmo ktery pro me existuje je FOnline 2238 :P novy engine + stara grafika (neco jako OpenTTD) *2*
  • Konečně významný člověk, který se tupě neřídí moderními trendy, ale má svojí hlavu a nahlas říká názor, se kterým souhlasím.
  • Škoda že podobný přístup nemá Bioware s KotORem. Doufám že si po dokončení Shepardovi trilogie dají voraz od Mass Effect a udělaj pokračování.
    • Tak tomu nevěř.
      • kotor 3, 4, 5,.. = SW:TOR...uz to pochopte :) *5*
  • Hairy_Ass
    V tomhle s Toddem Howardem souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit