Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jdu do toho, připomíná mi to WoW systém!
  • Makres
    Teď je otázkou, jestli bude placená nebo ty zpropadené mikrotransakce. Jinak snad tam bude něco, co není v jiných MMORPG.
  • Další instance a fáze, ach ne.
  • Tak nějak si říkám jestli tyhle diskuze nejsou mlácením prázdný slámy.Zatím stejně víme celkem prd,tak co si z toho dělat těžkou hlavu.Až bude víc informací. . . .
    • Trol.diskuzni
      Která internetová diskuze není mlácením prázdné slámy? *4*
  • hráči nechteji inovace, ktera strategie, fps, mmo je nejuspesnejsi? starcraft, cod, wow. všude žadne inovace, tak se ani nedivim že nechteji riskovat. predtim treba vysel inovativni age of conan nebo warhammer online a nikdo to nehrál, tak mate co jste chteli *7*
    • smejki
      ještě důležitější je, že se nikdy nikomu nepodařilo tyhle značky překonat nebo dohnat tím, že by je jeden zkopíroval.
    • Nejuspesnejsi neznamena nejkvalitnejsi. Ve vsech odvetvich.
      Ja se taky nedivim ze nechteji riskovat(jsou i vyjimky jako treba Funcom a jejich hry,nebo treba CCP-ktera jako jedina na svete se odvazila zkusit spojit dve herni platformy ,dve hry v jeden svet. EVE na pc a DUST xbox). Ale pro nas hrace je to spatne. Dokud to budem kupovat,nic se nezmeni.
      • Mě třeba mrzí, že DUST nebude na PC, ale koncept EVE+Dust je skvělej. Jak bude fungovat ve skutečnosti se uvidí.
      • Dust je na PS3.
    • WH online, Conana i SWtor jsem hral. Vsechny 3 byly slabsi kopie wowka odehravajici se v jinych svetech. Mozna byly v nejakych detailech lepsi jak wow, ale porad to byly 1 2 3 1 2 3 cvakacky. A ja si mylsim ze tohle uz lidi moc nebere, takovych her je a bylo spousta.
      • Můžeš si myslet, co chceš, ale fakta jsou jasná a dokazují pravý opak. *3*
        • I to je mozny. Ale co cisla dokazuji vubec nema vliv na to co me bavi. Mozna jsem mel napsat spis lidi s podobnym nazorem jako ja, wowka jsme si uzili, nejakych Beckovych f2p her okolo taky, ted je cas na neco novyho.

          e: I kdyz, ten odliv hracu po Cata, odliv z WH, f2p Conan f2p Aion, ted odliv ze SWtoru atd. me moc nepresvedcuje o tom ze to lidi bavi (placeny).
          • Zajímavý je, že SWTOR odliv nikdo nepotvrdil. Ale tak to je jedno. A WoW má myslím pořád zhruba 10.5M předplatitelů, takže minimálně těch 10.5M lidí to asi baví.
  • nevite nekdo zda jinde ma tahle hra taky tak negativní ohlasy jako tady?
    • Na Bethesda forum je pár zatvrzelých fanoušků (či podplacených), kteří okamžitě reagují proti těm negativním názorům (kterých je samozřejmě mnohem víc).
    • Trol.diskuzni
      Pokud vím z příspěvků od některých více zasvěcených (Ringwraith např.), tak velká míra skepse se šíří napříč herní komunitou celosvětově... Ale to samozřejmě o ničem nevypovídá, zatím se toho o hře ví docela málo, spíše se spekuluje.
      • Pokud jsou informace v clanku pravdive,pak se toho vi docela dost.
        • Trol.diskuzni
          Pokud jsou pravdivé ovšem... Spekulací na fórech je ještě víc, než co je uvedeno v článku.
  • Ackoli spousta lidi tady vykrikuje, ze hra bude "epic fail", tak pravda je, ze okopirujou vsechny funkcni veci z ostatnich MMO a hra bude prumerna. Vydela dost, aby to vedeni zaplnilo pupky penezma, ale pro zkusenejsi hrace to bude herni pohroma.
  • R.a.z.i.e.l
    P.S. Ebonheart pack - dunmeři, argoniáni a nordové? Tři rasy, které se ve hře navzájem nejvíce nesnáší. No zajímavé *4* .

    Z traileru se mi líbila jenom hudba, jinak je to nuda.
  • Myslel sem aspoň že to bude jenom přenesení do MMO světa což by mi tolik nevadilo že by zůstalo stejné ovládání, stejnej bojovej systém. To by se prosadili. Takhle udělali další WoW klon kterejch je tisíce. A prej do hry zabudovávaj i herní mechanizmi z GW2(nevím co je na tom pravdy). Bude to epic fail tomu věřte. Měli radši do hry dát coop MP. *11*
    • No, podle me by moc prevedeni Skyrim mechanik do MMO nefungovalo. Musely by se prekopat veskery ability atp..., jinak by to bylo strasne nevybalancovany. Na druhou stranu souhlasim, ze lepsi by pro me bylo pridani COOP a sladeni obtiznosti v klasickym Skyrimu. =)
    • R.a.z.i.e.l
      S tím COOPem to je skvělej nápad. Protože je fajn mít při sobě parťáka/y když jde člověk přepadnout nějakou tu pevnost, vyrabovat podzemí atd. a upřímně, třeba ve skyrimu se mi i ulevilo když mi parťák umřel, protože dělal takový voloviny (to je ta umělá inteligence), že sem občas měl chuť ho zastřelit sám. *4*
    • Napadá mě jedno slovo - zklamání
    • MrSanta
      Soudě podle komentu jsou epic fail spíš tvoje myšlenkové pochody.
  • wow jsem dohrál nekolikrát, pokaždé za jinou postavu a je to nejlepší hra jak je, z teto spravy jsem nadšenej. Od koho by se meli učit když ne od nejlepších? je mi líto že je tahle diskuze plná trollu *13*
    • SnakePlisken
      Gratuluji, jsi první člověk, který dohrál MMORPG hru! :D Dokonce ne jednou, ale několikrát! :D
      Kam se na tebe hrabe Chuck Norris. :)
    • Tys toho asi ještě moc nenahrál, nebo máš nároky, který nechápu :-) WoWko, minimálně od WOTLKu je splácanej paskvil, kdy tvůrci bez špetky nápadu a fantasie kopírujou co se dá z LOTR, atd, a už to s Warcraftem má společnej tak max. název, nehledě na to, že je ta hra pro trochu náročnější hráče, kterejm nejde jen o to celej večír strávit v dungeonu a mačkat 3 tlačítka před bossem, popř se o kousek pohnout absolutně nehratelná... Lidi jako ty prostě nechápu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit