Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ironií by byli, kdyby z těch assetů někdo vytvořil MOBA. A ještě větší, kdyby byla úspěšnější než Paragon. Ale to budou mít asi právně ošetřené :D
    • Jack1947
      Přesně+ hlavně vybalancovanější a tím pádem i zábavnější - ve fantazii modderů nejsou žádné zábrany.
    • assety maji licenci "pouze unreal engine", takze klidne muzou delat jakou hru chcou a byt uspesni.
      vyslednou hru zaplati podle sve licence UE, napr. 5% z free verze
  • To mně připomnělo jednu skupinu lidí, co se snaží v USA přimět vývojářská studia, aby jim dali přístup a licenci na provoz serverů pro staré hry. Chtějí tak spustit servery u her, které jsou již oficiálně discontinued (fakt nevím český výraz). Celkem jim v tom fandím, snad se jim to povede.
    • deathfish
      A nevíš, jak se jmenují? A dokázali už nějaké hry vzkříšit? *4*
      • Tady jsem našel nějaký článek, třeba to v něčem pomůže. https://arstechnica.com/gaming/2018/02/preservation-or-theft-historians-publishers-argue-over-dead-game-servers/
        • deathfish
          To je zajímavé, díky *4*
      • Opravdu nevím, viděl jsem o nich video na YT a už je to nějaká doba (2-3 měsíce). V podstatě závěr videa je ten, že zatím nemůžou kvůli autorským právům nic pustit, i když zázemí na to není problém sehnat.
        • Taktez je problem s tim, ze i kdyby vyvojari primhourili oko a nechali je to spustit, tak to je taktez spatne, protoze podle zakona musi chranit svuj copyright, takze jedina cesta je zatim opravdu ze jim proste tu licenci poskytnou.
    • Hellgate London *14*
      • ten jde hrat aspon v offline rezimu :)
    • opuštěné = abandonware

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit