Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    to bylo epický jako moje ranní stolice, trailer je hroznej :)
    • Corvus
      Mám stejný názor. Absolutní katastrofa...
    • Myslim, že trailer nám prozradil víc než tvoje ranní stolice..
  • MH je luxusní hra i teď si občas zahraju Freedom Unite na PSP a trošku si vylepšim equip zabitím/chycením několika desítek monster. Překvapuje mě že ta 4 neni na PSV.
    • Jo..Bejt to na PSV tak asi místo 3DSka koupím PSV..tak bych měl přístup jak k MH tak i Soul Sacrifice..škoda no..
      • Capcomu jde hlavně o prachy, a psv není tak úspěšná konzole jako 3ds. Hlavně v Japonsku ne.
        • To nevysvetluje, proc to neni multiplayer a proc MH nevydava radu let na platformach od Sony, kdezto na Nintendo platformach jo. Imho jsou za tim nejake zakulisni dohody. Na druhou stranu, na Vite mi funguje MHF Unite a ty novejsi dily mi nepriadaji nejak zvlast prevratne, spis jen jako nastavovana kase.
  • škoda len že na tej mini obrazovke s rozlíšením 400x200 pix to bude vyzerať ako z roku 2000.
    • maros.goc
      mysli si ze keby si to mal na obrazovke s rozlisenim 1600x1200 by to vyzeralo lepšie?
  • Jack1947
    Tohle mne nijak trapit nemusi ( i kdyby to vypadalo, jak je zde zminovane v traileru.)
  • Jak vycvičit draka 2 ?
  • Je to tu zase EVROPÁÁ 2!! *8*
    • Jojo, sleduju tyhle stranky jenom chvili, ale za tu dobu jsem zacal "EeEEvropuu dveE" pomalu ale jiste nenavidet, takze muzu rict, ze jejich reklama funguje spolehlive - uz nikdy v zivote je v aute nebudu poslouchat.
  • Epický lov??? to byl spíš zoufalý útěk před rozzuřeným drakem... jinak to je nicmoc
    • To nebyl drak, před čím utíkali...
    • Kdybys pochopil proč utíkal.
      Možná že samo kvalita videa a to co vněm bylo zase nedosahovalo kvalit jako u jiných her ale libíl se mi velice nápad brouka kterého pak používá na ruce nejspíš jako zbraň(štíť) a jeho zvířecí kamárád co vypadal jak Teemo(z lolka) s mečem.
  • no jako dobry, ale po zaklinaci a hlavne diablu uz ten trailer zas takova pecka neni
  • Redneck
    Double Dragon!!
  • Konečne pravdivé video, presne tak sa v MH sekajú nepriatelia o každú prekážku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit