Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • He sorry já myslel že se to neodeslalo. lidi ale udělejte s tím už něco abyste nemuseli mít v názvu to beta, na grafický design jsem si už (horkotěžko, ale) zvykl na fullscreen mi to příjde přehlednéale ty galerie, aspoň tady nemáte tak přereklamováno jako na gamespotu. Jinak k tématu - myslím že výstupní data zajímavá jsou a sice wow nehraju ale znám spoustu hráčů pro které by byla smrt accountu snad horší než jejich vlastní *4*
  • Proč pokaždé a tím myslím opravdu pokaždé kdyř chci kliknout na nějaký obrázek tak se mi načte nesouvisející galerie? Já si umím vyhledat alternativu na googlu ale tohle...
  • Proč pokaždé a tím myslím opravdu pokaždé kdyř chci kliknout na nějaký obrázek tak se mi načte nesouvisející galerie? Já si umím vyhledat alternativu na googlu, ale proč pak na TG chodit když neumíte vyřešit ani tuhle prkotinu?
  • Já bych tam vpustil ekonomickou krizi :D
  • wow sucks
  • To je zase hovadina, nekdo zase chce aby se jeho jmeno jednou dostalo do wikipedie tak si vymejsli stupidni studie a vyzkumy. Pani epidemiložiskoska by mela soude dle fotky radeji obcas vyjit ven na slunicko.

    UAAAA SPATNY KOOD Z OBRAZKU A TO JSEM HO OPSAL DOBRE TAK CO KECA
  • Spades
    Tak pokud by napriklad neslo po smrti nejakou dobu hrat (i kdyby to bylo dano vedete predem). Treba 3 dny, tak by lidi delali to, co by delali v realu - aneb nekteri zavislaci se fakt boji toho, ze by nemohli hrat kazdy den :)
  • Core
    Tak to je hodně zajímavé. Jako zapřísáhlý single hráč a panic, co se MMO žánru týče, je tohle hodně zajímavý poznatek. Co teprve kdyby se k tomu přidala ještě ultimátní zbraň, která by dokázala vyhladit veškeré nakažené. Tu by dostali do ruky ti, co se nákaze vyhnuli... To by bylo dilema.
    • neco jako kdyz kapital piccard dostal do ruky ultimatni zbran na vyhlazeni borgu z povrchu vesmiru a pak celej star trek resil moralni dilemata
      • Nejlepší Borgové byli stejně ve Voyageru :)
      • LOL trekkie!!!
        • Core
          LOL Tlusťoch *12*
      • V jakém to bylo díle?
        • Whisp
          The Next Generation - S5E23 - I, Borg
          • díky.
  • WoW serverov existuje pekna kopka, preco si nezalozi vlastny Free svet, necha ho rok dva zit a potom tam pusti co len bude chciet. alebo nech si prenajme nejaky uz existujuci freewowsvet. staci jedna zaloha, potom vypustit vyrus, zozbierat fakta a nahrat zalohu.
    • Black_Hand
      hadej proc by to neslo :). je to trivialni problem. to je jako kdyby si chtel zkoumat populacni dynamiku lvu...v prazske zoo. tak kdepak je tam problem?
    • protoze rekace deti tezke nekoho bude zajimat :)
  • Btw. strasne sa mi podoba na Mona Lisu do ksichtu. iba mne?
    • Hlavne tim postojem a zalozenim rukou, az si clovek rika, ze to neni nahoda :)
      • ales.smutny
        Podle mě není. Snažil jsem se najít nějakou její fotku a tahle se mi líbila kompozičně...a navíc byly asi jen tři všehovšudy:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit