zavřít
...

Epistory: Typing Chronicles – recenze

Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych mohl propadnout výukovému programu psaní na stroji. Ale stalo se, protože pohádkový příběh Epistory - Typing Chronicles zpracovává výuku psaní na stroji kouzelným a netradičním způsobem.
  • Kája (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hru jsem sledovala již dlouho a když konečně byla ve slevě neváhala jsem a zakoupila. Přesně jako hodně dalších lidí jsem po polovině musela přepnout na angličtinu protože "kóma" a podobné slova mě vždycky tak rozhodily, že jsem okamžitě umřela. :D Ale jinak skvělá hra, se skvělým nápadem, ale na jeden způsob boje je trochu moc dlouhá.
    9.1.2017

reagovat

• Joshua facebook.com
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Cestina je prelozena dobre, pokad ovsem neziskate dalsi druh kouzla. Zde sem byl nucen to prepnout do anglictiny. Prece napsat mráz nebo žár a fire nebo ice je rozdil. Ode mne ma hra za 9.
    8.1.2017

reagovat

• Maďar (anonym)
    2 souhlasí, 3 nesouhlasí
    To čo je?
    7.1.2017

reagovat

• Psavec (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hra byla před časem v Humble Bundle Monthly. Kdo to dohrál v češtině, tak klobouk dolů. Já teda neumím psát všemi deseti, možná tak všemi šesti. *15* Po chvíli jsem musel přepnout na angličtinu bez čárek a háčků. Pak to ovšem byla i tak příjemná výzva až do konce. Pěkná indie hra s návykovovou hratelností. Procvičení prstokladu, navrch pár puzzlů a příběh, co nepřekvapí, ale ani neurazí. Rozhodně doporučuju.
    7.1.2017

reagovat

• MickeyMutant tiscali.cz
    16 souhlasí, 15 nesouhlasí
    Škoda, že PC only, na Xboxu a PS by to taky jistě našlo svůj smysl. Šlo by třeba využít systému rozpoznávání řeči, takže by konzolisty nenásilně postupně učilo číst. Od jednoduchých slov až po celé věty.
    7.1.2017

reagovat

• Jan (anonym)
      11 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Kluci a holky ze třídy říkají, že jsi vtipný?
      7.1.2017

reagovat

• SadButTrue (anonym)
        4 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Tak jeho nenarocny humor si v diskusich na gamesech sve priznivce urcite najde...tady staci jakakoliv negativni zminka o konzolich a mistni nerdi jasaji...chudak mysak zrejme pocitil akutni potrebu byt poradne vyplusovan.
        7.1.2017

reagovat

• REK (anonym)
          3 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Nenarocny asi neni ten spravny vyraz. Spis bych napsal primitivni...
          8.1.2017

reagovat

• TruthHurts (anonym)
          3 souhlasí, 6 nesouhlasí
          Nekritická zaslepenost, fanatismus a neschopnost s chladnou hlavou argumentovat, to tady určitě má své zástupce. Tady stačí jakákoliv negativní pravda o konzolích a místní pezanti praskají...
          8.1.2017

reagovat

• ButtHurt (anonym)
            1 souhlasí, 2 nesouhlasí
            Nekritická zaslepenost, fanatismus a neschopnost s chladnou hlavou argumentovat, to tady určitě má své zástupce...samozřejmě, jedná se o místní PC ultras...
            8.1.2017

reagovat

• TruthHurts (anonym)
              1 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Vskutku butthurt... *15*
              8.1.2017

• ButtHurt (anonym)
              1 souhlasí, 1 nesouhlasí
              No jo, PC uplakánek LV426...co dodat...
              9.1.2017

• zzz (inkognito)
              2 souhlasí, 3 nesouhlasí
              Náhodou, pokud to zvedne gramotnost konzolistů, bude to skoro na nobelovku *1*
              9.1.2017

• hloupy clovek (anonym)
      4 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Hehehe, dobre ty! *2* ... radoby intelektualove CHARGE!!!!
      7.1.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.211.56.110.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.