Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší zombie mód pro zombie hráče
  • Já tedy BO nemám a ani sem jej nehrál, ale u zombíků z WaW jsem strávil nespočet hodin. Jediná, věc, která se na té hře fakt povedla. Nicméně BO si jen kvůli nim kupovat nehodlám, to ani zamák.
  • l4d so zahradnikom, no kedze uz l4d mam tak dalsi klon nepotrebujem.
  • Tohle na rozdil od klasickeho CoD vypada celkem zabavne.Meli by se toho drzet a preorientovat cely koncept hry.Coz se ale nestane,protoze dosavadni koncept jim nafukuje prasatka.
  • Narozdiel od BO nápadité , zaújmavé a štílové , toto by som si bol ochotný kúpiť *1*
  • Urug
    Trejo je prostě zabiják
  • Ty zombie mapy jsou to nejlepší co za poslední dobu CoD potkalo. Už i ten uplně první Nazi zombies mod v CoD: World at War byl neskutečně zábavný. A hlavně ve více lidech skvělá zábava. (Nejlépe ve dvou ve splitscreenu na xboxu)
    V Black Ops na tom trochu zapracovali a neztratilo to nic ze své atraktivity. Navíc nevím proč na to nadáváte, je to jen jako bonus ke hře, tak to nehrajte když se vám to nelíbí. *6* není nic jednoduššího. Hrejte single, hrejte multiplayer s normalníma mapama a zombies nehrejte, když je to všem tak strašně proti srsti. Podle mě je to skvělý bonus a jeden z nej herních modu napříč platformami za poslední dobu. Daleko daleko lepší dokonce než Left 4 Dead. Kdyby tohoto konceptu někdo využil a udělal z toho plnohodnotnou hru o více mapách a ješta na tom trochu zapracoval, mělo by to velký úspěch.
    Možná ne v ČR, protože češi umí jen rýpat, ale celosvětově ano, protože ty zombies mapy v CoD jsou ve světě hodně oblíbené (a právem)
  • Left 4 Dead vysel s CoD World at War kde byli zombici prakticky nastejno. Jinak ten napad s tema hercema a Romerem mi prijde takovej... no nevtipnej a rozhodne jako neco co nemam zajem hrat.
  • Teda natuty sem poznal jenom Danny Treja. Buffy vůbec, Krugera až potom co sem si to přečetl a toho čtvrtýho teda vůbec neznám. Ale je celkem legrace kam se CoD drápe. :)
    • Drápe se v zadku a tahá trumfy?
  • Niekto si len prihreje polievku inspirovanu z Left 4 Dead...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit