Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ETS2 respektive developer SCS je v poslední době snad jediná firma, která takhle rozvíjí a podporuje několik let starou hru. V současném trendu "vydat každý rok novou edici" je to světlá výjimka a zaslouží si podpořit.
  • DLC za 18 EUR? Asi počkám na zľavu alebo si vystačím s modmi, ktoré sú zadarmo a ETS2 posúvajú na úplne inú úroveň.
    • Zrovna tohle mi rozsahem přijde spíše jako plnohodnotný datadisk tak, jak jsme datadisky znali z minulosti. Takže těch 18 EUR si myslím, že si zaslouží. Alespoň já si je sám před sebou dokážu obhájit, protože mám naježděno asi 80 hodin. A navíc chci, aby se hra v budoucnu dále rozvíjela, protože potenciál to má ohromnej. :)

      Nechci nijak rýpat, protože opravdu můžeš počkat na slevu a nebo se spokojit s mody. Jen si myslím, že někteří lidé (včetně mě) už mají takový odpor k DLC, že pak šmahem odsuzují i "plnohodnotné" DLC, u kterých je vyšší cena opodstatněná.
  • Inquisitor
    Do Skandinávie jezdim rád, je tam krásná příroda a tak nějak čisto :)
    • nightborne
      A lidi tam nejedí lesní houby, takže stačí jít asi tak tři metry do lesa a vracíš se s krabicí od banánů plnou hřibů =).
  • Kupuju hned po vydání. V ETS 2 mám naježděno už přes 100 hodin, takže jasná koupě.
    • 207h a pridavam se k vam kluci :) Doufam ze polaci brzo rozbehaj datadisk i v multiplayeru.)
    • 270 hodin *1* a taky hned kupuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit