Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim, menit si znacku a delat obrazky .... ja cekal konecne ze udelaj poradnou mapu ... alespon celou Evropu, popripade celej svet :))
  • Vypadá to dobře a multiplayer by byl aji podle mě hafo, když se za kolize bude strhávat např hodně peněz, každej si dobře rozmyslí jak jezdit ;) A jinak nemá někdo informace o Euro Coach Simulator?? kterej SCS taky chystají, taky celkem zajímavá zálažitost, řídit dálkovej autobus :)
  • Jack1947
    Rad si zase sednu jako ridic kamionu, a budu brazdit silnice a dalnice s nakladem. Jo to je pohodicka. *5*
  • No potenciál pre multiplayer tam je veľký, veľmi by som ocenil ak by ETS 3 bola už len MMO, s možnosťami šoférovať nie len kamióny, ale zo začiatku len malé dodávky kým by sa človek vyexpil a zarobil na kamión, tiež by si hráči medzi sebou mohli vytvárať spoločnosti, kupovať garáže a všetko čo patrí k simulátoru kamiónov. Ja si myslím že by to vydržalo viac ako singleplayer.
  • napodobne taketo nudne kraviny trolovanie v mp dost ozivi taky farm simulator je v mp celkom sranda:D
  • A já podle názvu si myslel že půjde o mulťák.
    • Zayl
      No musím říct že moc nevidím ten multiplayerový komponent. Maximálně by se mohli hráči seskupovat do vlastních transport společností. Jinak je truckařina docela osamělá aktivita.
      • Kein
        Já myslím, že hráčům bude bohatě stačit jen to, že se budou po mapě potkávat. Dodá to hře punc reality a to je to co, podle mě, hráč simulátoru, chce. Popřípadě s pochlubí svým trcukem.
        • Pethulla
          a co když se tam objeví hráči, kteří si to budou plést se závodní hrou nebo třeba destruction derby? To by se řešilo jak?
          • Řešení je spousta, jen si vybrat... Osobně bych u takovéto simulace uvítal co nejtvrdší postihy - od neuvěřitelně tučné pokuty až po odebrání "řidičáku" a zákazu dotyčné IP... Ono i bez možnosti kolize s jiným hráčem se dá nehezky kazit hraní ostatním, kteří si ono řízení užívají.
          • Kein
            Třeba tak jako v APB - Nebudou mít kolize. Pak ti to může být šumák. :-)
        • presne tak...
    • ja taky je to nuda jezdit sam...
    • sleepless
      Jak to chápu já, tak se z toho může rozvinout prakticky cokoli, když to tvůrci chtějí postupně zaplňovat novými funkcemi. Takže třeba i multiplayer... Ale jen hádám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit