Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není nad to začít hrát jako napůl mrtvá Byzatnská říše a nakopat Turkům zadek. Není to nic snadného, ale spomocí spojenců to jde.
  • Mám ji v knihovně už asi rok, ale ještě jsem se (vzhledem ke komplexnosti) neodvážil si jí zahrát *1*
    • Zapněte -> hrajte -> s údivem zjišťujte, že jsou tři hodiny ráno.
    • Tilwaen
      Mně trvalo několik hodin a rozehraných her, než jsem se to jakž-takž naučila, ale můžu Ti říct, že to stojí za to *4* EU4 je výborná hra.
    • Magister_Peditum
      A to bych řekl, že je EU4 uživatelsky asi nejpřívětivější a nejjednodušší na pochopení. *3*
      • Tak to bych vůbec netvrdil :) EU4 hraju od jejího vydání a proniknout opravdu do všeho nějaký čas trvá, navíc teď už různé národy na různých kontinentech mají různé mechaniky.
        Je to hodně komplexní hra, kdy hrát za Francii je úplně jiné než za Španělsko či Rakousko.
        • Magister_Peditum
          Oproti ostatním hrám od Paradoxu to ale nejjednodušší na pochopení opravdu je. Tím neříkám, že naučit se to zvládneš za půl hodiny...
        • Zkuste Hearts of Iron III. Tam to je... trochu složité. EUIV je brnkačka.
        • Oproti Viktorce, HOI, CK nebo starším EU je EU IV rozhodně nejlepší na proniknutí do těchto strategií.
          EU IV se pomalu blíží k easy to learn hard to master. Kdežto ostatní zmíněné tituly jsou těžké i na naučení základních principů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit