Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tohle je hodne, velkej nebo respkt:: Celkem sok pro PC hrace , primarne vyvijena hra a najednou njn ( when money talks... ) na druhou stranu, na pc je spoustu jinych her a i kdyby nebyla casove limitovana, clovek najde neco podobneho nebo mozna lepsiho.
  • mirekdusinojc
    Hmm, dobrý, jenom by to příště nemusel dabovat někdo, kdo mluví nosem.
  • znelo to zajimave az na to "vyjde to exklusivne pro" takze NEZAJEM
  • Dobrý koncept a zasazení - na zajímavý hry je zlatá doba. Inspirace v dobrých knihách je pro mě tou správnou žilou. Těším!
  • Paul myslel som že si v Hong Kongu
  • To bude desna nuda...
  • Nečekal jsem, že to bude až TAKHLE zajímavý. Konečně něco originálního, co by mohlo ve výsledku skvěle fungovat. A doufám, že jde jen o časovou exkluzivitu, protože Dear Esther v noci na sluchátkách byl mimořádnej zážitek, i přesto, že trval jen půl hoďky.
    • Nemuzu nez souhlasit, Esther jsem rozjel ze zvedavosti - a z doporuceni meho lehce alternativniho, lehce vysinuteho a vysoce intelektualniho kamarada - a byl jsem beze zbytku pohlcen. Konzoli kvuli novemu pocinu nekoupim, ale co si budem, zahral bych si to, zahral =/.
  • Má hru na 60 minut a mluví o ní pomalu, jak kdyby to byl Zaklínač 3. Otevřený svět, který bude reagovat na naše činy a budeme mít pocit, že v něm opravdu žijeme, a bude to mít 60 minut.

    Tomu říkám indie apríl.
    • Magister_Peditum
      Viděl jsi celý ten rozhovor?
      • Viděl jsem ho celý. Je tam výslovně řečeno, že po 60 minutách hra končí, ať jdeš kteroukoliv cestou, a vždycky je konec světa.

        Ale vzhledem k tomu, že nahoře si někdo pochvaluje hru, která měla půl hodiny, tak vlastně asi můžeme být ještě rádi...
        • Jde o to, že herní doba týhle hry bude delší než rychlokvašky typu COD. Měl by sis znovu pustit ten rozhovor, třeba to pochopíš. *3*
    • x_ander
      Tady někdo nepochopil koncept hry...
  • k0rva proc je to crny kdyz se na to chci podivat..prohodim pocitac oknem za chvili
    • Tilwaen
      To nebude počítačem.
  • Amylee.Anderson
    O nečem takovém se už kdysi mluvilo, nebo se pletu?
    • Nepleteš. Všichni pojdete v rauši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit