Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo: rank 20? no asi se holt nekdo spokoji s malem... tahle hra zacina teprv v top ranku a bez vsech karet se tam nedostanes tedy bez penez nemas sanci pac nez nazbiras karty za goldy tak vyjdou dalsi dva sety... ono by to nevadilo kdyby blizidzard nezacal starsi karty vyhazovat, mimochodem zadne extra velke umbalanced ve wildu jsem si nevsim nebo snad exisuje nejaky wild balicek co je OP?
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    V mém případě to tak je. Až na výjimky si vystačím s obalem. S tím, že hra začíná na TOP ranku, nesouhlasím. Tohle tvrdí v MMO hrách všichni, co to fetují více, než je zdrávo. Ne, taky jsem magor do her, nemyslím to špatně, mám pro všechny ty zapálený velký pochopení… Ale hald her je moc, člověk stárne a být TOP ve všem jaksi nelze… Nicméně poslední 4 dny to po delším čase docela hraju. Na ranku 19 / 20 je to v noci skoro samej farmář, co má karty na legendu. Řekněme, že ty decky znám z PRO videií. KazaReno, piráti, juhůů, tohle budou ty nejvíc TOP… Ještě se přiznám, že okopírovat deck z netu zvládnu taky, vlastně to nedělám, ale jakmile se člověk podívá, už to to není ono… Kašlu na rank, protože mě to nebaví, protože lidi kopírují decky a používají addon. Ano, vadí mi, že mě ta hra nutí k tomu stejnýmu. Jde to bez toho? Spíš ne, minimálně to je x krát náročnější / zdlouhavější… Blízkou změnu v podobně rank check pointu velmi vítám. Ovšem nikoliv z důvodu, že pak budu mít na vysoký rank… Mám na něj i teď! Jde o to, že ten mód začnu více hrát. Prostě pro zábavu, daily, abych měl goldy na další… Zábavu! Je to málo? Nemyslím si, každopádně nic proti těm, co to mají jinak a jsou lepší…
    A z toho vyplývá, že u mě žádná nespokojenost z nedostatu karet není. Jo, chtěl bych je všechny i v gold verzi. Nehrozí, hehe, přesto můj daily-brawl styl nese ovoce. Rank 20 :P

    S vyhazováním starších karet naopak souhlasím. Je to ku prospěchu věci. Za mě jde hlavně o tu změnu, to ostatní budou prachy a snazší balance… Jinak Wild nehraju vůbec, takže bych to ani neřešil *3*
  • Krescz
    GWENT, poděkujete mi později. Proč: je to zdarma, lepší karetní online hru nenajdete, pořád se na ní pracuje a často se balancují decky.
    • šmíra
    • Proč to prezentuješ jako nějakej objev, co tu nikdo nezná? Vždyť o Gwentu ví tady každej, kdo chodí na tyhle stránky. xD
    • Jo Gwent je super o tom žádná. Ale zdarma, takže i kdybych moc chtěl tak tam prachy neutratím? Ale proč se na něm pracuje a pořád se balancují decky? Protože je to pořád imbalanced beta verze, takže práce je jak na kostele a k finální verzi daleko. Srovnávej srovnatelný, takže nejdřív po pár měsích nebo za rok, mužeš Gwen prohlašovat za nejlepší, až rozdrtí veškerou konkurenci a jiná online karetní hra se hrát nebude. Nic proti tvýmu názoru, možná máš i pravdu, ale argumenty jsou úplně z cesty.
    • Gwent je zdarma asi stejne jako Hearthstone.
    • Proboha, běžte už do prd3l3 stím GWENTEM...pořád tu má někdo potřebu psát pod každým článkem HS... GWENT, GWENT...
  • a za nějakou dobu to zase odmeleme a vydáme nové karty, jen ať lidi furt utrácí
    • Od začátku co hraju Heartstone jsem neutratil ani korunu a mám naprostou většinu karet (cca 80%). Mám všechny singleplayer expansions a hraju cca 2 hodiny týdně. Pokud bych měl najít free-to-play hru, která nutí k platbě míň než Hearthstone, našel bych jí asi těžko.

      Točení expansions je mechanika, kterou částečně vyřešili klíčovej problém všech TCG. Tzn. nech si kecy, Hearthstone je jedna z posledních her, která si zaslouží kritiku svý monetární politiky.
      • Trochu hatu nikdy neuškodí, jinak by tady byla nuda. :D
        Tak hlavně jsem to myslel tak, že už mě to nebaví furt farmit znovu a znovu nové karty, které se sice liší, ale zároveň to není až tak odlišné aby mě to stále bavilo, raději bych ocenil nové herní módy, jiné typy arén, či nějaké challenge, 2v2 atd...
        Nikdo tě to nenutí kupovat s tím souhlasím, ale přesto to hodně lidí kupuje, tak nemají důvod se snažit i nějak jinak (viz to co jsem psal).
        Chápu, že každá karetní hra musí dělat nové sady, jinak to upadne a to vede k nutnosti nějakých formátů.
      • 80 procent rikas? asi samy common a rare ze? epic a legendary sotva.
      • jo a kazdej rok muzes jedne celej set karet vyhodit resp. blizidzard ti je vyhodi sam, zkus to pul roku nehrat a uz se bez kreditni karty a utracenejch €ur nebudes moct vratit....
        • Nikto ti nič nevyhodí, s tými kartami môžeš naďalej hrať Wild. Ja som HS nehral viac než rok, minuli ma 2 rozšírenia a jedno dobrodružstvo, nikdy som do toho nedal ani 1 € a normálne fungujem, každý mesiac keď to aspoň trochu hrám, tak som niekde okolo ranku 14. Keď to hrám trochu viac, tak aj 10. A hrávam výlučne Standard, takže sa ma rotácia kariet týka.
          • že ty jsi ještě neslyšel o Hall of Fame? karty dokonce ze základního setu jako Ragnaros, Sylvanas a další budou odstraněny *3* *1* ale nikdo ti nic nevyhodí jasně (na te be dal někdo Polymorph a ještě to nevyprchalo) béééé....
            • to ze ty karty budes moct prevest na dust je moc hezky akorat si je pak ve wildu nezahrajes... takze je to NA NIC stejne je lepsi si je nechat a nahrada do standardu ti musi padnout tedy hned dve legendarky a za sylvanas a rag to budou muste bejt echt legendarky.... jak rikam to ze je muzes zahodit abys mel ve standardu nahradu je pravda ale pak o ne navzdy prijdes *11* *16* *10*
            • rank 20? no asi se holt nekdo spokoji s malem... tahle hra zacina teprv v top ranku a bez vsech karet se tam nedostanes tedy bez penez nemas sanci pac nez nazbiras karty za goldy tak vyjdou dalsi dva sety... ono by to nevadilo kdyby blizidzard nezacal starsi karty vyhazovat, mimochodem zadne extra velke umbalanced ve wildu jsem si nevsim nebo snad exisuje nejaky wild balicek co je OP?
            • Navíc ti za ty karty, co přejdou do Hall of Fame, vrátí dusty. Hm, fakt tragédie, ale tak přibude 135 nových karet. Ti aktivnější nebo movitější to budou mít hned, druhá, třetí liga o něco později… Pohoda, na rank 20 (obal) mi stačí i základní karty.
            • Hall of Fame = presun do Wild formátu. Naštuduj si veci pred tým, než začneš komentovať.
      • Pssst Dota, Dota2, ale nic jsem neřekl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit