zavřít
...

Experimentální válečná adventura A Trip to Yugoslavia zavalí hráče řadou obtížných voleb

A Trip to Yugoslavia je dost kuriózní herní projekt. Jde o experimentální adventuru s živými herci a FMV, podobně jako famózní Her Story. Jenže místo sledování klipů jediné ženy v uzavřené místnosti vás čeká pobíhání po jugoslávské krajině zmítané občanskou válkou, přežívání různých nebezpečí, a samozřejmě...
 • Alpha (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Když jsem četl článek, tak jsem dostával dojem, že by to mohla být opravdu zajímavá hra. Přeci jenom videoherní trip v Jugoslávi v podání příběhové hry nezní zrovna špatně. Bohůžel to ale vypadá jenom jako nějaký studentský projekt, který ani jako hra moc nepůsobí.

  Škoda, takovouhle adventuru/příběhovku bych si s větší produkcí klidně dal.
  16.2.2017

  reagovat

  • Layton (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Lzde nabídnout z poslední doby The Bunker, ale hra příliž zábavná není. Pojatá je ale stylizací stejně. Celá FMV s adventurními prvky.

   Lepší kousek s FMV, který už si na nic nehraje a je plnohodnotnou hrou je Tesla Effect. Pokud jsi ale žádnou hru s detektivem Texem Murphym nehrál, asi by bylo začít minimálně od hry Under a Killing Moon, přes The Pandora Directive a Tex Murphy Overseer až ke zmiňované Tesle. Tak trochu oldschoolová zábava je zaručena. *5*
   17.2.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.123.20.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.