Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ezio Existoval jeho jméno bylo zaznamenáno v hradní knize z roku 1113 . Hra je založena na pravdě . z velké části smyšlená ale věřím tomu že něco takového bylo , možná je.
  • Assasini existovali, o tom není pochyb. Masyaf je doložený a dodnes existuje a jsou i dokumenty jež potvrzují přítomnost assasinů. Assasíni byly dříve známí jako hašašíni (původem z Alamůdu) a až později jejich název byl přejat jako zabiják. Hra je založená na pravdě, samozřejmě, hodně věcí je upravena, aby zapadla do hry. Všechny postavy jsou skutečné a něco, nebo někdo je spojuje, tak proč by to nemohl být Ezio Auditore da Firenze.
  • Heh a tady zacina diskuze ... nikdo nikdy neprokazal ze by Ezio zil ,ale videli jste nebo cetli neco co by jeho existenci vyvracelo stejne jako se smrti Cesareho nebo o rodu Auditore ...
  • Ezio podle mě existoval když existoval nicolo machiavelli tak proc ne ezio kdyz byly pratele
  • Ještě se chci zeptat, jak tady píšete, že Ezio existoval ve skutečnosti a co udělal, neposlal by mi někdo nějaký odkaz? Já to nikde nemůžu najít :(
    • Cajk
      Ezio Auditore je smyšlená postava, nechápu kde vzali informaci že existoval
      • Ezio Auditore da Firenze existoval idiote. Všechny postavy v AC II sérii existovaly. Jsou na to důkazy. Requiescat in pace Ezio Auditore da Firenze.
  • Není zas tak pravda, že se neví, jak zemřel Cesare. Jistě, všude se sice jen píše, že zemřel při obléhání Viany, jenže na anglické wikipedii se píše, že byl shozen "záhadným vojákém" z hradeb hradu ve Vianě... Takže stejně, jako ve hře...
    • xMort
      Jen jestli to někdo nezeditoval, aby to sedělo :)
  • Rod Auditore samozrejme existuje. Staci troska googlovania a sikovnosti. Nasiel som taliansky rod Auditore, ktoreho dnesny potomok sa vola Marco Lorenzo Auditore II, z Talianska, ktory dnes podnika prenajmom drahych vil v Toskansku a okolitych oblastiach. Ak sa nemylim, Eziova vila stala v Toskansku. Ak autori naozaj cerpali z historie zo skutocneho rodu Auditore, ma to nejaky suvis. Auditore rod bol vo vseobecnosti velmi podnikavy, potomkovia podnikaju s manazmentom a predajom dodnes. Je to ale len moja fikcia.
  • Jestli se o tomto období chcete dozvědět něco víc, tak nekoukejte na filmy ani nečtětě nějaké historické romány ale šáhněte po odborné literatuře od skutečných historiků. I u nás jich je dost
    • sice to není od našeho his., ale třeba kniha "Vzestup a pád rodu Medici" se myslím pro studium tohoto období v dějinách Itálie docela hodí.
      • Díky knížku si přečtu :) hodně mě zajímají hašašíni i templáři :) chtěl bych studovat historii a dozvědět se o nich něco víc :)
  • Jinak doporucuju z tohodle obdobi kanadsky film Conclave, ktery se odehrava na konklavi pri volbe papeze po smrti Calixta III, bohuzel, ale u nas nikdy oficialne nevysel a jsou na na nej pouze slovenske titulky
  • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit